Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Long time no see
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLong time no see Empty2021-10-03, 00:26

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Long time no see JPbm1tY
Long time no see C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Long time no see 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Long time no see 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-09-02, 13:13

Nate & Andrew
✦  Friendly talk
Nem tudom, hogy honnan tud a balesetről, mert emlékeim szerint én nem mondtam neki semmit róla. Akkor lehet, Peonynak járt el a szája? Jó kérdés... de ezért nem haragudhatok és nem is tudnék haragudni rá, mert hát csak aggódik értem. Mondjuk az elmúlt időszakban elég sokan aggódtak miattam... vagy azért, hogy nehogy egészen véletlenül összetörjek valamit a nagy ügyetlenkedéseim közepette. Meg kell mondjam néha igencsak közel jártam hozzá, de szerencsére semmi gond nem történt. Vagy legalábbis semmi olyasmi, amit ne lehetne visszafordítani vagy kijavítani.
- Aha, nagyjából rendben vagyok. A doki ugyan azt mondta, hogy még egy kicsit érzékeny lehet néha, de egyébként rendben vagyok, és már dolgozni is tudok, úgyhogy Peonynak sem kell egyedül boldogulnia a kutyusokkal.
Azt hiszem a balesetem és az utána következő gyógyulási időszak egyikünknek sem volt egyszerű, de úgy érzem végül győztesen jöttünk ki belőle, és csak ez számít.
Egy pillanatig próbálok komoly képet vágni, de nem tudom meghazudtolni magam, úgyhogy hamarosan már vigyorgok mint valami hülye gyerek. Mondjuk ez a hasonlat nem áll messze a valóságtól, mert néha tényleg olyan vagyok, mint valami nagy gyerek.
- Úgy is mondhatjuk! És tényleg nem voltam túl lelkes rab, de a muszáj nagy úr, úgyhogy azért próbáltam rendesen viselkedni, és nyugton maradni. Nehogy a végén még meghosszabbítsam a szobafogságot...
Nem, azt biztos nem lett volna túl jó, ha még tovább kellett volna küzdenem a fájdalommal, viszketéssel, a gipsszel és az unalommal. Bár ezek közül talán a viszketés és az unalom volt a két legrosszabb, a többit még valahogy tudtam kezelni. Még ha nehezen is.

Remélem tetszik   Long time no see 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-08-31, 21:12

Nathaniel & Andrew
✦  Buddies hanging out
Eszem ágában nincs fájdalmat okozni valakinek és mivel nem mondhatom, hogy valaha is lett volna olyan balesetem, amiben csontomat törtem volna nem igazán tudom, hogy ez mégis milyen érzés utólag, mennyire kellemetlen. Na, meg aztán, hogy mégis mennyi időre van szüksége valakinek azután, hogy megtörtént a gipszlevétel, hogy újra normálisnak érződhessen a karja. Így inkább megállok a mozdulatomban, de amikor ő vereget vállon kicsit megnyugszom.
- Akkor most már rendben vagy, nem fáj meg semmi? - El lehet képzelni a fájdalomnak minden egyes formáját, de csak akkor lehet igazán megérteni, amikor átéli az ember. Aztán még akkor is ott van az is, hogy mindenki másként éli meg a dolgokat. Van, aki könnyebben viseli a fájdalmat és olyan is, aki valamivel kevésbé. Meg aztán a fájdalomnak is különböző formái vannak. Bár szívesen lennék minden formájára immúnis, de azért jó, hogy van, mint figyelmeztető, hogy ezt talán nem kellene, vagy kellett volna.
- Csak nem szobafogságra ítélt az asszony? Bár van azaz érzésem, hogy nem voltál túl lelkes rab. De remélem nem szült túl nagy gondokat a baleseted. - Tudom, hogy nem egyszerű nekik a menhellyel és mondanám, hogy kisegítem őket, amikor tudom, de ez inkább csak nagyon kis esetben lehetne igaz, mert amikor nem dolgozom, akkor vagy szórakozással töltöm az ébren töltött perceimet vagy pedig alvással, hogy bepótoljam azt az időt, amit a pihenésemtől megvontam, hogy ki tudjak egy kicsit kapcsolódni, mint most is. De áldozat nélkül elég kevés esetben van gyümölcse a dolgoknak. Lehet, hogy sokszor nehéz és legszívesebben feladnánk, de akkor emlékeztet egy-két lazítós este arra, hogy mégis miért is csinálja az ember mindezt.

Remélem tetszik c:    
Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-08-28, 21:14

Nate & Andrew
✦  Friendly talk
Mióta nagyjából meggyógyult a karom, ami azt jelenti, hogy végre megint hasznomat vehetik, hát... mindenhol is, azóta gyakorlatilag másból se állok ki, csak az elmaradt és meg nem csinált dolgok pótlásából. Oké, nem panaszkodhatok, hiszen ide tartoznak a barátaimmal való találkozók is, de időnként komolyan elfáradok mire mindennek a végére érek. De semmi gond, azt hiszem ez a jófajta fáradtság.
- Szia neked is! Nincs semmiféle nagy helyzet... már ha a kartöréses balesetet nem tekintjük annak.
Grimaszolok egyet az emlék hatására, mert azt egészen biztosan nem kívánom vissza még egyszer. Meg senki másnak se, ha már itt tartunk. A baj csak az, hogy hiába próbál az ember figyelni magára, meg hogy hova lép, csak egyszer nem figyel oda, és megvan a baj. Nálam pedig elég szépen meglett a baj... sajnos. Észreveszem, hogy vállon akar veregetni, de valószínűleg már hallott a balesetemről, ezért aztán inkább meggondolta magát, vagy nem is tudom, mindenesetre befejezi a mozdulatot még mielőtt célt ért volna. Helyette én emelem a kezem és veregetem vállon őt. Legjobb tudomásom szerint neki nincs semmi ilyesmi gondja, úgyhogy nem probléma... vagy ha mégis, hát legfeljebb szól. Azért van a szája.
- Na és veled mi a helyzet? Rég találkoztunk, valószínűleg több minden történt veled, mint velem a szobafogságban...
Persze az is benne van a pakliban, hogy tévedek, de az unatkozásnál gyakorlatilag minden is jobb, szóval ja, esélyes, hogy tényleg több minden történt Natetel, mint velem.

Remélem használható   Long time no see 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-08-09, 17:58

Nathaniel & Andrew
✦  Buddies hanging out
Nem hiszem, hogy valaha azaz ember leszek, akinek kitalálták a reggeleket, de igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból még akkor is, ha úgy érzem magam sokszor, mint akin átment az úthenger. A mai napon például szerintem három és fél órát sikerült aludnom. Nem tudom, miért de abban a pillanatban, hogy az ágyba feküdtem az álmosság elhagyta a testemet és forgolódtam pár órát mielőtt még lehunytam volna ténylegesen a szemeimet. Aztán a reggel meg olyan hamar megérkezett, hogy szinte olyan érzésem volt, mintha nem is aludtam volna. Talán nem a legjobb alkalom arra, hogy még ki is mozduljak este, mert be kellene bőven pótolnom a hiányosságaimat. Viszont estére valahogy mindig kinyílnak a csipáim nem számít, hogy mégis mennyit is aludtam. Ilyenkor már megállíthatatlan állapotba kerülök. Tényleg nem az alvás mennyisége a kérdéses, hanem a tény, hogy nem nekem való a reggel. Nem számít, hogy mennyi energiaitalt iszok meg, avagy kávét. Reggelenként ezek számomra hatástalanok. A testem és a lelkem is igazán az éjszakával együtt ébred fel.
Meg aztán már jó ideje annak, hogy találkoztam Andrew-al, ahogy hallottam sikerült még a karját is eltörnie azóta, úgyhogy már csak azért sem mondtam volna le. Még a végén, mikor legközelebb láthatnám addigra a nyakát töri.
- Szevasz Andrew. - Köszönök rá és már vállon is akarnám veregetni, de megállok a mozdulat közben, mert talán nem a legjobb ötlet, úgyhogy visszahullik a karom a testem mellé. - Mi a nagy helyzet veled?

Remélem tetszik c:    
Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-08-09, 15:47

Nate & Andrew
✦  Friendly talk
Mióta megbeszéltük Peonyval a dolgokat igyekszem tényleg betartani a szabályokat, nehogy még véletlenül megint kihúzzam a gyufát, és újabb balesetet szenvedjek. Oké, az nekem veszekedés nélkül is megy, mint kiderült. Aki tud az tud.. én pedig kutyamód tehetséges vagyok ilyen téren. Jóval tehetségesebb, mint kellene. Aztán utána csodálkozom, hogy szoba - illetőleg lakásfogságot kapok, hogy maradjak a fenekemen, akkor legalább nem vagyok útban, és még gyógyulok is. Ez mind szép és jó, csak én meg nem vagyok képes huzamosabb ideig nyugton maradni, és folyamatosan mehetnékem volt... meg van is. A baleset és a kényszerpihehőm miatt viszont csomó mindent ki kellett hagynom vagy le kellett mondanom, amit egyébként nagyon szívesen csináltam volna. Peonyval a kutyusokkal foglalkozni, na és persze a barátaimra se nagyon volt időm. Illetve időm az lett volna dögivel, csak épp lehetőségem nem volt találkozni velük. De szerencsére már kikerültem a háziőrizetből, minek örömére rögtön le is szerveztünk egy találkozót Natetel. Nem mintha olyan sok mesélnivalóm lenne, hiszen ha az ember nem csinál semmit, csak ügyetlenkedik, akkor nem hiszem, hogy olyan sok minden történne vele... ami meg mégis, azt egy, legfeljebb két mondatba össze lehet foglalni. De feltételezem Natetel jóval több minden történt a legutolsó találkozásunk óta. Rendőrként nem hiszem, hogy unalmas lenne az élete. Persze nekik is lehetnek unatkozós, semmi nem történik, de az nagyon napjaik, de azt hiszem nem ez a jellemző.

Remélem használható   Long time no see 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty2021-08-09, 15:46

Long time no see
Nick && Pongó

Vendég
Vendég
Anonymous

Long time no see Empty
TémanyitásLong time no see Empty

Ajánlott tartalom

Long time no see Empty
 

Long time no see

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» After a long day ✦ Noah & Samantha
» Long time no see, my old friend
» nerida & richard ❖ long time no see
» Closing Time (time for you to go out)
» the beginning of a long story