Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBe careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty2021-07-06, 15:07

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine JPbm1tY
Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty
TémanyitásBe careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty2021-05-01, 05:03


Be careful what you wish fur



Az elmúlt időszakok kisebb stresszei után rendkívül úgy éreztem hogy szükségem van valami újdonságra az otthonomban. Illetőleg részben újra, mert inkább csak egy újabb darab kabátra. Leginkább egy olyan emberre volt szükségem, aki ismeri a bundát, vagy legalábbis ismer valakit, aki ismeri. Ugyanis a vadászat iránt való hobbim részben a bundák iránti imádatomból árad. Meg valahol fordítva is, magamon hordani a trófeát a legnagyobb megbecsülés amit az elejtett vad kaphat, nem? A tapasztalataim alapján pedig a medvebunda az egyik legjobb amit csak hordani lehet, tömött, meleg, nagyrészt vízálló - kell ennél több?
Szóval a hétvégén elejtett fekete medvém prémjéhez kerestem valakit, aki lenne olyan jó, és készítene nekem ebből egy kabátot, mert varrni azt nem tudok. Persze beszélhettem volna erről Timonnal vagy Pumbával deee… Nem feltétlen jelmeztervezők kezébe adnám a mindennapi hordásra szánt ruhám, noha félreértés ne essék, teljes mértékig elégedett vagyok a munkájukkal, de a kiváló jelmeztervezők mindig dobnak egy kis extrát, egy kis pluszt a készülő ruhákba, valamit amitől az emlékezetes lesz és művi… Nekem most ettől valami szolidabb kell.
Így kerestem fel végül a House of de Vil fejét, Jimena Garciát. Illetve próbáltam, jobb híján az asszisztensén keresztül foglaltam időpontot, és most épp arrafelé tartottam.
Bevallom az üzlet igencsak imponzáns volt nekem, és.. Puccos. Emiatt kicsit kétségeim is támadtak, elég valószínű hogy nem ezt kerestem, de az időpontot már lefoglaltam, és nincs pofám lemondani ilyen rövid idővel előtte. Ciki. Hát, legfeljebb megegyezünk, hogy nem egyezünk meg. Khm.
Az üzletben átverekedtem magam a vásárlókon, bár több félreugrott előlem, mert szó szerint olyan voltam mint elefánt a porcelánboltban. Más parméterek, na. Végül sikerült elcsípnem egy itt dolgozónak tűnő csajszit, és megemlítettem neki, hogy a főnökasszonyhoz jöttem, hirtelen hebegve elmutatott a bolt másik vége felé, mielőtt egy csapatnyi igencsak felpörgött liba szinte kitépte a látóteremből. Atya isten. Nők és a divat…
- Blaine Murtagh? Miss García nemsokára fogadja, kérem, foglaljon helyet! - dugta ki a fejét valaki az ajtón, sejtésem szerint az asszisztens lehetett. Olyan feje volt, mint akit gyötör a főnöke, nem olyan, mint akit az alkalmazottai gyötörnek. Mindenesetre letettem a hátsóm a miniatűr fotelszerű izék egyikére, amit nyilvánvalóan azért találtak ki, hogy a táskahordónak hozott férjek és barátok le tudjanak ülni valahova amíg asszonyaik megrohamozzák a fülkéket.
Néha retek mód örülök, hogy nincs nőm. Összeruccanni egy éjjelre, aztán mindenki megy a dolgára, és ez így van rendjén.


zene
kredit
Szőrmerajongók gyülekező!  Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine 3375341651

Vendég
Vendég
Anonymous

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty
TémanyitásBe careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty2021-05-01, 05:02

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine 26d73d28a406409daed6f207b32176de
Vendég
Vendég
Anonymous

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty
TémanyitásBe careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty

Ajánlott tartalom

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine Empty
 

Be careful what you wish fur ~ Jimena & Blaine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Don't bite my head off - Blaine & Ekon
» Blaine vs. Ginny - All of a sudden, bingo. Surprise.
» Jimena & Connor - Someone beyond the wall
» Jimena & Oscar || Welcome to Wonderland
» It's all gluten free - Jimena & Peggy