Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 60%


1 Témanyitás - 20%


1 Témanyitás - 20%



Megosztás
 
Jane Li
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásJane Li Empty2023-08-23, 01:02

Jane Li
Play by: Kim Yoo Jung



Becenév
Jane, Nel', Ji
Mesehõs
Yi (Abominable)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Hegedű művész (Everglot Mansion)
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?



A hegedűm volt a mindenem, amióta csak az eszemet tudom. A kötődésem ehhez a tárgyhoz már-már mániákusnak volt mondható, egészen addig, amíg fel nem ébredtem. Rájöttem arra, ki voltam régen és ki vagyok most – nem Jane Li, hanem Yi. Illetve mindkettő én vagyok, hisz Janeként élek több éve már. Mégsem tudom, hogy most merre tovább. A legutóbbi színházi előadáson, amikor hegedültem, a mágia is feltámadt, varázslatos volt, de amint tudatosult bennem, mit teszek, abbahagytam és elrohantam. Azóta…  nos, nem voltam a munkahelyemen. Nem tudom, hivatalosan kirúgott-e az egyáltalán nem kedves és megnyerő főnököm, de bízom benne, hogy még helyre tudom mindezt hozni. A gond csak az, hogy fogalmam sincs, a hegedűmmel mit kezdjek. Talán meg kellene próbálnom egy másik hegedűt alkalmazni az előadásokkor, talán akkor a mágia nem bokrosodik meg. Mármint, talán csak a saját hegedűm az oka annak, hogy különleges dolgokra vagyok képes, nem? Remélem. Különben el kell mondanom anyának, hogy taccsra vágtam a karrierem. És Emilynek is szólnom kéne, akinek sokszor játszottam az előadások alatt – kísértem az énekét.
Nehéz ez az  egész, és azzal is többet kellene foglalkoznom, hogy rájöjjek, mi folyik körülöttem. Abban egészen biztos vagyok, hogy nem én vagyok az egyedüli odaátról – de hogy kik vesznek körül, azt mégsem tudom.



Bár... van egy idegesítő kis mitugrász, aki túlontúl ismerős. A Rendezvouz Radio Podcast vezetője. Jin-re hasonlít az önimádatával és hatalmas önbizalmával, de aztán ki tudja, igazam van-e? Főleg, hogy van mellette két másik tag is, akik viszont nem hajaznak Pengre vagy Everestre… tehát lehet, hogy mellélövök az ötletemmel. Amúgy jogos lenne, ha megkérdeznéd, mégis miért hallgatom őket, ha kivagyok tőlük? Nem tudom. De most is a podcastjük megy a fülemben a kis fülesemmel, miközben a laptopom előtt ülök és a komment szekciót böngészem. Sokan odáig vannak értük, hallgatják a jobbnál-jobb tanácsaikat és fogalmuk sincs, hogy a legtöbbel be fognak fürödni. Most tényleg három olyan ember ad randizási tippeket, akik egy barátnőt sem tudnak felmutatni? Mit gondolnak?

♫ Akármelyikőtök is volt, most már a randi ászai vagytok. Ilyen piti dolgok miatt már nem kell aggódni. Ezért is szólunk a kezdő randizókhoz. Emlékezzetek a balanszra emberek és higgyétek el, már aznap este megkaparinthatjátok a csajotok bugyiját. ♫ Jin

A szemeimet forgatom ezekre a szavakra és végül nem bírom megállni, nekilátok egy velős kommentnek. Kíváncsi vagyok, válaszolni fognak-e élő adásban vagy inkább figyelmen kívül hagyják. Mi legyen a nevem, hmm? NeNeJi! Ha ügyes, ki fogja találni, hogy én vagyok, ha nem, akkor lesz egy álcám, amiben büntetlenül beszólhatok neki. Egyszer csak letöri valaki a szarvát, azt a hatalmas önbizalmát.

@NeNeJi : Srácok, csak egy kérdés. Ha ti vagytok a randizás ászai, hol vannak a barátnőitek?

Tovább hallgatom a műsort, a reakciókat.

♫ Micsoda próbálkozás. Na ezt mondom én tökösnek. Csajszi, épp ez a lényege: randizás ászai. Nem az a cél, hogy lehorgonyozz, hanem miként szerezz több önbizalmat és vegyél le szinte minden randitársat a lábáról. Az elkötelezettség már nem a mi témánk. ♫ Jin

Azt is mondhatnám, hogy felfordul a gyomrom ettől a szemlélettől. Minél több lányt vigyél az ágyba, annál nagyobb ász vagy… te jó ég! Mármint, lényegében ezt közlik, nem? Újabb komment érkezik a részemről.

@NeNeJi : Jin, neked a legnehezebb megtartani a balanszt, mert mindig minden csak rólad kell szóljon.

♫ Áucs, kiscsaj, tüzes hangulatodban vagy ma reggel. Ha ez igaz volna, akkor egyedül vezetném a show-t. De amúgy értékelem, hogy időt szánsz rám, kedves. A végén azt fogom hinni, hogy fel akarod kelteni az érdeklődésemet egy randira. ♫ Jin

Felnevetek, elég erőteljesen, még anya is beszól kintről, hogy mi olyan vicces, de nem hallom.
- Eszemben sincs felkelteni az érdeklődésed, dinka… csak az önbizalmadat nyesném meg – Sóhajtok és hátradőlök, ekkor hallom meg a további szavakat, a csodálatos ötletet, miszerint miért ne próbálhatna meg felszedni engem. Randi az ellenséggel? Mi?
Ledöbbenek, a szemeim is tágra nyílnak, ahogy odahajolok a monitorhoz – nem mintha írásos nyoma lenne annak, amit mondott, hacsak nem a további komment záport ne nevezhetném annak. Többen elkezdenek drukkolni, hogy adjam be a derekam, növeljem ennek a nagyképűnek az önbizalmát.
- Ezt nem gondolhatja komolyan. De ha találkoznánk, lebuknék, hogy én vagyok az…
Egy utolsó kommentet dobok neki, amolyan kihívásként.

@NeNeJi : Ha rájössz ki vagyok és megtalálsz engem, akkor randizhatunk. Sok sikert!

Képességem

✦ Amikor játszol a hegedűddel, az egyik, amit el tudsz érni, az az, hogy az emberek felfigyeljenek rá és élvezzék a dallamokat. Ha viszont érzelmeket és valódi tettvágyat viszel bele, akkor a hanghullámok varázslatossá válnak: ha épp olyan a lelkiállapotod, vihart kavarhatsz. Ha olyan, akkor virágok nyílnak ki körülötted. Ha olyan, akkor megvédhetsz valakit... ez mind-mind rajtad áll.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


He Tian csillámport hintett rá


Jane Li
Hõsnõ
Hõsnõ
Jane Li
Mesehõs :
Jane Li KexIHAz
Abominable : Yi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
♪ Kim Yoo-jung
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♪ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
A tükör mögött :
Sweet Panda : Eliffe

Jane Li Empty
TémanyitásJane Li Empty2024-02-17, 18:23

Csillámporos üdvözlet illet téged
Jane Li ✦ Yi


„I will make sure you get home, back to your family.”

Kedves Jane!

Ahogy látom téged sem kímélt meg ez a város. Neked is szembesülnöd kellett az átok okozta tragédiával… vagy mondjam inkább úgy, hogy a veszteséggel és azzal a felismeréssel, hogy ki vagy, hol vagy és hol vannak a szeretteid? Jane Li 703152122  Persze az sem utolsó, hogy van varázserőd! Nem egyszerű, az már biztos, de én hiszem, hogy meg tudsz birkózni ezzel a feladattal. Jane Li 1149350199

Apropó, ha már feladat… Hatalmas fába vágtad a fejszédet, vagy nem így gondolod? Jane Li 2732251548
Nem mondom, teljesen igazad van, a szerelem nem arról szól, mint amit a podcastban előadtak a srácok.  Jane Li 1542743629 Persze az is egy életforma, ha valaki egyik partnerről vált a másikra, akár percenként. Na, de felkészültél lelkileg, hogy belevágj egy játékba? Mindenesetre én szurkolok neked! Jane Li 3726835930

Szuper lett az ET, ismételten csak ámultam és bámultam, ahogyan összeraktad a történetet. Jane Li 321849167



Nem is tartalak fel Panda! Jane Li 1298976811  Foglalózz és irány a játéktér. Üdv közöttünk. Jane Li 841472469  Jane Li 841472469  Jane Li 841472469  Jane Li 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Jane Li csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Jane Li 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Jane Li 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Jane Li 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Jane Li Empty
 

Jane Li

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jane Porter
» Jane Darling
» Jane Porter && Jim Hawkins