Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (128 fő) 2024-09-08, 05:00-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
No one's gonna stop us soon the world will be ours
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásNo one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty2023-10-08, 14:00


Soon the world will be ours

Cassandra && Varian

Amint a por leülepszik, ráismerek a látogatónkra. Bár a külseje megváltozott, de a vonásai, az arcmimikája és a gesztusai egy az egyben a régi Cassandrára utalnak. Lehetséges, hogy még mindig rejtőzik benne abból a személyből, aki egykor volt, de nem csodálnám, ha örökre megpróbálná elnyomni azt az oldalát. Én is rengeteget csalódtam azokban, akiket a barátaimnak hittem, így abszolút átéreztem a helyzetét.
Mégis szórakoztatónak tűnik az időzítése, hogy akkor érkezik megmentőként, amikor a tervem eléri a végső fázisát. Már csak gyakorlatba kell ültetnem mindet, amelyet ezalatt az egy év alatt kiterveltem.
- Nem rád vallana. A végén még azt gondolnám, hogy beteg vagy, vagy pedig azt, hogy az új külsőd egy érző szívet takar – mosolyodok el a válasza hallatán. Érdekes felvetés, hogy hiányoztam volna neki, hiszen az őrök sokat pletykálnak a „gaztetteiről”. Szerintem pedig csak igazságot akar szolgáltatni magának és megszerzi hozzá a szükséges eszközöket, ahogy én is teszem. Ennek a történetnek nem Rapunzel a főszereplője. Nem foroghat minden körülötte, amikor csak elárulja és kihasználja a barátait, a környezete pedig nem gyanakszik rá, hiszen játssza az ártatlant.
- Ebben egy percig sem kételkedem. Én azt akarom, hogy Rapunzel elveszítsen mindent, ami fontos neki: a szüleit, a barátait és királyságot, ahogy én is elveszítettem miatta apámat. Ha ezt biztosítja a szövetségünk, készségesen asszisztálok a terveidhez – vallom be neki, hogy mennyire vágyok arra, hogy tönkretegyem a hercegnő életét. Hazugság volt, amikor azt mondta, hogy segít nekem apámmal, ahogy az is hazugság volt, hogy gondoskodnak arról, hogy minden segítséget megkapjak. Mit kaptam helyette? Egy hűvös cellát felnőtt rabokkal és temérdeknyi időt arra, hogy kiforraljam a bosszúmat.
- Mire gondoltál? A palota nyüzsög az emberektől? Vagy a földalatti titkos járatokra célzol? – billentem oldalra a helyemet, miközben a cellaajtajához lépek, és kinyitom azt.
- Rájuk viszont szükségem van, és szerintem neked sem ártana, ha lenne pár szövetségesed. Úgyis azt teszik, amit én mondok – bökök a hátam mögött szeparistákra, akik voltak olyan ostobák és elhitték, hogy egy zsenit irányítani tudnak. Kilépek a folyosóra, majd Cassandra felé fordulok, hogy mutassa az utat. Elképzelésem sincs arról, hogy pontosan mi járt a fejében, de azt tudom, hogy a végsőkig követném őt.



352 words ● youtube ● note:  No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 2250790558  
Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Antoine LeCompte
Lázadó
Lázadó
Antoine LeCompte
Mesehõs :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 45cfc3789baabc4185b737303cd6c852a9632eb7
Aranyhaj és a nagy gubanc
Varian

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
28
Titulus :
The Royal Science Nerd
A másik felem :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 F148e8e13bd43211fb3a77de496f465b
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 35077f9e89c2954aa7096492f6865321b38fa141
Akinek az arcát viselem :
Garrett Hedlund
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Ruddiger-tangled

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 17bad53b212cdb026308c193218db148c726d86e

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 886ac506c52ccba9ca09ce2766c7c8032ca2e3ba

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 8bd756160bba62e2a95886b28d7b6577ad6663b3

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 5e35f33fe5f23b4da70aee892500a143

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 80ed649cbda0e7097eea3ac7fe1879f309e5759f
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 73940435dc2a8ab2fa4e817fd3b5eee8248ca8d2
A tükör mögött :
Lazarus

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty
TémanyitásNo one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty2023-10-06, 19:02



Varian & Cassandra

Gyűlölöm Rapunzelt, annyira pozitív és maga a naivitás, amivel már az első találkozásunkkor az agyamra ment. Ezt pedig fokozta azzal, hogy mindenbe bel üti az orrát, abba is, amihez sose volt köze. Gyermekkoromban is így volt, anyám félre tette mindazt, amit mi ketten felépítettünk. Raps miatt folyton várnom kellett rá, sőt végül egy nyamvadt tüköremlékből kellett megtudnom, hogy a Szöszi miatt hagyott el. A szívem legmélyéről utálom mindazért, amit miatta ki kellett állnom. De mostantól én leszek a saját történetem főszereplője. Nem fogom hagyni neki, hogy a továbbiakban a háttérbe szorítson, annál sokkalta többet érdemlek. A világ jár nekem és ha nem kapom meg, akkor erőnek erejével fogom elvenni. Nálam van az erő, amivel bármit megtehetek, hát használni is fogom. A holdkő erősebbé tett, segít kezelni a fekete köveket és a kardomnak is sokkal nagyobb hatalmat ad. Könnyedén kicseleztem a gyagyás bagázst és egyenesen Corona felé tartok, hogy kiszabadítsam a foglyokat. Több szövetségesre van szükségem, ha a földdel akarom egyelővé tenni Raps világát. A várfal mellett megjelentem, hogy a katonák edző pályáját elárasszam fekete kövekkel. Ez egy könnyed elterelés, aminek hatására azok a majmok azt hiszik, hogy megtámadták a kastélyt. Persze van benne igazság, de nem onnan jön a veszély ahonnan ők várnák. Az alagutak telis-tele vannak járatokkal, nem először sétálok végig rajta. A cellák felett megállva egy hatalmas követ idézek elő, hogy áttörve a padlót. Majd kisebb kövekkel lépcsőt formálok magamnak. Kizárólag stílusosan lehet börtöntöltelékeket szöktetni. Azzal nem számolok, hogy mindent por és valami furcsa por leng körbe. Kissé meglepődve konstatáltam, hogy a fiút nem kell megszabadítani a rácsoktól. Felhúzom az egyik szemöldököm űgy nézek végig rajta. Benne is sok minden megváltozott.
- Varian! - válaszolok kevesebb lelkesedéssel, mint ahogy ő tette. Szavai hallatán viszonoztam a vigyorát, majd könnyedén vállat vontam.
- Ha azt mondanám hiányoztál, biztos nem hinnéd - kitartom magam előtt a kezeimet, mintha csak a hegyes körmeimet figyelném - Hallani se akarok arról az árulóról. Ellenben szerintem egymás hasznára lehetnénk, hiszen közösek az érdekeink - gonosz fény villan meg kék szemeimben, majd a kijárat felé mutatok - A továbbiakat egy biztonságosabb helyen kellene megbeszélnünk, nem gondolod? - teszem fel a kérdést. Persze nem feledkeztem meg a kis barátairól, ha annyira akarja akkor őket is hozhatja, feltéve, hogy nem lesznek útban.

366 szó ~   No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 3404093883  ~ youtube





ain't nobody hurt you like i hurt you
ain't nobody love you like i do
Nem szórt rá senki csillámport


Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Cassiope Wolf
Lázadó
Lázadó
Cassiope Wolf
Mesehõs :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Cassandra-tangled
Aranyhaj és a nagy gubamc
Cassandra
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
Moon girl
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 26b924871bf24fa457a9f44db8b49413
I thought by taking
the Moonstone my destiny
would become clear. But, what if
I don't even have a destiny
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Tumblr_inline_nl928jHqLr1rifr4k
Akinek az arcát viselem :
Astrid Berges-Frisbey
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat
Kereslek, de nem talállak :
My alchemist nerd
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 MVVf
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Tangled-the-series-cassandra
It doesn't matter how many
of you there are!

Each of you will fall!
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Dd84e5c52d743d1021a87c96211e6eb1
A tükör mögött :
Vic

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty
TémanyitásNo one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty2023-09-14, 11:20


Soon the world will be ours

Cassandra && Varian

Sose bocsájtom meg Rapunzelnek, amiért elárult és engedte az apjának, hogy bebörtönözzenek, azért mert ő volt az, aki megtagadta a segítséget, amikor könyörögtem neki, mentse meg az apámat. A harag, amelyet az irányába tápláltam olyan ösvényre sodort, amelyről nem akartam lelépni. Élveztem, hogy félnek tőlem, hogy végre egy kicsit is komolyan vettek és nem hívtak minden alkalommal gyereknek.
Ahhoz persze nem volt elég eszük, hogy elvegyék a cuccaimat, vagy hogy külön zárkába kerüljek, így ismerkedtem meg az Andrew nevű fickóval és a társaival. El akarták foglalni Coronát, én pedig úgy gondoltam, hogy a terveimhez megfelelőek lesznek.
Eleinte úgy tettem, mintha hagynám magamat manipulálni és irányítani, de ennél sokkal okosabb voltam. Nem esett nehezemre feltörni a zárat és megtalálni a logikus mintát az őrjáratban. Andrew jobban tudott rejtőzködni, így ő osont ki azokért az összetevőkért, amikre szükségem volt, amíg mi falaztunk neki.
Az őrök különben sem fordítottak túl nagy figyelmet, tekintve, hogy végig csendben voltunk, vagy olyan átlagos témákról beszéltünk, hogy kinek mi a kedvenc édessége Monty-tól. Mindez színjáték volt csupán, amíg elő nem készítettem a terepet.
Az első szerrel a cellatársaimat borítottam be, hogy minden parancsomra engedelmeskedjenek. Nem volt nehéz megalkotni ezt a szérumot, a Ruddigeren használt verziót alakítottam át. A következő lépés pedig az volt, hogy vártunk. Több időbe telt kifejleszteni az emléktörlő főzetet, mint ahogy gondoltam, de még ez sem állított meg a tervünkben.
Senki nem vette a fáradtságot, hogy ellenőrizze a csukott cellaajtót, ahogy azt sem, hogy bejöjjön hozzánk, és átkutassa a helyiséget. Mi pedig úgy tettünk, mintha az égvilágon semmi hátsószándékunk nem lett volna.
A maradék üveggolyókat töltöttem meg a főzet utolsó cseppjeit és zártam le azokat, amikor az egész kastély megremegett. Sietve kaptam el a guruló golyókat, és tűztem őket az övemre, mielőtt még a saját emlékeimet töröltem volna.
A saporai szeparisták zavartan tekintettek körbe, én azonban a rácsokhoz rohantam. Stan és Pete rohant el mellettem elhagyva az őrhelyüket. A sálam mögött elvigyorodtam. Elterelés. Klasszikusnak számított, túlságosan is egyértelműnek hatott. Kíváncsi vagyok, hogy mégis ki volt olyan őrült, hogy a kastély ellen támadást intézett, de lett volna rá egy tippem.
A cellánktól nem messze áttört a padló, vagy a fal, nem is láttam pontosan a portól, hogy mi történt, de még így sem voltam hajlandó hátrébb lépni. Türelmetlenül a rácsokat szorongatva vártam, hogy leülepedjen a por, és végre megpillanthassam a támadót.
- Cassandra! – szólítottam meg szívélyesen, miközben elengedtem a rácsot, és a vállammal nekidőltem a hideg fémnek. Hallottam, hogy mi történt vele. Hogy ne hallottam volna? Ezek az őrök pletykásabbak voltak, mint az öreg Crowley asszonyság.
- Mondd csak, azért jöttél, hogy kiszabadíts, mert hiányoztam, vagy mert szerettél volna beszélgetni arról, hogy Rapunzel mindkettőnket elárult? – húztam le az arcomat takaró sálat vigyorogva, közben intettem a hátam mögötti szeparistáknak, hogy maradjanak a helyükön.
Tulajdonképpen, örültem Cassandra érkezésének, bár kalkulációm szerint nem én kellettem neki – sose volt szüksége rám -, mégis jól esett látni, hogy nem csak én voltam megbántva és hátba szúrva.


486 words ● youtube ● note:  No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 2250790558  
Nem szórt rá senki csillámport


Cassiope Wolf csillámport hintett rá


Antoine LeCompte
Lázadó
Lázadó
Antoine LeCompte
Mesehõs :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 45cfc3789baabc4185b737303cd6c852a9632eb7
Aranyhaj és a nagy gubanc
Varian

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
28
Titulus :
The Royal Science Nerd
A másik felem :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 F148e8e13bd43211fb3a77de496f465b
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 35077f9e89c2954aa7096492f6865321b38fa141
Akinek az arcát viselem :
Garrett Hedlund
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Ruddiger-tangled

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 17bad53b212cdb026308c193218db148c726d86e

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 886ac506c52ccba9ca09ce2766c7c8032ca2e3ba

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 8bd756160bba62e2a95886b28d7b6577ad6663b3

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 5e35f33fe5f23b4da70aee892500a143

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 80ed649cbda0e7097eea3ac7fe1879f309e5759f
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 73940435dc2a8ab2fa4e817fd3b5eee8248ca8d2
A tükör mögött :
Lazarus

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty
TémanyitásNo one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty2023-09-14, 11:16

No one's gonna stop us soon the world will be ours
Cassandra && Varian - AU múlt játék

Nem szórt rá senki csillámport


Cassiope Wolf csillámport hintett rá


Antoine LeCompte
Lázadó
Lázadó
Antoine LeCompte
Mesehõs :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 45cfc3789baabc4185b737303cd6c852a9632eb7
Aranyhaj és a nagy gubanc
Varian

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
28
Titulus :
The Royal Science Nerd
A másik felem :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 F148e8e13bd43211fb3a77de496f465b
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 35077f9e89c2954aa7096492f6865321b38fa141
Akinek az arcát viselem :
Garrett Hedlund
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Ruddiger-tangled

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 17bad53b212cdb026308c193218db148c726d86e

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 886ac506c52ccba9ca09ce2766c7c8032ca2e3ba

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 8bd756160bba62e2a95886b28d7b6577ad6663b3

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 5e35f33fe5f23b4da70aee892500a143

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 80ed649cbda0e7097eea3ac7fe1879f309e5759f
✦ ✦ ✦ :
No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 73940435dc2a8ab2fa4e817fd3b5eee8248ca8d2
A tükör mögött :
Lazarus

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty
TémanyitásNo one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

No one's gonna stop us soon the world will be ours - Page 2 Empty
 

No one's gonna stop us soon the world will be ours

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» We're gonna get along, right?
» I'm gonna lose my mind
» See the world how it could be
» World of Witcher
» Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World