Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Niran Saelim
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNiran Saelim Empty2023-08-24, 20:01

Niran Saelim
Play by: Noeul Nuttarat Tangwai


Becenév
-
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Építészmérnök
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Kedvenc mesehõs
Maximus, Bambi
Mi történt velem?


Kedves Dae-Won és So Ren,


"- Niran, kicsikém arra gondoltam, hogy… -" szambázott be anyám újfent kopogás nélkül a szobámba. Nem is tudom hanyadjára játszottuk ezt végig. Talán ez volt az utolsó amikor azt mondtam itt a pont vége. Friss diplomásként és munkakeresőként fogtam, felvettem a nyakamba mindent és kikötöttem itt. Fata Morganaban. Sokat lehetett hallani a helyről átutazóktól, hiszen mindig volt, aki ide hozott valamit vagy innen vitt el, csoda lenne, hogy felkeltette az érdeklődésemet? Azért is vagyok itt, elhelyezkedtem egy cégnél és végre alkalmaztam a diplomámat.

A szüleim és barátaim is rengeteget nyaggattak, hogy tanulj rendesen, építészmérnök leszel, ehhez kitartás kell, nem lustálkodhatsz. Mindig ezeket a szavakat hallgattam és tudjátok mit? Marha idegesítőek voltak! Arról nem is beszélve, hogy még nagyobb stressz alá helyeztek. Persze mint tudjuk a szülők nagy része csak jót akar a gyerekének, de sokszor elgondolkodtam, hogy biztonságosabb lenne egy kollégiumi szoba.
Pont ezért is bújtam meg egy-két barátomnál egy-egy nagyobb beadandó során. A szerelmek pedig időközben jöttek és mentek, ahogy telt az idő. Voltak fellángolások, de volt egy érdekes kapcsolatom is egy lánnyal, amit még én magam sem értettem, de attól félek ő sem.  Egyszerre akart közel érezni magához és távol, eléggé… para volt.

Amikor pedig szakítottunk hirtelen stalkolni kezdett, tudta merre járok, kivel és mit csinálok pontosan. Ahogy letiltottam egy számát megjelent a következő. Igazi elmebajos időszakként következett rám akkor az egyetem alatt. Na és kedves idetévedő azért nem volt ilyen egyszerű a történet mert még a szüleimet is felkereste. Így most jóval távolabb tőle, túl ténylegesen az államvizsgán fellélegeztem. Remélhetőleg ide csak nem követ… ugye?
Mindenesetre most arra összpontosítok, hogy a munkámat jól végezhessem. Nagyjából egy fél éve nem hallottam a lányról, ahogy szüleim sem. Mégis félek, hogy egyszer újra beállít az életembe, ezt pedig nagyon nem szeretném.

Ám itt Fata Morganaban új hobbira tettem szert az egyik barátomnak köszönhetően. Illegális motorversenyek, nagyon elit, nagyon titkos és iszonyatosan büntetendő, de mindig is érdekeltek a motorok. Az illegális részéért annyira talán nem rajongok, de hát mindennel meg lehet barátkozni. Nem sokan tudják rólam, hogy mind a két nem felé kacsingatok. Ám azért nekem is van szemem és nos… hm, van egy két cuki pofi a vendégek és a versenyzők között is. Nem mintha amúgy nem néztem volna meg a munkásokat. Ott is fellelhető egy-két jobb alapanyag. Eddig viszont úgy voltam vele jobb a távolság és nem kísérteni azzal a sorsomat, hogy belefussak még egy rossz döntésbe.
De azért vak nem vagyok! Igaz most a munka rengeteg időmet elveszi, elég nagy projectbe vertem bele magamat. Legalábbis meg kell terveznem egy igen puccos házat. Majd küldjek képet is nektek róla? Bár lehet majd erre jártok és élőben is megtudom mutatni nektek!

Azt hiszem ez most elég kaotikusra sikerült még tőlem is, de hát ideje volt mindent nagyjából az elejétől átvenni, nem igaz? Várlak titeket és a válaszotokat is!

Üdvözlettel:
Niran

Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature Place
Nem szórt rá senki csillámport


Leeyao Nattakan csillámport hintett rá


Niran Saelim
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Niran Saelim
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Akinek az arcát viselem :
Noeul Nuttarat Tangwai
A tükör mögött :
Dracarys

Niran Saelim Empty
TémanyitásNiran Saelim Empty2023-08-27, 23:44

Csillámporos üdvözlet illet téged
Niran Saelim ✦ Megmentő


„I don’t build in order to have clients. I have clients in order to build.”

Kedves Niran!

Köszönöm, hogy írtál, öröm volt olvasni a leveled. Nagyon jó hallani felőled és azt is, hogy jó sorod van.  Niran Saelim 1149350199
Azért azt sajnálom, hogy valamilyen szinten ki kellett repülnöd a szülői házból. Bár… ha jobban belegondolok, akkor jól is alakulhat az egész, nem? Niran Saelim 3375341651
Elkezdődhet a nagybetűs: ÉLET!  Niran Saelim 2359898509 Dolgozhatsz és a fizetésedből azt csinálsz, amit csak akarsz… és ami a legfontosabb, hogy nem mondja meg senki, hogy mit is csinálj! Nem irányítanak, ami azért nagy szó! Niran Saelim 321849167

Ó, hogy Fata Morganába költöztél?  Niran Saelim 2250790558 Mily meglepő! Mondhatnám, hogy akkor üdv itt! Niran Saelim 4028024232  De persze, nem vagyunk egy városrészen, így ezt nem tudjuk megejteni, hacsak nem látogatsz meg. Niran Saelim 3948572403

A barátnős dologra térve viszont… hű… ennyire ragaszkodó nőszemélyt még nem láttam.  Niran Saelim 3118905588 Ha velem ezeket a dolgokat megcsinálta volna egy nő, biztosan kihívtam volna a rendőröket. Nem vicc. Ez már túl megy egy bizonyos határon. Niran Saelim 1520086834

Még egyszer örülök, hogy minden rendben veled, majd még azért dobj meg egy két levéllel, amint az időd engedi. Niran Saelim 2067867876

Szeretettel

Pengu

Öhm… csak most néztem, hogy igazából nem is nekem lett címezve a lapod!  Niran Saelim 3629551783
Gyorsan orvosolom ezt a dolgot, és rögtön továbbítom az annak megfelelő személy részére. Niran Saelim 703152122



Tökéletes ET-vel érkeztél, úgyhogy a kis mókázásom után engedlek is tovább. Foglald le a cuki pofit és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Niran Saelim 841472469  Niran Saelim 841472469  Niran Saelim 841472469  Niran Saelim 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Niran Saelim 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Niran Saelim 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Niran Saelim 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Niran Saelim Empty
 

Niran Saelim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ✦ niran & mei
» what a nice ass you are ✦ niran & nomi
» the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran