Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
He Tian
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHe Tian Empty2023-08-24, 19:04

He Tian
Play by: Ji Chang Wook



Becenév
CasaTian
Mesehõs
Jin (Abominable)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Rendezvouz Radio (RR) Podcast vezetője
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?




♫ Hölgyeim és uraim, egyenesen a frostcall-i stúdióból itt vannak, a spotify királyai, a randevúk mesterei, a párkapcsolatok ászai! A Randevouz Radio utánozhatatlan zsenijei! Jin, Csupata és Dörgő! ♫

- Hat óra után nyolc perccel itt vagyunk és készen állunk learatni a learatnivalót. Jó reggelt, délután vagy estét drága hallgatók! - nyitom a podcastünket a már megszokott köszöntésekkel, mielőtt még belelendülhetnék a fő témákba. Csupata és Dörgő társul be hozzám a maguk energetikus stílusával, szinte tökéletes szinkronban ismétlik egymás szavait.
- Tudjátok hogy mondják, ki korán kel, aranyat lel! Hékás! Ne utánozz! Te ne utánozz! Fejezd be! Te fejezd be! - hiába rukkolnak elő új szavakkal, nem tudják lekoptatni a másikat az utánzásról. Erre csak felnevetek, oldva a születendő feszültséget társaim között, majd közelebb tolom a mikrofont magamhoz, hogy némi ASMR beütéssel belesúghassak a kedves kis hallgatóink füleibe.
- Fiúk...fiúk...gyerünk már. A hallgatóink nem a ti cicaharcotokra kíváncsiak, hanem arra miként hódítsanak meg egy vadmacskát. Ugyebár? - halk nevetésem visszhangzik még egy ideig, mire a fiúknak is sikerül betársulniuk. Eközben magam elé veszem a lapot, melyen összeszedtük a mai téma anyagait, s Dörgő már fejest is ugrik az egyikbe.
- Mai témánk a rettegett randikgyilkos pillanatok! Már a hideg is kiráz hacsak arra gondolok miként kaszálják el a lehetőségeiket a szingli srácok a dögös macák mellett. - Dörgőt hallgatva csak egyetértően bólintok, miközben ajkaimon ott játszadozik egy gúnyos, fölényes félmosoly, hiszen nem egyszer láttam már ilyen pillanatokat, ahol szerencsétlen fickó elcseszte az útját a mennyország kapujába.
- Épp ezért vagyunk itt, hogy tanácsot adjunk, miként ne legyél lúzer a csaj szemében. - fejezi be Csupata.
- A kínos csendnél nincs kínosabb. Szólalj meg, kérdezz, lődd el a legkreténebb poénjaidat csak ne legyél csendben. Vegyünk engem példának. Mindig beszélek, nem igaz? Szórakoztatlak, fenntartom a figyelmet. Ezt várjuk el tőletek, ezt várja el tőletek a csaj is, akit nagy nehezen el sikerült hívnotok randira. Ha kell, tárazzatok be vészkérdésekkel, de ne faggassátok. Legyetek egyensúlyban. Ha túl sokat kérdezel, azt fogja hinni zsaru vagy és máris ugrott a lehetőséget. Senki sem akarja, hogy vallató székbe rakják, úgyhogy a balansz a fontos emberek. A balansz. - volt időm tanulni, s kiismerni a női fajt. Nem véletlenül hoztuk össze ezt a podcastet sem, melynek nézettsége napról napra nő. Akadnak szeszélyesebbek és visszafogottak is, de mindegyikőjükhöz ugyanaz a kulcs. Szeretik, ha a partner férias és vonzó, ilyenkor nem is térnek ki más személyek szóbahozatalára, hiszen ez a mérce a figyelmükhöz. Könnyen leszűrhető tehát már az első randin is, hogy mennyire érdekled a csajt.
- A balansz. Pontosan, Jin jól mondja. Volt is egy csaj, akivel még Csupata futott össze, de szerencsétlenre rávilágította a reflektorfényt már az első két percben.
- Ez nem is igaz, az te voltál Dörgő!
- Akármelyikőtök is volt, most már a randi ászai vagytok. Ilyen piti dolgok miatt már nem kell aggódni. Ezért is szólunk a kezdő randizókhoz. Emlékezzetek a balanszra emberek és higgyétek el, már aznap este megkaparinthatjátok a csajotok bugyiját. - nevetek bele a mikrofonba sejtelmesen, aztán lapozok, hiszen itt jön a rész, amikor a drága hallgatók szerepelhetnek.
- Oké-oké, skacok, az első chat-es kérdezőnk egy hölgy hallgató a Youtube platformunkról, a kérdése pediiig: "Srácok, csak egy kérdés. Ha ti vagytok a randizás ászai, hol vannak a barátnőitek?"- Dörgő olvassa fel végül a kérdést, mire szinte szinkronban szisszenünk fel a trióval.
- Micsoda próbálkozás. Na ezt mondom én tökösnek. Csajszi, épp ez a lényege: randizás ászai. Nem az a cél, hogy lehorgonyozz, hanem miként szerezz több önbizalmat és vegyél le szinte minden randitársat a lábáról. Az elkötelezettség már nem a mi témánk. - nevetve zárom le a témát és intek Dörgőnek, hogy jöhet a következő komment, hisz' ezt az egyet már eléggé kiveséztük. Ráadásul az illetőt nagyon is jól ismerem, s ezekért a kommentjeiért fogom még élve elásni Frostcall egyik hegyoldalába.
- A kövit inkább te olvasd fel, Jin. Neked címezték. - szinte látom Dörgő arcán azt a sunyi vigyort, amikor tudja jól, hogy oltás következik. De úgy látszik jót szórakozik rajta Csupatával, mert ő is felhorkant a komment olvasása után. Mély sóhajjal fogok hozzá, de a szenvedés jele kiüt arcomra.
- "Jin, neked a legnehezebb megtartani a balanszt, mert mindig minden csak rólad kell szóljon." Áucs, kiscsaj, tüzes hangulatodban vagy ma reggel. Ha ez igaz volna, akkor egyedül vezetném a show-t. De amúgy értékelem, hogy időt szánsz rám, kedves. A végén azt fogom hinni, hogy fel akarod kelteni az érdeklődésemet egy randira. - szórakozottan nevetek fel, aztán ismét legyintek a többieknek, hogy folytassák a műsort. Persze a szavai eléggé...odacsípnek itt-ott, ami az egomnak árt csupán.
- Tényleg Jin, miért nem próbálod meg felszedni? Nevezhetnénk...
- "Randi az ellenséggel"-nek. Pokoli volna. - fejezi be Dörgő Csupata gondolatát.
- Ezt vegyem kihívásnak? Hm... Nem hangzik rosszul. Hát legyen! Te és én drága Yi!- jelentem ki, ezzel elfogadva a felvetett ötletet, melyre nem feltétlen izgulok rá, hiszen tanulva a korábbi esetekből, senki sem tud ellenállni nekem a női nem közül. Yi is könnyű falat lesz és végleg bebizonyíthatom neki is, hogy igenis én vagyok a randi ásza!




Képességem

✦ A vonzerőddel bárkit képes vagy levenni a lábáról (erre csak Yi immunis valami oknál kifolyólag - őt varázslattal nem fogod tudni elérni). Talán ezért olyan sikeres a podcast is, amit vezetsz.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Jane Li csillámport hintett rá


He Tian
Hõs
Hõs
He Tian
Mesehõs :
He Tian Giphy.gif?cid=6c09b952zw8ll0h8msi12ksa76nuf00z63dj7ytyp0fstf4d&ep=v1_stickers_related&rid=giphy
Abominable
Jin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
A másik felem :
He Tian Tumblr_pyrvumzj241rwu2a7o3_540
Oh, baby, baby, how was I supposed to know
That something wasn't right here
He Tian 4ffcb40168d7ef5d497d02ee3d12386fec1d53a3
Akinek az arcát viselem :
Ji Chang Wook
Kereslek, de nem talállak :
He Tian Tumblr_pyrrtp9FWS1rwu2a7o2_540
Everest and Peng
He Tian A1405db9b4885edb41070ebb5826b2ddfa111ce0
A tükör mögött :
Lyndriana

He Tian Empty
TémanyitásHe Tian Empty2023-11-08, 23:32

Csillámporos üdvözlet illet téged
He Tian ✦ Jin


„48 lájk... jíííí!”

Hello, kedves CasaTian!

Elfogultság ide vagy oda: IMÁDLAK! He Tian 2250790558  He Tian 2067867876  He Tian 1623695724  He Tian 841472469 Egyike vagy azoknak, akiknek imádom a stílusát és fantáziáját - lehet, már írtam is neked?! Nem tudom... mindegy is. Amikor kitaláltuk, hogy hozni kéne egy ázsiai párost, még más PB-kben gondolkodtunk, de azt hiszem, akik végül lettek, ők a tökéletes választás! He Tian 3590078731 De a pofi csupán plusz ahhoz, ami kipattant a fejedből - Yi talán nem is akkora szám, de Jin nagyon jó! Imádom, hogy kitaláltad, Csupatáék legyenek a társai ebben a podcast bizniszben. He Tian 2067867876 Szóval le a kalappal!
És meg kell említenem, hogy örülök, mert Yi is helyet kapott a soraid között.... talán Jin nem is sejti, hogy tényleg egy közeli ismerőse rejtőzik a komment író mögött. A kérdés az, Yi belemegy-e a randiba vagy sem. Hát, sok sikert a hódításhoz CasaTian! He Tian 2607835867  He Tian 841472469  He Tian 1115489239


A hangulatkeltő videó nem maradhat el, ahogyan a jókívánságok sem: érezd magad jól a szívtipró bőrében! He Tian 2426842179  He Tian 642527747  He Tian 2359898509  He Tian 2780304454






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
He Tian D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

He Tian 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

He Tian Empty
 

He Tian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal