Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Long Time No See
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLong Time No See Empty2023-11-29, 17:47


Ha-Rin && Woo-Jin





Egy kedves mosolyra húzom az ajkaimat, úgy nézek a nőre. -Önt jó újra látni. Elragadóan néz ki, mint mindig, Miss Choi. – jegyzem meg, mert lehet mást szeretek, de vak nem vagyok. Egy kedves bók soha nem lehet rossz, főleg, ha ezzel a másiknak egy kis örömöt lehet okozni. Tudom jól, hogy nem csak én szenvedek Kyung-Mi eltűnése miatt, elvégre barátnők voltak. Neki is valószínűleg épp ugyan olyan nehéz lehet, mint nekem. Persze ezt a beszélgetés közben soha nem ejti meg, ezeken kívül meg nem igazán találkozunk. Illetve lehet, hogy nem is nekem osztaná meg az érzéseit, hiszen én nem igazán tudom, hogy mit mondhatnék neki. Még saját magamat sem tudom rendben tartani, nem hogy még mást is helyre tenni vagy akármilyen tanácsot adni neki.
-Hogy hogyan? – dőlök hátra a székbe és halkan felsóhajtok. -Egy kész káosz, ha röviden akarok fogalmazni. – igen, a káosz talán a legjobb szó most az életemre. Nem tudok normálisan aludni, ha otthon vagyok kb úgy érzem, hogy megőrülök. Sok furcsaság történik velem, amiket még nem teljesen értek és nem tudom összetenni a kirakóst sem. Egyre több szál tárulkozik elém, amiken el tudok indulni, de még nem látom azt, hogy mikor lesz az a pont, amikor az összes szál összeérne. Ez pedig rettentően idegesítő tud lenni. Ám jelenleg nem igazán tudok mit tenni ez ellen.
-Mondhatni elég sok minden történt az elmúlt időszakban. Első sorban valahogy próbálom felfogni, hogy ez mind nem csak egy nagyon hosszú rémálom, ha nem a valóság. – értem arra, hogy egy igen fontos személy csak úgy egyik napról a másikra eltűnt. Szó szerint. Mint a kámfor. Semmilyen nyom nem maradt utána. Ezért se tudnak mit kezdeni ezzel, hiába fordulnánk bármilyen segítség felé. -Egyébként meg leginkább összefolynak a napok. Néha azt se veszem észre, hogy reggel van-e már vagy éjjel. Nem mondom azt, hogy minden ennyire monoton és egyforma… Mégis olyan mintha kiesnének időszakok. – próbálom valahogy értelmesen megfogalmazni az eddigi érzéseimet és történteket. Persze ezt nem lehet kifogásnak használni, hogy miért nem jelentem meg itt. Elvégre egy jó ideje nem voltam itt. Talán azért is, mert itt is sok emlék van, de leginkább azért, mert tényleg néha olyan mintha hirtelen amnéziás lennék és nem emlékeznék dolgokra. Lehet kezdek szenilis lenni? Nem vagyok még ahhoz egy kicsit fiatal?
-Oh a központ. Igen, sok minden történik ott, szinte mindig tele van élettel. Ez leginkább Oliver-nek és Astra-nak köszönhető. – húzom egy kis mosolyra ajkaimat ahogy erre gondolok. Ott legalább tényleg elfelejtem minden gondomat, még ha csak azért, mert bele merülök a munkába.
-Jelenleg is egy cirkuszt akarunk leszervezni. Persze még várunk erre-arra meg pár engedélyre is, viszont minden jól halad eddig. Ugyan mostanában a munkán kívül nem nagyon vagyok a többiekkel, de a munkahelyen mindig beszélgetünk erről-arról. – teszem hozzá, hiszen gondolom erre is kíváncsi. Azért kicsit meg akarom nyugtatni, hogy nem teljesen zárkóztam el az emberek elől és nem csak antiszockodok.
-Oliver az egyik nap át is hívott magához csak még le kell beszélni, hogy mikor legyen az. akar egy amolyan „pasis estét” tartani. – rázom meg a fejemet erre a gondolat. Biztos vagyok benne, hogy valamilyen úton módon az is egy káosz lesz. Persze jó értelemben kívételesen.



520 words ✦ youtube ✦ note: Long time no see, Doctor ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Choi Ha-Rin csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Long Time No See How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Long Time No See Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Long Time No See 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Long Time No See 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Long Time No See Empty
TémanyitásLong Time No See Empty2023-11-18, 20:35


Long Time No See
Woo-Jin & Ha-Rin

Nem számítok arra, hogy valóban itt lesz, ezért amikor válasz érkezik a fürkésző kérdésemre, szinte meglepődök. De kihúzom magam és biccentek a férfinek.
- Jó látni, Mr. Cha. Örülök, hogy eljött! - köszöntöm és a távolságtartó hangsúlyom ellenére valóban így is gondolom.
Beljebb lépek, hogy ő is be tudjon jönni az irodába és hallom ahogy becsukódik mögötte az ajtó, miközben a székem felé indulok. Nem sietek, hagyok időt neki arra, hogy ha akarja felakaszthassa a kabátját a fogasra, majd kényelembe helyezze magát. Nem először jár már nálam ezért nem húzom az időt formaságokkal, csak udvariasan hagyok neki elég időt arra, hogy ráhangolódjon a beszélgetésre.
Kezembe veszem én is a mappámat és leülök a helyemre. Figyelem, ahogy ő is így tesz - egy kényelmes fotel és egy szélesebb kanapé közül is választhat - de nem szólalok meg egyből. Visszafogottan végigmérem, fáradtnak tűnik-e, hogyan öltözött ma fel, eltér-e valami attól, ahogy máskor szokott, látszik-e az arcán hogy fizikailag hogy van. Ezekről a dolgokról direktben nem kérdezem meg, csak magamban készítek mentális jegyzetet az észrevettekről.
- Hogyan telt az elmúlt időszak? - töröm meg a csendet végül, hacsak nem teszi ezt meg ő előbb. A férfi esetében hamar leszoktam a szinte klisés "hogy érzi magát ma?" indításról, de mégiscsak az lenne az alkalom lényege, hogy kicsit meséljen arról, hogy viseli az életében kialakult helyzetet. Természetesen kíváncsi vagyok arra is, hogy miért nem járt el hozzám az elmúlt időszakban, de erre nem kérdezek rá nyíltan, nem az a dolgom, hogy számon kérjem rajta ezt és nem is szeretném. Azzal dolgozunk amit most hozott magával.
Egy pillanatra az ölemben tartott mappára és a tetején lévő üres lapra pillantok, ami remekül reprezentálja, mi is az én dolgom. Hagyni hogy az emberek úgy érezzék, itt bármilyenek lehetnek és bármiről beszélhetnek. Tiszta lapot kapnak. Függetlenül attól, hogy nekem milyen napom van, vagy hogy akár a személyiségem milyen, nem fogok ítélkezni felettük, de még csak véleményt formálni sem. Az a dolgom, hogy meghallgassam őket és segítsek nekik olyan irányba változni, hogy a folyamat végén jobban érezzék magukat.
Sok pszichológusnak eleinte nehéz hallgatni, mert ehhez el kell fojtsuk a saját empátiánkat is. Nem lehetek túl barátságos a pácienseimmel, mert nem barátokra van szükségük, hanem egy független félre, aki képes elfogadó de objektív maradni. Nekem ezzel szerencsére sosem volt különösebb nehézségem. Ez önmagában persze még közel sem tett jó szakemberré, de mindenképp segített abban, hogy ne viseljen meg a kelleténél jobban ez a munka. Másképp jelenleg biztos nem tudtam volna folytatni.
De senkinek sem kellet tudnia, hogy milyen problémákkal nézek én szembe. Engem is az érdekelt jelenleg egyedül, hogy a velem szemben ülő férfi hogyan birkózik meg a sajátjaival.
Csendesen hallgatom ha beszélni kezd és ugyanúgy jegyzetelek, mint eddig minden egyes alkalommal.
- Szeretném, ha mesélne egy kicsit a napjairól. Történt mostanában valami a Közösségi Központban? - kérdezem miközben újra rá nézek.
Valójában arra vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán jár-e még a Központba, találkozik-e a barátaival. Hogy történt-e változás abban, ahogy a napjai zajlanak. Egyelőre nem tervezek direktben rákérdezni dolgokra, megvárom mit említ meg magától is, vagy mi az amiről esetleg nem beszél. Mi az, amiről szeretne beszélni, de nem tudja, hogyan tegye. Ha van ilyen, akkor majd kérdezek.
Addig pedig azt teszem amiért a pénzemet is kapom: figyelmesen hallgatok.  




♡ ♡ ♡
538 szó


Sit down. I'll tell you what you were like in my dream.

Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Choi Ha-Rin
Istennõ
Istennõ
Choi Ha-Rin
Mesehõs :
Long Time No See 88c06479d1a94d5dcd49e9c0b8b3b5e11d91b76c
Fehér kígyó
Verta
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Eye of the Snake
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Ji Eun "IU"
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Long Time No See Af646fb488a693f1f0c91b018bb5be42955bbeee
A tükör mögött :
Lharielle

Long Time No See Empty
TémanyitásLong Time No See Empty2023-08-31, 10:57


Ha-Rin && Woo-Jin






Mióta az a csodálatos személy eltűnt az életemből, azóta olyan mintha csak jobban darabokra hullanék. Nem csak fizikailag, de mentálisan is. Eddig is éreztem, hogy valami nem stimmel velem, de mióta ő, Kyung-Mi eltűnt, minden szó vagy nyom nélkül, azóta úgy érzem, hogy valami el akar ragadni. Nem, nem a halálról beszélek. Valami más. Sokkal rosszabb. Legalábbis úgy érzem, hogy sokkal rosszabb dolog lenne, ha hagynám neki. Viszont nem hagyom magam.
Kyung-Mi teljesen megváltoztatta az életemet. Nem hiszek ezekben a túlzott romantikus dolgokban, mint amikor azt mondják, hogy úgy ér a szerelem, mint derült égből a villámcsapás, vagy az első látásra szerelem meg az ilyenek. Gyerekesnek és butaságnak gondoltam, hiszen hogyan lehetne valakit szeretni, ha nem is ismered őt egyáltalán? Legalábbis azt hittem, hogy én ebbe a „hibába” nem fogok bele esni, mint a legtöbb ember. Aztán jött ez a fiatal hölgy, és klisés vagy sem, de tényleg első látásra bele szerettem. Vagy, ha nem is így fejezném ki magam, de úgy éreztem, mintha láttam volna már őt és valami furcsa erő vonzott hozzá. A mai napig nem tudom megmagyarázni ezt magamnak, ezért is meg akarom találni őt. Persze nem csak emiatt. Szeretnék újra vele lenni, illetve rengeteg barátja is van, akik hiányolják őt. Ez mondjuk nem meglepő, amilyen kedves és figyelmes lány, ki nem kedvelné őt? Bolond az, aki utálja. Bár nem ismerek senki ilyesmit. Legalábbis eddig nem. Viszont az eltűnését mi más magyarázná? Magától csak nem szívódott fel? Olyat ő soha nem tenne se velem, se a barátaival.
Apropó barátok. Kyung-Mi egyik barátnőjéhez járok, mert ő az orvosom. Ő egy pszichológus. Már egy jó ideje kezel engem. Mondjuk nem könnyítem meg a munkáját szegénynek. Ez talán azért van, mert nem igazán szeretek az érzéseimről beszélni, ám ha sikerül is kihúznia valamit belőlem, akkor elfog egy elég rossz érzés és nem igazán akarom, hogy folytassuk a beszélgetést. Pedig valószínűleg minden sokkal egyszerűbb lenne. Viszont az a fekete sárkány figura a tükörképben eléggé megnehezíti a dolgomat. Nem tudom, hogy mi ő vagy hogy mit akar tőlem. Sőt, azt se tudom, hogy miért jelenik meg mindig. Sárkányhoz képest eléggé egy furcsa lény, mert hol van foga, hol nincs. Plusz olyan megvetően tud rám nézni néha. Olyan mintha a lelkembe hatolna azzal a pillantásával. A legelső ilyen esetnél még a saját tükrömet is betörtem, ököllel. Persze rögtön kérdezték is, hogy hogyan szereztem a sérülést a cégben, de kitaláltam valamit, hogy béna voltam és ez történt. Azóta, már nagyjából megszoktam azt a sárkányt, de nem mondom, hogy nem zavar.
Azon is agyaltam, hogy erről mesélek Miss Choi-nak, de félek, hogy akkor tényleg őrültnek fog tartani. Klinikai eset lennék szerintem akkor már, így inkább titokban tartottam. Nem csak előtte, de mindenki elől is. Senkinek sem szóltam erről. Két lehetőség lenne úgy is végkifejletnek. Vagy azt mondják, hogy viccelek, de elég szar poén vagy őrültnek néznek engem és azt mondják, hogy menjek el orvoshoz.
Egyébként mostanában nem mentem el hozzá. Már mint az orvosomhoz. Voltak napok, amikor csak nem éreztem azt, hogy el akarnék menni, de volt hogy elfelejtettem. Nem mondom, hogy sokszor, de voltak időszakok, napok, amik így kiestek. Néha még a fontos dolgokat is elfelejtettem, amit megbeszéltem a többiekkel a céggel kapcsolatban. Igazán kínos helyzetek alakultak ki emiatt. Emiatt még nagyobb kuszaság kezdődött el az életemben. Most már én is úgy érzem, hogy lehet tényleg megőrlök. Vagy csak demenciám kezd kialakulni. Mondjuk az nem ilyen? Vagy de? Lehet utána kéne járjak az ilyesmiknek, mielőtt nagyobb baj lenne.
Viszont a mai napot végre nem felejtettem el. Már Miss Choi rendelőjében vagyok és lassan sétálok az ajtajához. Ott még egy pillanatra megállok, majd megfordul a fejemben, hogy még nem késő elmenni, de akkor meghallom a nevemet ahogyan szólít. Megrázom a fejemet, majd belépek az irodájába.
-Jó napot, Miss Choi. Rég volt már. - köszönök neki illedelmesen, aztán becsukom az ajtót és elfoglalom a szokásos helyemet.




640 words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Choi Ha-Rin csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Long Time No See How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Long Time No See Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Long Time No See 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Long Time No See 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Long Time No See Empty
TémanyitásLong Time No See Empty2023-08-17, 21:29


Long Time No See
Woo-Jin & Ha-Rin

Az ebédszünetemből visszaérve felakasztom a kabátomat az irodámban lévő fogasra és leteszem a táskámat az asztalomra. Ritkán engedek meg magamnak mostanában ilyen hosszú ebédszünetet, de megbeszéltem a nővéremmel, hogy ma vele ebédelek és mivel ilyesmit ritkán tudunk összeegyeztetni, a szokásosnál is hosszabb kimenőt engedtem meg magamnak. Ez a jó abban, ha az ember maga kezeli az idpőontjait.
Amíg Kyung-Mi itt volt, addig gondolkoztunk azon, hogy legyen egy közös asszisztensünk, de amióta ő is eltűnt, el is felejtettem ezt a felvetést. Azóta azonban sokkal több munkám lett - talán mégsem lenne ostobaság egy részmunkaidős asszisztens? Vagy csak túl üresnek tartom a rendelőt így, hogy a kolléganőm eltűnt...?
Keveset beszélgettünk napközben, mégis hozzá voltam szokva, hogy a szomszédos rendelőben is rendszeresen van mozgás, reggel közösen ittuk meg a kávénkat vagy a nap végén fáradtan váltottunk még pár szót, mielőtt hazamentünk. Apró dolgok csupán, mégis az életem megszokott részei voltak. De nagyon kevés olyan dolog volt, ami ne változott volna meg az életemben az elmúlt hónapokban.
Nehéz volt elterelni a gondolataimat a régi barátnőmről, tekintve hogy a most esedékes időpontomra kit vártam.
Cha Woo-Jin volt az egyik legrégebbi kliensem, hozzám járt már azelőtt is, hogy összejött volna a kolléganőmmel és határozottan kiálltam amellett, hogy megtartottam magamnak a véleményemet és nem szóltam bele a kapcsolatukba - na és legfőképp nem osztogattam szerelmi tanácsokat Kyung-Minek, meg úgy egyébként senki másnak sem. Nem az volt a dolgom, hogy megírjam mások életét, hanem hogy segítsek nekik úgy írni az életüket, hogy az számukra a legjobb legyen. És egy darabig úgy láttam, hogy mindkettejüknek jobb is volt.
Aztán Tae-Moonnal egy időben Hyeong Kyung-Mi is eltűnt. Mintha egy eltűnés nem lett volna éppen elég ahhoz, hogy életem hátralévő részére ne legyenek nyugodt éjszakáim. És ha abból indultam ki, hogy mindezt én hogyan viseltem, semmi meglepő nem volt abban, hogy Mr. Cha-t hónapok óta nem láttam. A lemondott, vagy az épp le nem mondott de mégis kihagyott időpontok és a megválaszolatlan hívások sora idővel kezdett bosszantó lenni, és bár általában tartom magam ahhoz, hogy aki úgy érzi, nincs szüksége arra, hogy meghallgassam, azt én sem fogom erőltetni, Cha Woo-Jin esete ennél összetettebb volt.
Egészen biztos voltam abban, hogy nem fog másik pszichológust keresni, már csak azért sem, mert az emberek nem szeretik újrakezdeni azt a fájdalmas procedúrát, ami azzal jár, hogy megismertesd a problémáidat a pszichológusoddal, hogy utána végre el tudjatok kezdeni dolgozni vele, mert esettől függően akár több alkalom is lehetett, amikor konkrétan nem történt más, csak a nehézségek feltérképezése. Már ha hajlandó az illető beszélni és nem azzal telnek el hónapok, hogy heti egyszer közösen hallgatunk ötven percen keresztül. Olykor ez is a folyamat része volt.
Az emberek általában büszkék arra, hogy egyéniségek és hogy mindenki más és más. Az én munkámnak is ez a szépsége, de felettébb meg is nehezíti.
Különösen akkor, ha a pácienseim nem hajlandóak megjelenni a megbeszélt időpontokon. Szerencsére kevesen csináltak ebből rendszert, én pedig nem sajnáltam az időmet arra áldozni, hogy sokadjára is utolérjem Mr. Cha-t és emlékeztessem, hogy bár az elmúlt alkalmakat kihagyta, az én ajtóm még mindig nyitva áll előtte.
Remélem, hogy ezúttal valóban él is vele.
Van még időm, ezért előveszem a mappáját a fiókomból és fellapozom a korábbi üléseinken készített jegyzeteimet. Gyakorlott gyorsasággal futom át, hiszen jól ismerem, és valóban olyan régen találkoztunk, hogy félő hogy az eddigi haladásunkat egy időre egyébként is félre kell tegyem vele. Nem tudom mennyire lesz hajlandó beszélni az eltűnésről és hogy hogyan kezeli mindezt, vagy hogy mi történt vele a legutóbbi találkozásunk óta és azt sem, hogy mennyit romolhatott az elmúlt időszakban az állapota. Vagy hogy mennyit lesz hajlandó mindebből megosztani ma velem.
Leteszem a mappát a székemre és pontban egy órakor kinyitom az irodám ajtaját, majd kilépek az előtérbe.
- Mr. Cha? - nézek körbe abban bízva, hogy ezúttal megtisztel a jelenlétével.




♡ ♡ ♡
618 szó


Sit down. I'll tell you what you were like in my dream.

Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Choi Ha-Rin
Istennõ
Istennõ
Choi Ha-Rin
Mesehõs :
Long Time No See 88c06479d1a94d5dcd49e9c0b8b3b5e11d91b76c
Fehér kígyó
Verta
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Eye of the Snake
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Ji Eun "IU"
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Long Time No See Af646fb488a693f1f0c91b018bb5be42955bbeee
A tükör mögött :
Lharielle

Long Time No See Empty
TémanyitásLong Time No See Empty2023-08-16, 18:27

long time no see
Fogatlan && Verta



Sit down. I'll tell you what you were like in my dream.

Nem szórt rá senki csillámport



Choi Ha-Rin
Istennõ
Istennõ
Choi Ha-Rin
Mesehõs :
Long Time No See 88c06479d1a94d5dcd49e9c0b8b3b5e11d91b76c
Fehér kígyó
Verta
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Eye of the Snake
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Ji Eun "IU"
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Long Time No See Af646fb488a693f1f0c91b018bb5be42955bbeee
A tükör mögött :
Lharielle

Long Time No See Empty
TémanyitásLong Time No See Empty

Ajánlott tartalom

Long Time No See Empty
 

Long Time No See

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Long time no see
» Long time no see, my old friend
» nerida & richard ❖ long time no see
» Closing Time (time for you to go out)
» the beginning of a long story