Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Morana Circe Bove
Ma 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Ma 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Ma 20:21-kor


Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


1 Témanyitás - 9%


1 Témanyitás - 9%



Megosztás
 
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásOnce a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ Empty2023-11-22, 10:17

Sean McKinney
Play by: Jake Austin Walker



Becenév
-
Mesehõs
Jonathan Loughran (Hotel Transylvania)
Tükörkép
Látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Felszolgáló
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Nem gondoltam volna, hogy az életem során kétszer is megtapasztalhatom milyen az, amikor Zingelsz valakivel. Márpedig, ez történt, amit munkát keresve évekkel ezelőtt beléptem Drac vendéglőjébe és megpillantottam Mavist. A kisugárzásával, a mosolyával levett a lábamról.
Hálás voltam azért, hogy ebben a világban is rátaláltam, sőt hogy újra sikerült felépítenünk egy szilárd alapokon nyugvó kapcsolatot. Emlékeztem az első napok szerencsétlenkedéseire: folyton megbotlottam, vagy csak elbambultam és valami galibát okoztam. Néha összeakadt a nyelvem és hülyeségeket hordtam össze, de neki valamiért tetszett. Jókat kuncogott a poénjaimon, nyitott volt az ötleteimre, és kiállt mellettem, amikor az apja készült volna felkapni a vizet.
Évek óta tervezgettem egy bizonyos pillanatot, csakhogy az még nem következhetett be. Másodjára nem. Pedig tudtam, hogy egy másik életben, egy másik világban már igent mondott. Tudom azt is, hogy ez az egész nem csak kettőnkön múlik. Igyekeztem mindig laza lenni, nem törődni a rosszmájú megjegyzésekkel és csak sodródni az árral. De… Most tényleg izgultam.
Szabadnapos voltam, mégis a vendéglőben sertepertéltem. Dumcsiztam egy kicsit Halvérrel és Takonypóccal, akikkel a döcögős kezdetek ellenére sikerült mára zöldágra vergődnünk. Lehet benne volt az is, hogy titokban, amikor Drac nem figyelt, akkor saját készítésű lemezeket sóztam rájuk, amik végsősoron bejöttek nekik. Meg tényleg próbáltam helytállni ebben a munkában, imádtam a vendégeket, a nyüzsit, bár véleményem szerint a helyet fel lehetett volna dobni egy-két dologgal. Ezt a véleményemet V is osztotta amúgy, de amikor rászántam volna magam, hogy előhozakodjak Draculának vele, valahogy mindig talált magának sürgős elfoglaltságot.
Most azonban nem azért kopogtattam nála, mert a csúcsszuper ötleteimmel akartam bombázni, hanem Mavisről akartam beszélni vele.
Az irodába lépve megint úgy éreztem magam, mint valami erdélyi középkori várba csöppentem volna, mert annyira retro volt a hely. Na, igen, ezért tartottunk néha ott, ahol… Bejött nekem ez a középkori stílus, amit néha Drac tolt, de bőven lehetett volna mivel dobni rajta.
- Á, Johnny! Miről szeretnél beszélni? – pillantott fel a papírmunka mögül.
- Szevasz Drac! Izé… Hello – köszörültem meg a torkomat zavaromban. Valamiért még mindig szúrós pillantásokkal jutalmazott, pedig már évek óta randiztunk Mavisszel. Nem is értettem miért fújt rám. Talán múltkor túltoltam az ötletelést? Sebaj. Nem kellett mást tennem, mint haladni az árral, lesz ami lesz alapon.
- Bocsi, hogy zavarlak. Eskü, nem akarlak sokáig feltartani, csak mostanában sokat gondolkoztam… Tudod, Mavisszel már egy ideje járunk és nagyon szeretem a lányodat, szóval arra gondoltam… Hogy ha téged nem zavarna és persze ő is beleegyezik, akkor megkérném a kezét. Már, ha ez neked is okés, Dra… Főnök. – Elhadartam neki a mondanivalómat. Igazából, annyira zavart arccal bámult rám, hogy nem tudtam eldönteni nem értett engem, a kérdésem sokkolta le, vagy miért vágott olyan arcot, mintha örökre el akarnám ragadni tőle a lányát.
Kínos csend állt be. Egyik lábamról a másik helyeztem a súlyomat, és vártam, hogy végre mondjon valamit. De hosszú percekig nem mondott semmit, én pedig alig bírtam csomót kötni a nyelvemre, hogy ne kezdjek el dumálni és érvelni azért, hogy miért lett volna jó döntés, ha engedélyt ad a lánykérésre.
Végül… Nem fogjátok elhinni, de igent mondott. Örömömben odaugrottam hozzá, és átöleltem, azonban mielőtt elnyújtottam volna az ölelkezést, kirohantam az irodából, hogy elújságoljam a többieknek is a jóhírt.
- Halvér, Takonypóc, V! Képzeljétek! A főnök igent mondott! Nem tudom mi ütött belé, de igent mondott! – rohantam le őket, miközben ők éppen a vendégeket próbálták kiszolgálni.
- Apa mégis mire mondott igent? – szólalt meg a hátam mögött Mavis. Azonnal abbahagytam a győzelmi táncom lejtését, és zavartan nevetve túrtam a hajamba, ahogy felé fordultam. Neki még nem mesélhettem el. Egy igazi, csodálatos lánykérést terveztem meg, ciki lett volna így lebukni.
- Hát, izé… Hogy mondjam… Rábólintott az egyik ötletemre – tértem ki a tényleges válaszadás elől, és még csak nem hazudtam neki – tudtam jól, hogy azokat utálta -, már csak abban reménykedtem, hogy nem tervezett részletesen kifaggatni a dologról, mert abszolút nem akartam füllenteni.

Képességem

✦ Immunis vagy Dracula és Mavis befolyására.
✦ Képes vagy feldobni mindenkinek a hangulatát, akivel csak érintkezel.  
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Morticia Moira Dumort csillámport hintett rá


Sean McKinney
Hõs
Hõs
Sean McKinney
Mesehõs :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ Movies-animation
Hotel Transylvania
Jonathan Loughran
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 2411db4f16e4d72301c8c229674e1bfea1e860d9
✦ ✦ ✦ :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 0a34633828bd2a41e33d26e702e46a903f6e0681r1-480-270_hq
Akinek az arcát viselem :
Jake Austin Walker
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 2fb9bd21d0bbe5e4dcb5cd03c6da49739d412c79
A tükör mögött :
Lazarus

Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ Empty
TémanyitásOnce a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ Empty2023-12-07, 18:52

Csillámporos üdvözlet illet téged
Sean McKinney ✦ Jonathan Loughran


„My wife? Even better!”

Kedves Sean!

Most úgy teszek, mintha nem beszélnénk minden nap és bocsánatot kérek azért, hogy ilyen csigákat is lealázó tempóban sikerült ideérnem, de a magyarázatot úgyis tudod: ezer felé áll a fejem, semmi ihletem, szóval csak a szokásos! Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 2732251548

De ennyit rólam és a nyűgjeimről, térjünk gyorsan át rád, illetve a lapodra!  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 3726835930
Nagyon szoktam élvezni, mikor a sötét kis armadád közé néha-néha becsusszan egy Johnny féle kedves, édes pofa, mert óriási kontraszt Mumus vagy épp az új kedvenc pszichóm mellett. Johnny egyébként nem egy könnyű kari, nagyon nehéz elkapni azt a fajta lazaságot, ami neki van, de NYLVÁN nem okoztál csalódást most sem.   Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 3375341651 Minden karidhoz biztos kézzel nyúlsz, imádom és szerintem nem is vagyok egyedül vele, hogy alaposan megrágod a kis lelküket mielőtt nekiülnél megírni őket, emiatt a személyiségük nagyon át tud jönni! Egyszerűen jó vagy!  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 321849167
Ha engem kérdezel, Drac egyre gyorsabban kijön a pillanatnyi kómából, ami akkor jön rá, mikor el akarod lopni... izé, venni a kicsi lányát, így még pár restart különböző világokban és a végén ő kér meg, hogy vedd már el Mavist.  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 1311556981  Vagy őt... huha, elszabadult a fantáziám, gyorsan le is csapom mielőtt mindenki kedvenc, Adam Sandler-hangú vámpírja megtalál és "átharapja a torkincámat".  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 2140917802
Sok boldogságot nektek, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul az itteni sorsotok és hogy mikor realizálódik bennetek, hogy nem csak a fonnyadt Béla dédpapi hiányzik a családból, hanem Dennis-uci is (aki nekem már csak Dennis-Ruci marad), aki ugyebár sok más szerencsétlen könyökkel szülő nélkül maradt Zootopiában.  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 554922804  Wayne és Wanda biztosan gondoskodik a kis drágáról, bár nem vagyok biztos benne, hogy ideális környezet egy gyerek fejlődésének, ha vadállatokkal nő fel... azért reménykedjünk, hogy ő nem lesz ráindulva a tűzcsapokra!  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 2931394050




Na, de nem jártatom a szám, mert Mavi-baby már hiányol. Foglald le, amit kell, aztán sicc az asszonyhoz!  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 829279662  Remélem, kapok egy meghívót az esküvőtökre!  Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 1298976811





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ Empty
 

Once a bar mitzvah DJ, always a bar mitzvah DJ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal