Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2024-02-25, 01:21


Szörnyella & Kenneth


407 szó ◌ hallgass hát ◌  úúúgy örülök neked!! I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 1149350199


Csak azon tudtam rágódni, ki az ördög lehet ez a fickó… miért látja azt, ki vagyok valójában? És ha engem lát, vajon másokról is meg tudja mondani élből, kicsoda? Érdeklődve figyeltem, majd felvontam a szemöldökömet.
- Szabad tudnom, minek akar a végére járni? Tudja, hátha segíthetek… - Információt akartam és abban bíztam, hogy megered a nyelve.
Kíváncsian fürkésztem, ahogy hallgattam őt. Nehéz volt elhinnem, hogy tiszták a szándékai, azok után, hogy miatta kiment a bokám, annyira üldözött. Persze, ha azt nézzük, hogy az igazi alakomat látva futkorászott utánam, annyira nem is volt meglepő. De ettől még bosszantott.
- Érdekesen hangzik. De gondolom, nem avat be, hogy akkor mivel vagy kivel kapcsolatosak a szándékai – Sóhajtottam egy nagyobbat. A bokám sajgása nem akart múlni, fájt, de a beszélgetés legalább terelte valamelyest a gondolataimat. A kérdése meglepett. Ha valahonnan tudja, hogy én vagyok Szörnyella, azt is tudhatná, mivel foglalkozom. A divattal, a ruhákkal, a cipőkkel… a megjelenéssel. Magával a stílussal! Bólintottam.
- Igen. Illetve én terveztem. A kivitelezés már nem az én terepem a csodacipők terén. Engem a ruhák elkészítése jobban vonz – A legelső darab, a mintadarab általában az én kezeim közül kerülnek ki. Így pontosan tudom, hogy tökéletesek.
- Trükk? A vizes borogatás elég lesz, remélem – Magyaráztam lemondóan. Nem bíztam volna rá a bokámat, bármiféle trükk is volt a tarsolyában. Elgondolkodtam, hogyan juthatnék haza, mikor végül ott lyukadtunk ki, hazakísérhet ő. Ha akarom. – Azt… megköszönném. – Akármennyire is fájt bevallani, szükségem volt a segítségére.
Azonban feltűnt, hogy valami nincs rendben vele. Mintha letört lett volna vagy nem is tudom. Az igazat megvallva nem értettem annyira az emberi kapcsolatokhoz. Úgy értem, azzal is megleptem magam, hogy egyáltalán feltűnt, valami baja van. Az őszintesége meglepett, de egyben értékeltem is valahol.
- Ha már így alakult… szívesen meghallgatom. Hátha akkor jobban megértem önt – Nem tudtam, ennyi elég-e ahhoz, hogy mesélni kezdjen, de ha most nem is, majd beinvitálom a lakásomba. Ha kiderül, hogy sorozatgyilkos, már úgyis mindegy lesz. Így voltam ezzel. – Mindenkinek megvan a maga szomorú története, én úgy gondolom. Az már más kérdés, hogy hogyan állunk mindehhez. A múlton nem tudunk változtatni, csak a jövőt alakíthatjuk – Még ha Szörnyella is voltam, nem voltam akkora gonosz, mint sokan gondolták. És itt, ezen a helyen megvolt arra a lehetőségem, hogy egy kicsit jobb emberré váljak és megkapjam én is a boldog befejezést, amit odaát nem. – Kétlem, hogy találnánk cipőt így hirtelen, úgyhogy így megyek… csak segítsen. Kérem – Tettem hozzá, miközben a kezemet nyújtottam felé.





Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport



Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2024-02-11, 03:32


Everyhting Happens for a Reason
Kenneth & Chantelle
I was lost in the darknes then you came and showed me the light
Arcizmaim zavaros sápadtsággal  görcsölnek össze, miközben a nő arcvonalaival foglalkozom továbbra is. Meredek rá. Ez tagadhatatlan, mert ő olyan...emberi. Valós. Nem egy mesefigura, kétdimenziós rajzolat mögé rejtve. Talán a bennem lévő szerek kezdenek kifakulni, vagy talán csak én hunyorítottam rosszul a pillanatban. Ám amikor ő megszólal és határozottan tagadja valós mivoltát, érzem, hogy még nagyobb zűrzavar támad bennem. Egy nem illik a kettőhöz. Tisztában voltam vele, hogy ezen a helyen csak mesekarakterek léteznek és némelyikük emlékezetkiesésben szenved ilyen szempontból, így annyira nem csodálkoztam Szörnyella válaszán. Egyedül az zavart, hogy az előttem álló nő…nem Szörnyella volt külsőleg. Ez pedig kezdett az őrültségbe hajszolni ténylegesen. Nem voltam már az a kopó, mint annakidején. Nem tudtam könnyen kiszagolni, ha valaki hazudik. Az már a múlt takarásában bújt meg, így ha Szörnyella vagy ezesetben Chantelle nem mondaná az igazat, azt sosem deríteném ki.
- Nem, nem így értem. Maga, túlreagálja én csak próbálok valaminek a végére járni, rendben? - kezemet védekezően emelem fel, majd fektetem le tenyeremet előtte, jelezve, hogy továbbra sincsenek ártó szándékaim.
- Ez volt a munkám. Képzelheti mennyi bűnöző burkolta magát selyemfátylak közé csak hogy megússzák tetteik következményeit. De...ne aggódjon, az én szándékaim nem bűnnel kapcsolatosak jelenleg. Legalábbis nem magát érintik. - azt már nem teszem hozzá, hogy én magam a bűn mélységeibe süllyedtem. Drogok, ittas vezetés... Egyikhez sem nyúltam volna, ha az életem rendben lett volna. Bár a mostani életem valóban egy rajzfilmre hasonlított, egyedül én voltam a nem ideillő alak. - Maga készítette? - kérdezek a cipő eredetiségére. Kezdek vonalat húzni Chantelle és Szörnyella között, ám tudatom rendesen megnehezít e feladatban.
- Az elsősegély minden akadémián a fontossági sorrend elejére kerül, szóval igen, oktatják és ismerek egy-két trükköt, amivel bocafikam is orvosolható. - sandítok le a lábára, bár azt már nem teszem hozzá, hogy a helyében nem bíznám magamra. Ki tudja mennyire koptak ki azok az elsősegélyi tudások is. Ettől függetlenül azt hiszem ő maga könnyedébben ellenzi, mintsem hogy a szájába rágjam. - Hazakísérhetem, ha az rendben van. - hazudnék, ha azt mondanám nincsenek hátsó szándékaim. Meg akarom érteni, hogy ő miért másabb, mint a többi. Miért emberi? Hús és vér, akárcsak én. De nem mindig. S ennek a jelenségnek a válaszait mihamarabb ki akarom deríteni. Vannak rajta kívül mások is talán?
Kérdését elsőre nem is hallom meg. Vagyis, meghallom, csupán nem realizálódik bennem, hogy az én jólétem felől érdeklődik. Továbbra is elvakít Szörnyella gondolata ahhoz, hogy a nőre másként tudjak nézni.
Korábbi halovány mosolyom ismét feltűnik, mégis sokkal fájdalmasabbnak és elkeseredettnek tűnik az előbbihez képest. Nevetségesnek tartom, hogy idáig süllyedtem. Sosem beszéltem róla senkinek. Maximum Sebastiannek, egy ráknak, valahol a múzeum környékén. Azon kívül se a feleségem, se a lányom nincs kontaktban velem. Csak a mesehősök...és a csavart kis feledékeny agyuk. - Nem. Nem vagyok jól, de köszönöm a kérdést. Gondolom nem egy vadidegen férfi kínkeserves történetét akarja hallani, ezért inkább nem is húznám az idejét. Akarja, hogy szerezzünk egy új cipőt vagy így mezítláb...? - terelem át a szót inkább az ő lábbelijének hiányára. Az én élettörténetem meséjének ideje még nem jött el.

497 szó


Nem szórt rá senki csillámport



Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-11-25, 17:28


Szörnyella & Kenneth


226 szó ◌ hallgass hát ◌  úúúgy örülök neked!! I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 1149350199


Aggasztott a férfi viselkedése. Eddig még senki sem jött rá, ki vagyok – senki sem mutatott rá a tényre, hogy a hajam valójában fekete és fehér, vagy arra, hogy imádom a szőrmebundát… oké, utóbbi talán amúgy sem lett volna meglepő. Mégis csak egy Divatcég feje voltam, némi túlzással divatdiktátor és imádtam. De közel sem akartam olyan kegyetlen lenni, mint a saját történetemben… abban a mesében. Habár egy részem gyűlölte a dalmatákat, ennek ellenére volt három is nekem. Nem is őket gyűlöltem, hanem azt, amit az elődeik tettek az anyámmal. Ah, lényegtelen.
- Dalmatákat vadászni? A végén még én leszek valamelyik meséből a vadász, ami kitépi Hófehérke szívét? – Nevettem, már-már hisztérikusan. Tényleg próbáltam azt éreztetni vele, miszerint őrült. Nem fedhettem fel magam, még akkor sem, ha valamilyen okból átlátott e világi álcámon.
Miután úgy tűnt, hogy elengedi a furcsa tévképzeteit, érdeklődve kezdtem figyelni rá. Azért tartottam a távolságot, már amennyire tudtam, így a földön ülve, a sérülésemtől szenvedve.
- Áh, szóval rendőr. Olyan gyanakvóak tudnak lenni… - Mármint a rendőrök. Halványan mosolyogtam, majd a kérdésre a bokámra néztem. Még mindig fogtam, tapogattam. – Azt hiszem, megmaradok. Az a csodacipő jobban fog hiányozni, amitől meg kellett válnom – Sanyarogtam, majd a férfi, azaz Kenneth szavaira újra őt kezdtem nézni.
- Azt ne mondja, hogy a rendőrakadémián elsősegélyt is oktatnak… bár, ez belegondolva talán alap dolog. Vagy csak hazakísérne? – Azt gondolja, beengedem az otthonomba?
A mosolyát furcsának ítéltem meg, nem túl őszintének, aztán láttam is, hogy halványul az arcán. Mi baja lehet? Talán neki van elsősegélyre szüksége és nem is nekem.
- Maga jól van? – Érdeklődtem, szinte teljesen elfelejtve az előbbi közjátékot.






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport


Kenneth Carter csillámport hintett rá


Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-10-02, 18:30


Everyhting Happens for a Reason
Kenneth & Chantelle
I was lost in the darknes then you came and showed me the light
Bevallom, józan ésszel valószínűleg higgadtabban és szakszerűbben közelítettem volna meg. Ám balszerencsémre épp elég őrültség vett már körül ahhoz, hogy megtanuljam nem szabad hezitálni. Az alkohol és a drogok közös hatása pedig roppant türelmetlenné tett az elmúlt hónapok alatt. Már abban sem vagyok biztos mi valós és mi nem. Épp ezért követem őt. Szörnyellát, akiben némi valós, kézzel foghatót keresek, mielőtt tényleg elsodor magával az őrület.
Látom, s érzem az ellenkezését, így egy kevés megbánást ébreszt bennem, mire pedig elengedem a karját, ő már lendül is a másik irányba a korábbi erőlködésének köszönhetően. Ám mielőtt még utána tudnék nyúlni, hogy megakadályozzam az esést, ő sikeresen megtartja magát, így a menetközben lévő kezemet visszahúzom magam mellé.
- Néha azt hiszem, az vagyok… - zavarodottan pillantok körbe és hátrálok el a nőtől. - Maga Szörnyella, nem? Fehér-fekete haj, szőrmekabát, magassarkú… Le akarta vadászni a dalmatákat. - homlokráncolva vizslatom őt tovább, aztán csak sikerül észrevennem magamat. A kellemetlen érzéseknek és a szégyennek köszönhetően felszakad belőlem egy erőltetett nevetés, ahogy a röhejes viselkedésemen szórakozok.
- Sajnálom, ne haragudjon, Chantelle. - hívom most már az általa adott néven, miközben próbálom összerakni az egyet a kettővel. Az is igaz, hogy még nem interaktáltam komolyabban az itteni lakosokkal. A többségükkel csak egy jónapot vagy jóestét volt a megszokott. Nem feltétlen álltam le Sebastiannel vitatkozni a múzeumban vagy jobban megismerni az Anserine kávézó mesehőseit.
- Kenneth Carter, ex NYPD rendőr. - mutatkozok be neki miután sikerül valamennyire lehiggadnom, ám így is kénytelen vagyok halántékomat masszírozni a hasogató érzések mulasztása érdekében. A fejemnek nem sikerül megemésztenie a történéseket, ezzel pedig csak azt váltja ki belőlem, hogy még inkább kívánjam az elmémet módosító szerek társaságát. - Hogy van a lába? - pillantok le a bokájára, hiszen biztosan megvan az indoka a jelenlegi testtartásának.
- Tudom, hogy nem engem tart a legmegbízhatóbb személynek jelenleg, de talán tudok segíteni. - kezdek bele. Arcvonásaimat megpróbálom ellazítani, hogy ne láthassa rajtam a depresszió jeleit. - Ha engedi. - fejemet oldalra biccentve mosolyodok el a tőlem telhető erőbedobással, tekintetem ellágyul a művelet közben. Idejét sem tudom már mikor sikerült mosolyognom. Persze a mostani sem tör ki a boldogságtól, de legalább próbának működik.

343 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-09-17, 22:18


Szörnyella & Kenneth


246 szó ◌ hallgass hát ◌  úúúgy örülök neked!! I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 1149350199


Mit gondolt? Hogy megállok? Követett! Szinte futott utánam! Legalábbis így érzékeltem. Én pedig minél gyorsabban el akartam tűnni a szemei elől és felszívódni. De nem sikerült. Ahogy a nevemet kimondta, már úgy értem, a valódit, megtorpantam egy pillanatra, hogy aztán tovább is iramodjak. Hogy minek nevezett? Szörnyella? De hát honnan tudja? Ezek a kérdések záporozták az agyamat, mikor is megéreztem, hogy elkapta a karomat. Megijedtem, pedig nem volt szokásom. Felé fordultam, úgy, hogy közben próbáltam elhúzni tőle magam. Nem akartam, hogy egy vadidegen férfi fogdosson.
- Mégis mire?! Miért nem hagy békén? – A hangomat is felemeltem és szinte már kiabáltam, de folytatta. Még bocsánatot is kért. – Már hogy ne lennék valós? Maga őrült?! – Elrántottam tőle a kezem, pont akkor, mikor ő elengedte, így megtántorodtam és kis híján újra felnyaltam a földet. A francba már! Ez a nap készült pokollá válni, úgy éreztem. – Miért hívott Szörnyellának? Ki a fene maga és mit akar tőlem? – Estem neki a kérdésekkel, miközben hátrébb léptem, aztán az épület falának dőltem. Fájt a bokám, nem is kicsit, főleg, hogy futottam, miután megsérültem. Nagyon fájt. Szisszenve csúsztam le végül a földre, hogy a bokámhoz nyúljak. Fogalmam sem volt róla, hogyan jutok így haza, de jelen pillanatban a vadidegen is aggasztott. Újra ránéztem, méregettem. Nem tudtam rájönni, ki lehet ő.
- A nevem Chantelle. Nem Szörnyella. – Egyelőre tenni akartam az ostobát, hisz semmit sem tudtam erről az emberről. De a vészjelző pirosan villogott a fejemben, jelezve, hogy vigyázzak vele. Hát, hallgattam rá. Azaz önmagamra.






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport


Kenneth Carter csillámport hintett rá


Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-09-11, 18:22


Everyhting Happens for a Reason
Kenneth & Chantelle
I was lost in the darknes then you came and showed me the light
Könnyen megeshet, hogy amit láttam, az csak az itt töltött idő bolondos utószele. Esetleg az őrület előjele, ami szintén nem lenne nagy meglepetés. A lányomtól és feleségemtől való elválás óta csupán a lejtőn lefelé buckázok, ameddig az véget nem ér és beteljesedik a megírt sorsom története. Azzal, hogy most ez a szemkápráztató jelenet elsuhant előttem, a hétköznapjaim más értelmet nyernek. A belső nyomozó pedig ki szeretne törni burkából, hogy megfejthesse ezt az őrülettel teli káosz morzsáját.
A fordulónál még hallom, ahogy magában mérgelődve szeli át a járdát. Cipője ritmikus koppanásával egy pillanatra el is tereli a figyelmemet az utca zajáról, ám ez a nyugtató dallam hamar abbamarad, amikor a magassarkúja megadja magát. A szedelőzködése után szemkontaktust létesít vele, ám látom arcán, hogy nem feltétlenül a bizalmasabbik fajta érzések keringenek most benne. Mielőtt még meg tudnék szólalni, ő már iramodik is az ellenkező irányba a maga nyurga, szőrmekabátos verziójával.
- Várjon! - szólok utána jóval azután, hogy ő már megnövelte a távolságot közöttünk. - Szörnyella, várjon! - iramodok meg utána. Nem hagyhattam elfutni az egyetlen teremtést, akiben megláttam a változás jeleit. Egyszer ember...egyszer mesehős. Még kellően józan lehetek ahhoz, hogy ne tántorogva indítsam el az "üldöző hadjáratomat" utána. A rutinból persze kiestem már, de a lábaim valamennyire hajlandóak követni a fejem parancsait, így viszonylag hamar sikerül is beérnem a nőt, hogy aztán elkapva a karját megállíthassam. Most megint...ember volna?
- Várjon... - lihegem neki nem a kifulladástól, hanem a felgyülemlett adrenalin túltengéstől, ami most ellepi egész testemet, ahogy a különös helyzetet próbálom megérteni magam előtt.
- Oh, sajnálom, én csak...tudja, nem akartam magára ijeszteni, de meg kellett bizonyosodnom arról, hogy maga...valós. - dörmögöm, mialatt elengedem karját a szorításomból. Még magamat is bolondnak érzem a szavak kiejtése után, így zavarodottan teszek is egy lépést hátra, míg tekintetem céltalanul szaladgál a környék véletlenszerű pontjaira.

297 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-09-09, 14:56


Szörnyella & Kenneth


231 szó ◌ hallgass hát ◌  úúúgy örülök neked!! I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 1149350199


Hála Anita boltjának és Nanny segítségének, hamar összeszedtem a legszükségesebb, legszebb, legjobb ruha anyagokat a legújabb kollekciómhoz. Három nagyobb szatyorral sétáltam az úton, tekintettel arra, hogy az autóm szervizben volt és Horace nem tett az ügy érdekében semmit, azon túl, hogy ígérgetett, megoldja. Hát nem oldotta meg.
- Mindig mindent nekem kell csinálnom egyedül… miért vannak körülöttem hasznavehetetlen emberek? – Zsörtölődtem halkan kicsit, de aztán újra eszembe jutott, milyen csinos kiegészítőt készíthetek abból a selyemkendőből, amit Nanny a legvégén nyomott a kezembe. Igen, ez volt a doppingom, azt hiszem. A szépség, a küllem, a báj…
Ahogy tovább sétáltam, a magas sarkúm egy reccsenéssel megadta magát – kitört. Majdnem kiment a bokám, így a szatyrokat el is ejtettem és szisszenve húztam fel a jobb lábam, odakapva az említett felülethez.
- Ouch… nem hiszem el! Oda a kedvenc magas sarkúm! – Megjavíttathattam volna, de sosem lett volna ugyanaz. A bal lábamról végül le is vettem a cipőt, az hiába volt ép. Sóhajtottam, majd felnéztem, körbe, mégis ki látta a szerencsétlenkedésemet. Voltak néhányan, de egyikük sem jött volna oda segíteni.
Aztán kiszúrtam egy férfit, aki ismerős volt. Várjunk, nem követett eddig engem? Amikor ezt realizáltam, megpróbáltam sietve felkapni a földről a szatyrokat. A magas sarkú a legközelebbi kukában végezte. Nem számított, hogy szinte mezítláb vagyok, elindultam újra, ezúttal sietősebben is, hogy lerázzam az idegen férfit. Nem láttam még erre, így azt feltételeztem, nem egy jó szándékú figura.






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport


Desdemona Dragomir and Kenneth Carter csillámport hintett rá


Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-08-28, 19:09


Everyhting Happens for a Reason
Kenneth & Chantelle
I was lost in the darknes then you came and showed me the light


Ugyanolyan napnak indult, mint a többi. Az atlantiszi Milo és Kida párosa került el engem az utca szélén, miközben Ficánka és Sebastian követte őket a múzeum irányába. Ficánka... Mégis hogyan jár kétlábon? Akarom mondani, két uszonyon? Mindenesetre nem sokáig kérdőjelezem meg eme furcsaságot, inkább tovább indulok az Anserine Cafe irányába, hogy ma reggel kicsit felfrissültebben kezdhessem a napot. Egy fekete kávé lehet megteszi majd a hatását és némileg kijózanít abból a rengeteg mocsokból, amit a testembe tömtem a héten is.
Még mindig másnaposan, zsebre dugott kezekkel lépek az őszi színek között a járdaszélen. Mintha már órák óta menetelnék, pedig csak nem rég sikerült elhagynom a lakásomat. Valószínűleg az ajtót sem zártam be, sőt, még az is előfordulhat, hogy tárva-nyitva hagytam. Nem lenne meglepő, de nem feltétlen érdekel. Az efféle alap berögződések már nem voltak fontosak. Mióta Lorie elvette tőlem a lányunkat és pokollá tette az életem hátralevő részét, már nem is próbáltam visszaköltözni az államokba. Letelepedtem itt Fata Morganaban, legalább addig, ameddig be nem kopog a Halál az ajtómon.
Séta közben lesütött szemekkel haladok, csak akkor pillantok fel, amikor ő maga, Szörnyella lép el mellettem. Ez nem is volna annyira nagy rekorddöntő információ, tekintve, hogy a mesehősök társasága mindennapos. Ami meglep, az az, hogy egy pislantás után emberi alakot ölt magára. Nem két dimenziósat. Azon kapom magam, hogy indiszkréten bámulok utána, ahogy ő eltűnik az egyik fordulónál. Zavartan állok meg a járda közepén, némileg vacillálva azon, hogy utána iramodjak vagy ezt is engedjem el.
Végül elmém legmélyebbről jövő döntése noszogat a követése érdekében. Teszek egy száznyolcvan fokos fordulatot és komótos, elnyújtott léptekkel indulok meg utána. Figyelek arra, hogy ne legyek túl feltűnő, ám amint besorolok az általa járt utcára, formája ismét váltakozni kezd, mintha egy hiba volna a rendszerben. Más mesebeli alakokkal ez még nem fordult elő, így az ex rendőr énem most tovább kiált a nyomozás érdekében.

308 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty2023-08-28, 17:56

I belong to you completely
Kenny && Szörnyella

Nem szórt rá senki csillámport



Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
I belong to you completely - Kenny & Szörnyella 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
TémanyitásI belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty

Ajánlott tartalom

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella Empty
 

I belong to you completely - Kenny & Szörnyella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szörnyella
» Design dreams – Szörnyella & Charlotte
» The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella