Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Hyena reunion
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHyena reunion Empty2024-04-07, 23:24



Tatiana & Rody



Nem esett nehezemre a legelbűvölőbb modoromat megcsillogtatva elküldeni az eladócsajt, még az sem érdekelt, ha ezért berág rám. Úgyis figyeltem, hogy milyen árakat ütöttek fel a kasszánál, mert a véncsontból kiindulva nem hagytam, hogy bárki is átbasszon ezen a helyen. Szóval, ha kitalálta volna, hogy a stílusomért bosszúból lehúz pénzzel, akkor addig élt a csaj.
Mázlijára azonban vette a lapot, és elkotródott, még mielőtt ő csinos nyakát is addig harapdáltam volna, amíg Ed sorsára nem jut. Elégedett vigyor kúszott az arcomba, ahogy figyeltem a vörös tovább tipegését, talán egy pillanatra a fenekén is felejtettem a pillantásomat, de amint meghallottam a másik nő rosszalló morgását, már tudtam: ez csak is Shenzi lehetett. Legalább is, ha a röhögése nem erősített volna meg benne, akkor a hisztis reakciójából és a rángatásából most már tudom, hogy kivel álltam szemben. Baszki, lehet ma lottóznom kellene, és akkor soha többet nem kellene Dearbornéknak dolgoznom.
- Még szerencse, hogy nem vagy az anyám. Nem gondolod, hogy az kicsit furán nézne ki? – meredtem rá felháborodottan, egyébként sem pont tőle örököltem volna a jó génjeimet. Azonban nem tudtam megállni, hogy ne színleljek látványos ásítást, amikor kitért arra, hogy ő mennyivel normálisabb stílusban szólított volna meg.
- Hahaha. Röhög a vakbelem, de komolyan – horkantottam fel, mert nagyon reméltem, hogy maga sem hitte el ezt a kijelentését. Valahogy nem tudtam elképzelni a nővéremet csupa bájnak és kellemnek, még akkor sem, ha ebben a világban nem is tudom, hercegnőképzőből szalajtották volna. Annak viszont örültem volna, hogy ha magányában elfeledkezett volna a becenevemről és arról a rémes napról, amikor kaptam. Még mindig haragudtam rájuk, amiért szó szerint belöktek a kaktuszok közé és még ki is röhögtek érte. Szemétládák, de sajnos nem válogathattam meg a testvéreimet.
- Hol voltam? Hol voltam?! – fakadtam ki felháborodottan, és már éppen készültem volna rázúdítani, hogy éppen próbáltam életben tartani magunkat, kihalászni Ed szájából az alucsomagolást, vagy éppen azzal foglalatoskodtam, hogy az öcsénk kiadta-e magából a felzabált számlákat. – Kérlek szépen, jártam ezt a rohadt várost, csak mint érzékelheted, nem olyan egyszerű itt életben maradni.
Utaltam arra, hogy dolgozni kellett, számlákat kellett fizetni, fizetni kellett a KAJÁÉRT. Mindezt nem volt egyszerű úgy kivitelezni, hogy a fogyatékos öcsém lihegett a seggemben.
- Örülök neki, hogy ennyire hiányoztam – fontam össze sértetten a mellkasom előtt a karjaimat, mert természetesen megint csak Ed számított. Szerettem volna tudni, hogy az öcsénk miért volt fontosabb nálam, de inkább lenyeltem a kérdésemet, mert a haragomat Edre akartam zúdítani, amint hazaértem.
- Ne stresszelj, életben van, de nem neked köszönhetően – vágtam oda továbbra is sértetten, hiszen már évek óta pátyolgattam Ed hülye fejét. – Viszont, ha ennyire hiányzik, akkor ezer örömmel átadom neked a felügyeleti jogát, úgy egy gonddal kevesebb lenne számomra.
Valóban kérdés nélkül átköltöztettem volna az öcsénket hozzá, hiszen akkor nem kellett volna attól félnem, hogy bekattan és széttépi a budipapírt, vagy épp nyugodtan értem volna haza a vállalattól és nem kellett volna attól tartanom, hogy megint belezabált a kajámba. De rohadjak meg, pántokat fogok forrasztani a hűtő oldalára és lelakatolom azt, aztán Ed, megbaszhatod.


498 ❖ youtube ❖ note:  Hyena reunion 2067867876  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport



Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Hyena reunion Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Hyena reunion OIG
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty2024-04-06, 23:07


Reunion with cactus butt
Rody & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


Könnyebb volt a boltban lenni, amikor nem Dean intézte a kiszolgálást, mert a drága főnök se volt annyit az eladótérben. Néha úgy tűnik, mintha nem bízna teljesen az unokaöcsében, persze lehet köze van hozzá a legutóbbi látogatásomnak, mert a kissrácot elég keveset látni errefelé. Szegény, pedig ő csak jó eladó akart lenni és nekem adta azt a bizonyos blokkot. De ez már mind történelem és legalább lett egy igen jó sztorim, amit megoszthatok a vöröskével. Nem mondhatni rólam azt, hogy az barátkozós fajta lennék, igy még jobban örülök az ő társaságának. Furcsa, de azon kevesek közé tartozik, akiket igazán kedvelek. Lehet köze van ahhoz a tényhez, hogy jókat tudunk együtt nevetni. Talán most egy kicsit túlzásba estem, mert a semmiből egy faragatlan fiú került elő. A testvéremen kívül senki se szólított igy régen, ahogy most sem. Egyértelmű volt, hogy az öcsém áll velem szemben, mégsem szeretném beleélni magam. Morranok egyet, ahogy a lánnyal beszél, mielőtt elhúznám magam után abba a bizonyos üres sorba. Nem akarom, hogy kelletlen fülek hallják a beszélgetésünket, mert a végén még diliházba küldenek. Nem vagyok rest kioktatni és leteremteni, ahogy régen is tettem, ez belém ivódott mélyen.
- Nem, nem vagyok az anyád, de idősebb vagyok nálad szóval fogd be. Fordított helyzetben lehet hasonlóképpen cselekszem, de nem ilyen tapló stílusban - vetem a szemére azt is, hogy mekkora egy gyökér és talán nem igy kellene beszélni egy idegennel. Az, ahogy a becenévre reagál teljesen egyértelművé teszi, hogy ő az, akit kerestem és valahol mélyen egy hatalmas kő gördül le a szívemről. Életben van és itt van a városban. Mindig is csak hárman voltunk egymásnak én mint a vezető Banzai és a kicsit lüke öcsikénk Ed. Kissé megforgatom a szemeimet a válasza hallatán, majd mosollyal az arcomon vállat vonok. Vannak olyan dolgok, amiket sosem felejt el az ember akarom mondani hiéna. Mindamellett oltári nagyot nevettünk Eddel a repülésén.
- Nincs jogod kérdőre vonni és ha már itt tartunk te hol voltál? Kerestelek, de aztán feladtam. De ha már itt tartunk Ed veled van? - oké, nem válaszoltam a kérdésére, megint leteremtettem és az öcsénk felől érdeklődöm. Lehetnék valamivel jobb nővér, de ha letudtuk ezeket a kérdéseket, komolyan meg fogom ölelni a nyomi kis fejét. Álmaimban együtt róttuk a szavannát és itt jobb életünk lehet, hogy újra egymásra találunk.  Azt nem mondom, hogy befogadom őket és élhetnek velem, mert túl kicsi ahhoz a lakásom és a munkám se publikus, de hogy sose fognak tudni levakarni magukról az holt biztos.

407 szó





A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Gossip Girl


Nem szórt rá senki csillámport



Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Hyena reunion 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Hyena reunion Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Hyena reunion Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Hyena reunion A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty2024-01-29, 22:02



Tatiana & Rody



Ha egyszer valaki azt mondta volna nekem, hogy hosszú évek után Shenzivel a sarki kisboltban fogok találkozni, először kiröhögtem volna, majd leharaptam volna a húst a csontjairól. Épp ezért tűnt olyan hihetetlennek, hogy pont itt hallottam meg ezt a jellegzetes vihogást.
Vajon, ha Edet rúgtam volna ki a lakásból, és ő lett volna a helyemben, akkor felismerte volna ezt a hangot, vagy szegény ahhoz is túl hülye volt, hogy kettőig elszámoljon? Néha eltöprengtem a szellemi képességein, de mindig arra jutottam, hogy annyira nem lehetett segg hülye, különben már mellettem is rég éhen halt volna. Ha pedig ahhoz volt esze, hogy kizabálja a hűtőt, akkor talán egy ilyen egyszerű feladatra is alkalmazható lett volna.
Ennek a gondolatmenetnek azonban kurvára nem volt köze a jelen történéseihez: a bevásárlókocsis küzdelmeimhez a vén nyuggerekkel szemben, akiket csak azért nem csinálnék ki, mert túl rágósak lennének.
Mégis, amikor befordultam a megfelelő – nyuggermentes sorba -, először nem is tudtam mit mondhatnék? Szerettem volna leteremteni, hogy hol a faszba volt eddig, aztán eszembe jutott, hogy egyetlen kósza gondolat nem bizonyította százszázalékosan, hogy a nő, akire úgy gúvasztottam a szemeimet, mint egy dagadt disznóra, valóban az a személy volt, akinek én hittem.
Nem tudtam megállni azonban, hogy ne vándoroljon át a tekintetem a nőről a vörösre, hogy kevésbé udvarias megjegyzéssel szóljak hozzá: - Ja, húzz el, Wendy! Ez most fontos.
Szerencsésnek tartottam magam azért, mert a csaj nem volt ételfutár, mert tisztán emlékeztem arra a nyálköpetre, amely múltkor a kólám tetején lebegett egy kurva anyázós komment után. Pedig én csak azt akartam, hogy szedje már a futár a lábait, de úgy tűnt, ebben a világban már szabadon véleményt se lehetett formálni.
- Te jó ég! Ne kezdjük ezt elölről! Először is: nem vagy az anyám. Másodszor: fordított helyzetben te is ugyanígy cselekedtél volna – forgattam a szemeimet, hiszen utáltam, amikor kioktattak, ráadásul egy nőtől sokkal rosszabbul viseltem azt, mert nem szorultam sem a tanácsaikra, sem a pátyolgatásaikra. A régi becenevem hallatán olyan pofát vágtam, mintha az eladó csaj pofán baszott volna egy serpenyővel.
- Nem, én vagyok a fogyatékos Ed, szerinted?! Ezt bezzeg nem tudtad elfelejteni, mi? – utaltam utólagra arra a hülye becenévre, amelyet azóta sem bocsájtottam meg neki és Ednek, hiszen miattuk repültem be a kibaszott kaktuszok közé.
- Elárulnád hol voltál az elmúlt években és miért ebben a lepukkant boltban találtam rád? – támaszkodtam rá a bevásárlókocsimra, hiszen úgy éreztem, most nagyon is rajtam volt a sor, hogy számonkérhessem. Tudni akartam, hogy keresett-e minket egyáltalán, vagy eszébe jutott-e néha a létezésünk. Mert én kerestem. Kurvára kerestem és sehol nem találtam eddig. Ed meg… Róla inkább nem beszéltem, mert ha még mindig hiénák lennénk, akkor képest lett volna továbbra is a lábát harapdálni. Bár ki tudja, lehet koplalósabb napjainkon valóban így tett.


453 ❖ youtube ❖ note:  Hyena reunion 2067867876  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport



Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Hyena reunion Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Hyena reunion OIG
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty2024-01-04, 13:18


Reunion with cactus butt
Rody & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


A legutóbbi látogatásom a boltban nem várt eredményeket szült, aminek most kiélvezem minden percét. Végre sikerült elérnem, hogy jó minőségű, olcsóbb és friss tejet kaphassak, így a vásárlás is könnyebbnek bizonyul. Nem kell minden egyes alkalommal a panaszkönyvhöz nyúlnom és az irodába se kell betennem a lábam, ahhoz a zsugori alakhoz. Nem mintha bemehetnék oda, de ez sose tartott vissza, ha egyszer igazam volt. Talán egy hete, hogy láttam a bolt főnökét és egy cseppet se hiányzott azaz ha őszinte lennék magamhoz a vitáink hiánya kezd ürességet kiváltani bennem, aminek a gondolatától is rosszul vagyok. Viszont most, hogy ilyen gyorsan letudom a vásárlásokat megengedek magamnak egy kis pihenőt és elidőzöm az egyik sornál, hiszen a kedvenc eladóm van a boltban. Wendy mindig kedves volt hozzám a maga stílusában, amit értékelni tudtam, így nagyon rövid időn belül valami barátság féle alakult ki közöttünk. Neki szívesen elmeséltem a legutóbbi látogatásomat az irodában. A majmos részt külön kiemeltem, mire elkezdett nevetni, majd zárásként az egyezségemet. Együtt nevettünk rajta, hogy végre sikerült valakinek móresre tanítania azt a zsémbes embert. Éppen egy másik téma került volna szóba, amikor a semmiből előtűnt egy fiatal férfi és a kocsijával a beszélgetőpartnerem mellé állt és udvariatlanul beleszólt a csevelyünkbe. Elkerekedett szemekkel néztem a srácra, akinek a kérdése egyértelmű volt, mégis sokkoló. Tudtam, hogy ki volt régen az egyetlen, aki így szólított.
- Ne haragudj Wendy, el kell valamit intéznem - bocsánatkérőn a vörös lányra néztem, majd karon ragadtam azt az idiótát és egy üres polcsor mögé húztam, ahonnan nem hallották a beszélgetésünk. Az se érdekelt, hogy a kocsiját az út közepén hagytuk tele holmival, majd megkeresi később. Ez halaszthatatlan ügy.
- Oké, először is megtennéd, hogy nem szólsz bele mások beszélgetésébe ilyen faragatlanul? Másodszor pedig, mégis mit keresel te itt Kaktusz segg? - elsőre kioktatom akár egy nővér, másodszorra pedig számon kérem. A kérdésére nem adok választ, de azzal, ahogy hívom beismerem, hogy az vagyok akinek gondol. Persze nem vagyok rest a becenevén hívni, ahogy más nem szólíthatja. Már réges-régen lemondtam róla, hogy megtalálom őt azaz őket, mert nagyon remélem, hogy Banzai nem engedte el Ed kezét és vele van. Talán újra egyesülhet a kis családunk? Legmeredekebb álmaimban se gondoltam volna, hogy ebben a világban rájuk lelhetek. Mégis nem vagyok rest végig pillantani rajta és még jobban megbizonyosodni róla, hogy ő az.

380 szó





A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Gossip Girl


Nem szórt rá senki csillámport



Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Hyena reunion 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Hyena reunion Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Hyena reunion Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Hyena reunion A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty2023-12-19, 18:23



Tatiana & Rody



Minden úgy kezdődött, hogy Ed megint kizabálta a hűtőt. Nem tudtam, hogy normális emberek egy héten hányszor mentek boltba, de emiatt a vakarcs miatt ma másodjára fordultam meg a vénember üzletében, miközben azon merengtem, hogy vajon kannibalizmusért mennyi év letöltendő börtönbüntetést kaphatnék. Pedig a természetemből és a mivoltomból adódóan nem kellene ezt büntetniük, de ha azt mondanám a sitten, hogy „bocs srácok, de amúgy én egy hiéna vagyok”, akkor még hülyének is hinnének. Így kénytelen voltam ismét listát írni – utáltam a bevásárlólistákat egyébként – arról, hogy mit kellett otthon sürgősen pótolni.
Magam előtt toltam hát a bevásárlókocsit, és a polcokról beledobáltam a kiválasztott termékeket, ha pedig valakinek kedve szottyant traccspartit tartani az utamban, akkor kíméletlenül nekivágtam a kocsimat. Eredményezett ez már néhány rosszalló tekintetet vagy összeszólalkozást, de kurvára nem érdekelt, mert tudtam, ha felidegesített az illető, akkor úgy elküldtem melegebb éghajlatra, hogy nem csak a boltból tiltanak ki, de még a sértett fél anyja is sírva fakad kínjában.
Szerencsére, ma senki nem mert kekeckedni velem. Ez egyébként inkább az ő szerencséjük volt, mert nem voltam jó hangulatban és bármikor ketté haraptam volna mások torkát, amikor a szokásos dührohamom közepette – utáltam vásárolni is, de Edre nem lehetett ezt se rábízni -, a valami megtorpanásra késztetett.
Valaki nevetett. De nem szívből, nem kellemesen, hanem vészjósló, vérfagyasztó, őrült kacajjal, amelyet a testvéreimmel hallattunk. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy Edet mégis leette a rosseb a lakásból és utánam jött, de amikor másodjára hallottam a hangot, akkor rájöttem, hogy egy nő kacagott így.
Kiesett a szelet csokoládé a kezemből, amit ennek a marhára vittem volna, és berúgtam a polcok alá, aztán megragadtam a kocsim, átfurakodtam két banyatank között, hogy átjussak a szomszédos sorokba. Mániákus módjára követtem a hangot, tudnom kellett, hogy kihez tartozott ez a nevetés. Amikor pedig megpillantottam a velem szemben beszélgető nőt, úgy bámultam rá, mintha kísértetet látnék.
Mindenféle udvariasságot mellőzve besoroltam a beszélgetőpartnere mellé, ha kellett, akkor kiszorítottam őt a sorból, csakhogy feltehessem a kérdésemet: - Egyetlen nőt ismerek, aki képes így vihogni. Te vagy az Shenz?
Nem akartam hinni a fülemnek. Már rég lemondtam arról, hogy megtaláljuk őt, vagy hogy egyáltalán életben maradt-e. Az utolsó közös emlékem rólunk zavarosak voltak, mintha megszakadt volna minden, ami a régi életünkhöz fűzött. Nem hiányzott amúgy a szavanna, utáltam éhezni, de szükségünk volt Shenzire. Kurvára untam már én lenni a megfontolt és a felelősségteljes, a normálisabb testvér, amikor én csak menni akartam a saját fejem után. Leszarni és gyűlölni akartam a környezetemet, nem pedig arra figyelni, hogy megmaradjon a munkahelyem, be legyenek fizetve a számlák, legyen mindig étel az asztalon vagy bármi, amit mások felnőtt élet címkével tituláltam volna. Én egyetlen dolgot szoktam felcímkézni: a kajámat.



441 ❖ youtube ❖ note:  Hyena reunion 2067867876  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Hyena reunion Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Hyena reunion OIG
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty2023-12-19, 18:21

Hyena reunion
Tatiana && Rody

Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Hyena reunion Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Hyena reunion OIG
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Hyena reunion Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Hyena reunion Empty
TémanyitásHyena reunion Empty

Ajánlott tartalom

Hyena reunion Empty
 

Hyena reunion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Besties reunion
» Mother daughter reunion