Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Only just girls
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásOnly just girls  Empty2023-11-24, 17:40

Sisters are the greatest blessings
Ting Ting x Su, Mei
Az emlékeim visszanyerése óta hihetetlen hálás vagyok annak, hogy legalább a húgaimat visszakaphattam. Persze ők sem voltak a régiek. Más bőrben, más emlékekkel és más élettel rendelkeztek, akárcsak én. Bár az ő életük sokkal nyugodtabbnak és vígabbnak tűnt az enyémnél, hiába gyötörte mindhármónkat az átok emlékének érkezése. Ling köddé vált… Ahogy egész Kína is. Mulan, Shang, Chien Po, Yao…és drága Ling.
A veled töltött pillanatok ismét csapongva törnek utat maguknak bennem, miközben én a reggeli kávémra meredve tompítom el Ai sütögetésének zajait a háttérben. Hiányzol. Rettentően hiányzol.
Időközben meghallom Xinyan trappolását az emeletről, majd egy gyors jó reggelttel ő is megjelenik a konyhában.
- Reggelt’. - mosolygok húgomra, majd elé tolok egy bögre frissen főzött kávét. Tőlem ennyire futja, de a reggelit Ai majd intézi. Ő a család kis tehetsége, aki szinte a semmiből is csodát tud keverni. Mindig is büszke voltam rá és az eszére, amit a főzésbe fektetett. A legérdekesebb ízkombinációkat varázsolta elénk nap, mint nap.
- Mi volt az iménti rohanás? Csak nem azt hitted elaludtál megint? - bököm oldalba csípős kérdésemet követően. - Kíváncsi lennék miféle álmok dédelgetnek téged, ha ilyen nehéz felkelni. - pislogok rá párat a kávéscsészém mögül.
- Igen. A reggeli után indulunk. Van egy vízeséshez vezető ösvény, amit fel tudunk fedezni, ez később a túrázók számára is jó útvonal lehet. De ne kényelmesedjetek el ma túlzottan, holnap ugyanolyan erőbedobást várok tőletek, mint mindig. A vendégeknek a legjobb szolgáltatást kell nyújtanunk, nincs lazsálás. - figyelmeztetem a kisebbeket, főként Xinyant, tekintve, hogy a vadócsága már számtalanszor megmutatta magát.




I wanna be like other girls
Nem szórt rá senki csillámport


Cao Xinyan and Cao Ai csillámport hintett rá


Cao Daiyu
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Daiyu
Mesehõs :
Only just girls  Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso6_400
Mulan
Ting Ting
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Only just girls  C2700994f5d6e611870a28f08e3380f03eff3449
Love is Eternal
Only just girls  F2f61bc83bc651db3486106b525b4ee8e09431c6
✦ ✦ ✦ :
Only just girls  32035d2095abe1709be120560db8bcd41dd568d8
Szük...a cipöm...
Only just girls  Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso3_400
Akinek az arcát viselem :
Yang Chaoyue
Kereslek, de nem talállak :
Love you two
Only just girls  Tumblr_n6t5dtxNgW1tdjv0ro3_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Only just girls  Empty
TémanyitásOnly just girls  Empty2023-10-02, 15:02


Only just girls
Daiyu, Ai & Xinyan
I love my sisters and hanging out with them


Reggel kipihenten ébredek fel. Még egy ideig forgolódok az ágyban, hát ha vissza tudok aludni, de sajna az nem megy, így csak lustálkodok kicsit. Aztán felülök az ágyban, majd nyújtózkodok egy jó nagyot. Ez feletébben jól esik, aztán megnézem a telefonomat, hogy mégis hány óra lehet. Viszont szerintem fal fehér leszek, amikor meglátom az időt, majdnem el is dobtam a telefonomat, de aztán szerencsére ez mégsem történt meg.
-Te jó ég! Elaludtam! Daiyu meg fog ölni engem! – mondom ezt úgy mintha bárki hallaná, de amúgy ez nem igaz.
Felpattanok az ágyból, majd rohanok is a fürdőbe. Ott megmosom az arcom, hajat fésülök és meg is csinálom már, aztán rohanok vissza a szobámba. Nem is tudom, hogy mit vegyek fel, csak előkapok ezt-azt, most azt se nézem, hogy milyenek vagy hogy illőek-e a munkához. Aztán megfogom a telefonomat és rohanok a konyhába is. Hát ha hagytak nekem valami harapni valót, bár azt is kinézem a nővéremből, hogy nem, hiszen elaludtam. Ám, amikor a konyhába érek, Ai még süt valamit, Daiyu pedig épp hogy leült. Ez egy kicsit fura és gyanús is nekem. Végül megnéztem a telefonomon, hogy milyen nap, majd a dátumot látva, felsóhajtok. Oké, ma nincs munka. De jó!
-Jó reggelt! – köszönök nekik kissé fázis késéssel, majd a hűtőhöz megyek és kiveszem onnan a dobozos kakaómat, aztán a bögrémbe öntöm és leülök Daiyu mellé.
-Mi lesz a reggeli? – szegezem következő kérdésemet Ai felé, hiszen nagyon jó illata van annak, amit csinál. Ő a mi kis házi szakácsunk, nagyon ügyes a főzésben és sütésben is. Arany kezei vannak, én mondom!
-Mi a mai program? Most lesz a lovaglás, ugye? – valami ilyesmi rémlik, mert megbeszéltük, hogy az egyik nap csajos napot tartunk és akkor akár lovagolni is elmehetnénk. Hiszen olyan rég volt már, amikor mind a hárman kivettünk egy napot pihenni, aztán valami murisat csinálhatnánk. Igaz, a lovagláson kívül mást jobban akarnék, de persze ezt is szeretem, félre ne értsen senki. Meg igazából a tesóimmal minden jó tud lenni.

327 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Cao Daiyu and Cao Ai csillámport hintett rá


Cao Xinyan
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Xinyan
Mesehõs :
Only just girls  9600c4eddc0ecf1fde4dda4c2e7cb0c0
Mulan
Mei
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Princess
A másik felem :
Only just girls  5b9a988b722728047f1922e774f7ba248275e461

I belive that to the deep, deep, very deep inside, he is a good guy.

Only just girls  Fe58723d-be99-41be-9dca-e18931bbe4fa_text
✦ ✦ ✦ :
Only just girls  Mengziyi-zoey
Akinek az arcát viselem :
Meng Ziyi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Only just girls  55f9e150e6e38ffa4fb0a8406493ad2a42d31deb
A tükör mögött :
Jinx

Only just girls  Empty
TémanyitásOnly just girls  Empty2023-10-02, 13:20

Only just girls
Daiyu, Ai && Xinyan

Nem szórt rá senki csillámport



Cao Xinyan
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Xinyan
Mesehõs :
Only just girls  9600c4eddc0ecf1fde4dda4c2e7cb0c0
Mulan
Mei
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Princess
A másik felem :
Only just girls  5b9a988b722728047f1922e774f7ba248275e461

I belive that to the deep, deep, very deep inside, he is a good guy.

Only just girls  Fe58723d-be99-41be-9dca-e18931bbe4fa_text
✦ ✦ ✦ :
Only just girls  Mengziyi-zoey
Akinek az arcát viselem :
Meng Ziyi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Only just girls  55f9e150e6e38ffa4fb0a8406493ad2a42d31deb
A tükör mögött :
Jinx

Only just girls  Empty
TémanyitásOnly just girls  Empty

Ajánlott tartalom

Only just girls  Empty
 

Only just girls

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Girls' Night ✦ Tae-Hee & Ha-rin
» girls are good at multitasking
» So why do good girls like bad guys?
» two girls, some drinks and rebellion against men