Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Lily Poverly
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLily Poverly Empty2023-08-30, 20:09

Lily Poverly
Play by: Elle Fanning



Becenév
Lil
Mesehõs
Bambi - Patácska
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Az Állatvédő klub egyik vezetője
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?



we write
our own stories ourselves

Gondolom már mindenki hallotta azt a kifejezést, hogy mit látsz? A pohár félig tele van vagy félig üres? Az emberek vagy a személyiségükből adódóan, esetleg a hangulatuktól függetlenül válaszolják meg ezt a kérdést. Szerény véleményem szerint a pohár mindig félig tele van, mindig változhat jobbra a sorsod csak kicsit bízni kell benne.
Elcsépelt frázisok azok, hogy minden eső után jön egy szivárvány… vagy Minden rossz után jön valami jó. Én jelenleg benne ülök a kész káoszban. A legjobb barátnőm Kiara eltűnt. Az ujjamon olyan gyűrű éktelenkedik, amit én magam nem is szeretnék viselni. Szüleim jóhiszeműen azt hiszik ezzel nagyon segítenek, hisz a boldogságomért mindent! Ehelyett mit értek el? Amennyire csak lehet kerülöm az otthoni közeget. Közelébe sem megyek a háznak és még a fiúnak sem, akihez hozzá szeretnének adni! Mondhatjátok azt milyen dacos és önző gyermek is vagyok. Szerintem mégis a saját sorsunkat és életünket nekünk kell megélni, irányítani még, ha esetleg ostobaságból neki is szaladunk a falnak.

Így épp ezért próbálom a legjobbat kihozni, amim van, pozitívan megközelíteni a mások szerint megközelíthetetlen helyzetet. Pont ezért kerestem fel Calhoun-t is, hogy keresse meg Kiara-t, hátha többet tud majd mint én, mióta eltűnt a klub is… szinte kihalt. Ne értsen félre senki, együtt vagyunk, bátorítjuk egymást és próbálunk kitartani. Együtt alkotjuk a klubbot Bambival, Toppancsal és Virággal. Ám pont a lányért ki kell tartanuk, hogy amikor visszatér… mind együtt lehessünk. Hiszen amikor nem a klubunk dolgaival foglalatoskodom akkor barátnőmet próbálom megtalálni. Valahol csak a nyomára lelek, nem igaz? Épp ezért kértem segítséget.


as if I was just
looking for you everywhere


Bambit talán, ha egy éve ismerhetem, de be kell valljam, hogy érdekel. Nagyon is érdekel. Lehet ez eleinte kifogás volt arra, hogy ne kelljen annyi időt otthon töltenem. Mégis egyre inkább azon kaptam magamat, hogy… észrevétlenül is keresem a fiút tekintetemmel. Kíváncsiságom is egyre hajthatatlanabb volt, megakartam ismerni, többet megtudni róla, barátjává válni. Legalábbis mindig ezt mantráztam magamban.
Miért akarnám egy olyan helyzetbe mondjuk belekeverni, mint az enyém? Eljegyzett vagyok, jelenleg azt sem tudom igazán, hogy miként törhetnék ki ebből a láncból. Mégis vonzott magához, jobban, mint ami illendő lenne. Botorság tőlem ez a túlzott kíváncsiság, de annyira megragadta a figyelmemet…

Természetesen ezt nem nevezném szerelemnek csak, lehetséges Kiara eltűnése ezt kiváltotta belőlem. – Valljuk be, erre igen kicsi az esély. -Mintha mondjuk nem tudnánk megfeledkezni arról a szempontról, hogy kik is vagyunk valójában. Bambi mellett pedig úgy érzem új szemszögeket tanulhatok meg saját magamról. Ez kellemes meglepetés volt, ami egyben valahol ijesztőnek is hatott, de fejembe vettem minél több időt fogok vele tölteni. Anyámék mindeközben természetesen hangot adtak nemtetszésüknek miszerint futok a vőlegényem elől, mint akinek nincs is jobb dolga.

Talán itt lenne az ideje annak, hogy a sarkamra állva megmondjam a szüleimnek, hogy én ezt… nem akarom? Bár a magam érzéseiben sem vagyok biztos Bambi iránt, csak barátság mozog bennem vagy… valami egészen más? Egyre nagyobb láncolat kezd kialakulni, de egy valamit tudok. Jó a közelében lenni, biztonságban érzem magamat és mindig jókedvre derít. Ez éppen elég egy jó barátsághoz. A többit pedig magamnak kell kiderítenem.

It all starts where
you wouldn't expect it


Az ébredésem nem tudom mennyire volt átlagos… lehet valakinek az. Nekem nagyjából úgy hatott, mint derült égből villámcsapás. Egyáltalán nem volt kellemes. Sőt. Borzongató volt, hideglelős és a félelem átjárta minden egyes porcikámat. Már-már megbékéltem az itt-ott felbukkanó Őzikével aki mindig visszapillantott rám. Viszont azzal egyáltalán nem számoltam, hogy ebből több is lesz, mint illene, éppen az iskola folyosóján sétáltam amikor eső kopogására figyelek fel. Átlagos lenne… többször is hallottam már… azonban most villódzóan kezdtek képek megjelenni a szemeim előtt. Félelem, menekülés és az aggodalom keserédes íze terítette be egész valómat. Még ijesztőbben, mint eddig valaha. Segítséget reméltem… megszabadulás lehetőségét. A magasban voltam, de az nem is zavart annyira, mint az a tény, hogy annak baja lehet, akit szeretek…

- Bambi…! – jött ki számon, ekkor éreztem meg a kezeket karjaimon és a finom rázást. Észre sem vettem, de az előttem álló nevét kimondtam, mint amikor a fura illúzióban a szarvas nevét kiáltottam. Felborzolt érzelmekkel néztem az előttem álló fiút. Miért érzem azt, hogy újra nyugalmat kezd szétárasztani minden porcikámban?


Képességem

✦ Fel tudom venni a mesebeli, szarvas alakomat.
✦ Értek az állatok nyelvén, valamint a hangom, ha suttogok is, elérhet ahhoz, akihez szeretném, hogy mindenképp elérjen. (Ez jól jöhet, ha nagyon szorult helyzetben vagyok.)
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys







rain washes

the road clear to
you.

Nem szórt rá senki csillámport



Lily Poverly
Ősi állat
Ősi állat
Lily Poverly
Mesehõs :
Lily Poverly Faline-gif
Bambi
Patácska
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Faline
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Lily Poverly 0438fdb7f3d5712bbbcc3c8f956f4c7a3b174e66
Akinek az arcát viselem :
Elle Fanning
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Lily Poverly F938b54a38fa1448c2e6d3e77818027d31b0b594
A tükör mögött :
Lily Poverly Bambi-faline
Dracarys


Lily Poverly Empty
TémanyitásLily Poverly Empty2023-09-01, 05:08

Csillámporos üdvözlet illet téged
Lily Poverly ✦ Patácska


„He's a little bashful, isn't he, Ma?”

Kedves Lily!

Ideje volt, hogy végre ez a leányzó is megérkezzen!  Lily Poverly 2250790558
Toppancs végre boldog lehet, mert az ő barátai is befutottak. Közhelyes, de tényleg megéri várni a jó dolgokra, nem igaz?  Lily Poverly 543020205  És ha már közhelyek… Jaj, te lány. Nem irigyellek. A szüleidnek nem szóltak, hogy ez a huszonegyedik század és már nem szokás előre eltervezni a gyerekek házasságát?  Lily Poverly 703152122  Most következne az a kérdés, hogy „hol élnek, dzsungelben?”, de tekintve, hogy két erdőszökevényről beszélünk – feltehetően – eltekinthetünk ettől, azt hiszem. Vajon most, hogy már tudod, ki vagy… lesz merszed dacolni a szüleiddel, hogy azzal lehess, akihez tartozol? Jaj, olyan izgi, nem merek odanézni *az ujjai között kukucskál*  Lily Poverly 1115489239
Öröm az ürömben, hogy Patácskának ilyen szuper barátai vannak. Sajnálom, hogy Kiarát elvesztettétek és azt is, hogy ezt kell mondanom, de őt még egy darabig nem találjátok meg, ha csak véletlenül a falhoz nem tévedne, de… akkor is ott a bökkenő, hogy semmire sem emlékszik a délen eltöltött időből, így rátok sem. Tényleg kezdelek megsajnálni, Patácska!  Lily Poverly 1571939237
A lapod érdekes lett, nagyon tetszett, hogy Patácska elmélkedésén keresztül ismerhetjük meg a helyzetet, amibe került és a végéről nem maradt le az ébredése sem, sőt Bambiból is kapunk egy falatot… mármint nem úgy! Ugh. Esküszöm, nem enném meg szegény fiúkádat, nyugi.  Lily Poverly 2140917802
Az utolsó mondat olyan szívmelengető. Ők tényleg egymáshoz tartoznak!  Lily Poverly 2426842179



Utadra engedlek, kislány.  Lily Poverly 841472469  A szokásos mizéria után már tényleg csak annyi dolgod van, hogy jól érezd magad. Bambi is úton van hozzád, Toppancs valahol itt bujkál, aztán reméljük, hogy Virág is előkerül és (majdnem) teljes lesz a csapat.  Lily Poverly 642527747
A videóban van egy csepp HP, csak mert említetted, hogy szereted Lily Poverly 841472469





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Lily Poverly 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Lily Poverly 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Lily Poverly Empty
 

Lily Poverly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal