Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-08-24, 13:39

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac JPbm1tY
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-04-15, 02:48




Jessamine & & Isaac
〥 Judy Hopps && Flynn Rider 〥
Hiába tátog, nem értek semmit. Felsóhajtok, azon gondolkozva, hogy mióta lehet itt a fal, mikor elkezdi ütlegelni azt. Nem hallom a dörömbölést, csak látom és ez is olyan érdekes. Nem értem, hogyan lehet ennyire hangszigetelt. Újra tátog, én meg továbbra sem hallom. És azt gyanítom, hogy az üzenetem sem jutott el hozzá teljes egészében. Ekkor esik le, hogy nem úgy írtam, hogy olvasható legyen. Elkezdek újra írni a falra, ezúttal tükörírással. Még jó, hogy unalmamban nem egyszer szórakoztam ilyesmivel, titkosírás gyanánt.
„Nem hallak. Hangszigetelt a fal. Van nálad filctoll vagy valami más, amivel írni tudsz?”
Én írhatnék a hóba is, ha nem lenne filcem, de neki semmije sincs láthatóan. Úgy értem, nincs hó, maximum sár vagy homok, amibe írhatna, de azt nem kérem tőle.
Amíg ő esetlegesen íróeszközt keres, vagy nem, én újabb kérdést vések a falra.
„Hallottál már a falról? Bólogass vagy rázd a fejed, ha nem tudsz mivel írni. Ez is kommunikáció.”
Rámosolygok a végén, viszont, ha elolvasta, akkor hóval próbálom lemosni a falról a filccel írt sorokat. Nem kenyerem a rongálás, bárki is rakta ide az üvegfalat, biztos jó oka volt rá és talán visszajön érte. Oké, ezt én sem gondolhatom komolyan, de mindegy is. Lehet, kár ezen aggódni. A gond az, hogy egyáltalán létezik a fal és valami nem stimmel vele. Mintha egy filmbe csöppentem volna, ahol többé semmi sem normális vagy hétköznapi.
227 szó aláfestő remélem, tetszik!



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-03-09, 17:33


To: Jessamine

Az első dolog, ami feltűnik, az a fehér rengeteg. Hó. Hú bakker nagyon elcseszett lehet az időjárás most! Úgy értem mindig is hülyeségnek gondoltam, mikor azt mondják az időjárás jelentésben, hogy a város egyik felében esni fog, a másikban pedig verőfényes napsütés várható. Ez nem egy torta, hogy csak megfelezed, aztán az egyikre cukormázat raksz, a másikat pedig tök üresen hagyod. De tévedtem, ezek szerint lehetséges.
Persze a csajról sem kéne megfeledkezni. Oh, pedig én mindig olyan óvatos vagyok! De őt most speciel nem sikerült észrevennem mielőtt elloptam volna azt a fa vackot. Ezért is próbálom gyorsan menteni magamat, hogy ez az enyém ám! Tulajdonképpen simán be is hazudhatnám ezt egy totál vadidegennek, mivel az is lehet, hogy csak leszedtem és eleséget akarok belerakni. Vagy esetleg megjavítani. Bármi! Egyszóval a kamu dumám még be is jöhet.
Szépen lassan kezdek el felé sétálni, mert meglátom, hogy elővesz egy tollat. És mégis mihez fog vele kezdeni? Bajszot rajzol nekem büntiként? Jaj ne, csak azt ne! Amúgy is borostás vagyok, szóval nem sokat változtatna. Mikor azonban odaérek hozzá, jön a második meglepetés. Megállok előtte, először csak a tenyeremet rakom arra az izére, ami nem engedi őt át és amire ír. Bevallom ez a „fal” jobban leköt, mint az írása. Meg is kopogtatom, hogy mi lehet ez. – Mi a franc? – kérdezem, majd már erősebben kezdem ütni. Nem akar betörni. -Te tudod mi ez? – kérdezem miközben ránézek. Ekkor jut eszembe, hogy elolvassam az üzenetét. Majdnem kiment a fejemből, még a végén megsértődik!
Ah, kellett neki így írnia és nem tükrözve! Most komolyan elvárja, hogy kitaláljam mit akar? Beletelik egy kis időbe mire kibogarászom mit is vésett fel, de összejött! – És ha nem? Ahogy látom nem tudsz túl sokat tenni, max egy bilincset rajzolni a kezemre, de ha szépen megkérsz, akkor abba ESETLEG beleegyezek. – kezdem el mosolyogva rebegtetni a pilláimat. Mondjuk a firkálást sem értem. Nem hallana? Mert az egy dolog, hogy én nem, de ő meg se szólalt! Esetemben pedig már nem is tudom mennyit pofáztam hozzá. Nem akarom magamat megismételni, ha nem muszáj, mert már én sem emlékszem miket mondtam neki.



Activity indul  What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 3726835930  ♡ zene ♡ 345
Vendég
Vendég
Anonymous

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-03-06, 23:10




Jessamine & & Isaac
〥 Judy Hopps && Flynn Rider 〥
Az utóbbi hetekben elterjedt egy pletyka – szóbeszéd. Valami üvegfalról. De nem igazán hiszek a szóbeszédnek, egészen addig, míg a saját szememmel nem látom. Épp ezért indultam útnak nem is olyan rég, felvértezve magam, a szó legszorosabb értelmében – még a szolgálati fegyveremet is magammal hoztam, biztos, ami biztos alapon. Bár talán a felettesem nem dicsérne meg érte, hisz jelenleg nem is vagyok szolgálatban. Mindegy, amiről nem tud, az a legkevésbé sem fájhat neki, ugye?
Tehát, a szóbeszéd egy bizonyos falról szólt. Egy másvilágról, vagy valami olyasmi. Elég nagy képtelenségnek és butaságnak tartom, ezért sem közöltem még senkivel sem. A szóbeszéd csak szóbeszéd, amíg be nem bizonyosodik a valóság. Vagy valami ilyesmi.
Hallom, ahogy ropog a talpam alatt a hó, és közben azon gondolkozok, miért is jöttem egyedül – hívhattam volna Nathanielt, hogy közösen fagyoskodjunk a szabadnapunkon. Biztos nagyra értékelte volna mindezt.
Már kezdem feladni, hogy bármi érdemlegeset találok, mikor újabb lépést teszek és megcsúszok. Egy halk puffanással érkezem meg a hóba és kedvem lenne ott tölteni az időmet, de nem lehet, megfagyok. Nagy nehezen felülök, elkezdem leporolgatni magamról a havat, mikor a szemem sarkából megpillantok egy idegent. De nem is az a különös, hanem az, amit csinál. Nem, nem! Sokkal inkább, hogy hol. És hogyan. Néhány meglepett pislogás után tápászkodom fel a földről és lépek közelebb. Látom a szája mozgását, de hang nem jut el hozzám. Azonban ahogy még egy lépést teszek, beleütközök valamibe. A fal. Ez lehet az a bizonyos fal, ugye? Végigtapogatom az üveget, majd úgy nézek el újra az idegen felé.
Apropó. Lopott! Az imént tökéletesen láttam, hogy ellopta azt a madáretetőt. Előszedek egy filctollat a zsebemből, hogy azzal kezdjek el írni az üvegre: „Tolvaj! Rakd vissza oda, ahonnan elvetted!”
A gond csak ott van, hogy nem tükörírással írom, így az idegen talán el sem fogja tudni olvasni, de ez nem esik le nekem. Sőt. Kissé dühösen nézek vissza a férfira, várva, hogy elolvassa, értelmezze a leírtakat és cselekedjen is.
A többi kérdésem még ráér. Előbb a munka, aztán jöhet minden más.
333 szó aláfestő remélem, tetszik!



I messed up tonight,

I lost another fight I still mess up but I'll just start again




Nem szórt rá senki csillámport



Jessamine Ambrose
Hõsnõ
Hõsnõ
Jessamine Ambrose
Mesehõs :
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 6da9ac9c3c8c8648925e226177bf4a39
Zootropolis
Judy Hopps
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
Titulus :
Dumb Bunny ♡
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Melissa Benoist ♡
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♡
✦ ✦ ✦ :
♡ I won't give up, no I won't give in
Till I reach the end and then I'll start again
What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Tumblr_om5an7CNww1qjhdt7o3_r1_500
No I won't leave, I wanna try everything
I wanna try even though I could fail ♡
A tükör mögött :

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-03-02, 19:13


To: Jessamine

Olyan jó, hogy ilyen meleg van. Ebben az időben az embernek akarata ellenére is kedve támad sétálni. Persze egyesek ennek ellenére is otthon ülnek, aztán nem csinálnak semmit, csak vannak. De nem Isaac Reynolds. Apám, rólam kéne példát venniük a kicsiknek a suliban, de most tényleg. Nyilván nem mindenben engem kell felhozni, mint követendő embert, bár jó példa lennék a rossz példára is időnként… de ami a lényeg, hogy egyes cselekvéseket igazán eltanulhatnák tőlem az emberek. Teszem azt, hogy szeretek kimozdulni. Hát mennyivel izgibb már és mennyivel több kaland vár rám így? Főleg nekem. Mióta elhagytam a lakókocsit csak hátrafelé pislogok. Nem rendszerszerűen, az túl kiszámítható volna, de ha tényleg követnek, akkor rajta kell tartanom a szememet az illetőn. Tudom már jövő héten mivel fogom meglepni a drága pszichológus nénimet! Kleptománia mellé a paranoiámat is kezelheti. Biztos örülhet majd nekem. Még egy gond, ráadásul pont nálam. Így sem vagyok egy könnyű eset, nem hogy még most.
Már jócskán a város szélén járhatok, de nekem ez így tökéletes. Nem mintha olyan rettenetesen sokat flangálnék errefelé, legalább van egy kis változatosság is az életemben. Itt amúgy hányan fordulhatnak meg egy nap? Kötve hiszem, hogy annyira mérhetetlenül sokan vágynának erre a helyre. Pedig határozottan kellemes ebben az időben. Süt a nap, a hőmérséklet is ideális… Már csak egy fagyi kéne nekem, amit nem szereztem be, mikor leléptem otthonról, most pedig már csak bánhatom. Majd hazafelé.
Sétálás közben elég sok fa mellett megyek el, nem is figyelnék rájuk, de az egyiken megakad a szemem. Illetve az ágán lévő madáretetőre. Egész kis pofás. – Neeem, Isaac neeem! – kezdem el finoman ütögetni a kobakomat. Ma nem, te ördög, nem bizony. Felesleges nekem amúgy is. Mihez kezdenék vele? Kiraknám valahova aztán én etessem a kis tollasokat? Jó vicc. Biztos nem madáreleségre költeném a pénzemet. Odébb is megyek, hogy fejcsóválva győzködjem magamat tovább, nem fogom ellopni.
-Ha jobban belegondolok… - És a lábam automatikusan fordul is vissza 180 fokot, hogy felmászva a fára lekaphassam a házacskát. Kiváló. És most? Ez a lopási szenvedély, ah...
A magamban való diskurálás alól csak az ránt vissza, hogy elkezdek körbekémlelni. Valaki látta? Már éppen hogy megnyugtattam magamat, mikor megpillantom a nőt kicsit távolabb. Ez bukó. Gondolkodás nélkül kezdek el felé menni, miközben kiabálok. – Ez izé… az enyém! – kezdek el egyből magyarázkodni, de csak ez után tűnik föl valami. – Az ott hó?!



Activity indul  What the heck is that?! //Jessamine & Isaac 3726835930  ♡ zene ♡ 388
Vendég
Vendég
Anonymous

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty2021-03-02, 19:06

What the heck is that?!
Jessamine & Isaac

Vendég
Vendég
Anonymous

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
TémanyitásWhat the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty

Ajánlott tartalom

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac Empty
 

What the heck is that?! //Jessamine & Isaac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» peony & jessamine ✦ saving a puppy
» Let's have a little chit-chat, shall we? // Maksim & Isaac
» Hello future boss! //Richard & Isaac
» First time - Isaac & Raelin
» The Plan! // Nerida & Isaac