Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Tegnap 15:56-kor


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 23:01


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 22:44


Phobos Athanasiou
2024-05-01, 21:57


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


3 Hozzászólások - 27%


1 Témanyitás - 9%


1 Témanyitás - 9%



Megosztás
 
I believe that animals listen and speak to us
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI believe that animals listen and speak to us Empty2023-10-15, 22:30



   
Tom && Mary Grace
I believe that animals listen and speak to us if we only have to ear for it. That's how we learn to look after them.


   
Szorosabbra húzom a nyakam köré tekert kopottas, ezeréves sálat, amint a fülem mellett elsüvölt az északi szél, amely hideg, száraz leheletével belekap, s szerteszét zilálja minden tincsemet, amit csak elér. Régóta hű társam a szél is, a sál is, a hasonszőrű kabát és csizma is. Ropog a friss porhó a talpam alatt, ahogy a Paws Brave Hearts *101 felé veszem az irányt. A mínuszokban akaratlanul is arra gondolok, hogy majd megfagyhatnak szegény párák tappancsai a menhelyen, hiszen bármennyire is igyekeznek az ott dolgozók, bizonyára nem sikerül minden gondjaikra bízott állatot megkímélni az időjárás viszontagságaitól. Emiatt úgy gondolom jó hasznát veszik majd a Motelben kiselejtezett pokrócoknak, amiket a padláson találtam. Némelyik darab kissé viseltes, vagy molyrágta, de nagyobb szükség lehet itt rájuk, mint amott porcicák játszóterének.
Így pedig találkozhatok két kedves és meglehetősen régi baráttal is. A jó öreg Brúnó legalább olyannyira fontos, mint Jackie, akiről ideje kiderítenem, hogy ebben a világban az-e, akinek hiszem. Ó, ha akkor tudtam volna! Thomas, azaz Jackie megbocsáthat még nekem valaha mindezért? Megszolgálhatom valaha, amit ő tett értem? Kész válaszaim ezúttal sincsenek, de mindent megtennék egérpajtásomért viszonozván az apróbb és a nagyobb segítségnyújtást, akkor is, ha tényleg belé botlottam, akkor is, ha mást rejt a tükörkép, mert tagadhatatlan minden jószándék.
A szívemben hála van, hogy ők viselik gondját Brúnó cimborámnak, akit régen bár nem tudtam leszoktatni Lucifer vagy Pompom kergetéséről, most boldogan venném, mint legfontosabb feladatomat, mert akkor az azt jelentené, hogy ő is és az egerek is mellettem vannak. Felrémlik előttem az emlékkép arról, amikor Lady Sinclair magából kikelve tiltotta ki a hűséges állatot a lakásából, a Motelben pedig szintén nem lehet velem. Egyszer lesz egy lakásom, ami csak az enyém, és ahonnan sem őt, sem engem nem fognak elüldözni.
Megnyomom a csengőt, a trillázásra pedig zenebona indul, hatalmas zsivaj, a másodperc törtrésze alatt a vonyítás nyávogással és csicsergéssel vegyülve lép harmóniára, mielőtt egy ismerős arc bukkanna elő.
- Thomas! Szia! - köszöntöm széles mosollyal. - Hoztam némi ellátmányt - tartom fel a pokrócokat és a kutyatápot. Utóbbi részemről kevésbé új, tudván, hogy mázsaszám fogy náluk az eledel, ha a pénztárcám engedi, beruházok, amiért befogadták Brúnót. - És nektek is némi elemózsiát - emelem fel a másik kezemben tartott éthordót benne a süteménnyel, hiszen nekik is szükségük van energiára. - Bejöhetek? - tudakolom, s tekintetem a csaholó, farokcsóváló állatkákra esik a kerítés túloldalán.

381 words ♛ youtube' ♛ note: mikor is?

Nem szórt rá senki csillámport



Mary Grace Gaillard
Hercegnõ
Hercegnõ
Mary Grace Gaillard
Mesehõs :
I believe that animals listen and speak to us E4e0c1686a9c53289fe4d18d1da7f605
Hamupipőke
Hamupipőke
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hamipipike, a lány, aki oly szórakozott, hogy elhagyja a cipellőjét
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
I believe that animals listen and speak to us Cf1d5595f4c112c3ce4e8d81b817f5ae269393d0
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Elizabeth Lail
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
Kereslek, de nem talállak :
Jackie
Guszti
Mary
Anasztázia
✦ ✦ ✦ :
I believe that animals listen and speak to us F695e48f25f91789fe2836253bb25a92da2d1eba
A tükör mögött :
jinny joe

I believe that animals listen and speak to us Empty
TémanyitásI believe that animals listen and speak to us Empty2023-10-15, 22:29

Your friends don't always have to be a human
Thomas Greyson && Mary Grace Gaillard

Nem szórt rá senki csillámport



Mary Grace Gaillard
Hercegnõ
Hercegnõ
Mary Grace Gaillard
Mesehõs :
I believe that animals listen and speak to us E4e0c1686a9c53289fe4d18d1da7f605
Hamupipőke
Hamupipőke
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hamipipike, a lány, aki oly szórakozott, hogy elhagyja a cipellőjét
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
I believe that animals listen and speak to us Cf1d5595f4c112c3ce4e8d81b817f5ae269393d0
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Elizabeth Lail
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
Kereslek, de nem talállak :
Jackie
Guszti
Mary
Anasztázia
✦ ✦ ✦ :
I believe that animals listen and speak to us F695e48f25f91789fe2836253bb25a92da2d1eba
A tükör mögött :
jinny joe

I believe that animals listen and speak to us Empty
 

I believe that animals listen and speak to us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal