Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 18:52-kor


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Who are You? ✦ Pandara&Daniel
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty2022-05-05, 16:06




to: Daniel

Forgetting him was like trying to know somebody you never met

Örülök a bókjának, de most hirtelen nem tudok rá mit reagálni. Időm sincs, mert kapok egy csókot, amit szerelmesen viszonzok, mégis valamilyen szinten aggódással vegyítve. Ki lehet ő? És mi ez a hirtelen jött nagy pénzösszeg a menhelynek? Hosszabb pillanatra nézek Danielre, arra a személyre, aki meghatározza az életemet. Az itteni életemet. Nagyot nyelek, majd indulok végül a konyhába, hogy nekiálljak a teának és a vacsora elkészítésének. Azonban feltűnik, hogy nem itt jár fejben, ugyanis Dan nem figyel arra, amit mondok. Már kérdezném, hogy mi a baj, mikor magától közli.
- Oh. Mit akartál vele megbeszélni? Kicsit sok feladatot bízunk rá, alig hagyjuk levegőhöz jutni – Ezen már többször gondolkodtam. Annyi munkája van, mint talán senkinek a menhelyen. Leszámítva engem és Danielt. Kendra pedig szinte hobbiból segédkezik, ami megint csak más. Várjunk, lehet, tőle származik az adomány? Így érthető lenne a dolog és koránt sem olyan meglepő, mint elsőre gondoltam. Szinte már meg is nyugtatom magam ezzel a ténnyel, de aztán mégis felhozom az állatorvosi számlákat, mint témakört.
- Leterheled magad mostanában te is. Bár én is, nem véletlenül jöttem ma haza. Úgy éreztem, szétrobban a fejem odabent, annyira nem tudtam, épp mihez kapjak. Annyira jó lenne, ha több munkaerőnk lenne. Több önkéntes, vagy valami – Lehetne szervezni önkéntes napokat is, vagy akármi. Na majd átgondolom, mielőtt Daniel elé állok az ötlettel. – Fiatal vagy még a gyógyszer szedéshez – Közben nekiállok a teának, felteszem a vizet forrni és előszedem a teafiltereket, meg cukrot és citromlevet is.
- Én? Igazából csak pihentem, miközben azt kívántam, bár leállna az agyam zakatolása. A gondolataim pörögtek tovább, hiába akartam pihenni – A pultnak dőlök háttal, miközben összefonom magam előtt a karjaimat. Danielt kezdtem figyelni és a tekintetünk is összeakad egy pillanatra. Vajon mire gondolhat?
- Tudsz valami nagyobb adományról, ami a menhelynek érkezett? – Muszáj rákérdeznem kerek-perec, mert sosem tudom meg, mi történt itt. Miről maradtam le. – Amikor rendeztem az orvosi számlákat, akkor vettem észre, hogy közel sem állunk olyan rosszul, mint gondoltam. De nem tudok semmiféle bevételi forrásról… - Érdeklődve figyelem a férfit, egészen addig, amíg a vízforraló nem jelez, hogy végzett. Kitöltöm a két bögrébe a vizet, majd ízesítem a teát, rakok két kanalat is a bögrékbe, majd azokkal lépek az asztalhoz. Az egyiket Daniel elé rakom le.

from: Pandara

371 words ❁ love Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 841472469




Touching him was like

realizing all you ever wanted was right there in front of you

Nem szórt rá senki csillámport


Thomas Greyson and Daniel Castellani csillámport hintett rá


Pandara Pierce
Ősi állat
Ősi állat
Pandara Pierce
Mesehõs :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Tumblr_n92d0flj431td2pdjo1_250
101 kiskutya
Perdita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
♡ PERDY
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
♡ VICTORIA JUSTICE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♡ FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Tumblr_opb5rzZ8R11qhphz2o6_r1_250
Wondering why we bother
with love if it never lasts...
A tükör mögött :

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty2022-05-05, 14:14


Pandara && Daniel





Nezzuk a jo oldalat.. A kabatomat holnap vihetem a tisztitoba, viszont a nadragom epsegben meguszta. Oszinten szolva, semmi kedvem sincs felallni es a haloba lepni. Ha tehetnem, inkabb itt ucsorognek es tovabb gondolkodnek, de nem lehet, hisz Pandanak feltunne, hogy valami nincs rendben. Talan mar igy is feltunt neki, hogy furcsan viselkedem a dalmata miatt. Nincs idom most azzal is foglalkozni, fontosabb gondok is vannak annal. - O, az sem rossz.. - hatralok kicsit, hogy vegigmerhessem, vegul csak elismeroen bolintok. - Szep kis szett. - mosolyodom el, majd kozelebb lepve megcsokolom az elottem allo not. Mindig fel tudta dobni a napjaimat, meg a legrosszabbakat is. Akaratlanul is eszembe jut valaki mas. Pontosabban egy negylabu. Szedd ossze magad, Dan. De surgosen!
- Tessek? - kerdezem ertetlen fejjel, mivel abszolut semmit nem hallottam abbol, amit mondott vagy kerdezett. - Bocs, csak.. - nyakig vagyok a szarban es nem akarom, hogy te is aggodj. - Most ugrott be, hogy fel kellett volna hivnom Thomast. - hantazok egy sort, mert nincs mas valasztasom.
Ismet a kenyelmes szeken ulok es igyekszem nem elbambulni. Amint meghallom a ficko nevet, az egyik poharral kezdek el jatszani. - Szoval elmentel Te.. Nekem sajnos az is kiment a fejembol. - pillantok a szemeibe, egy apro, halvany mosollyal az arcomon, mikozben megvonom vallaimat. - Lehet szednem kene valami gyogyszert a memoriamra. - vigyorgok kinomban. - Na es mi jot csinaltal meg? - lesek vegig rajta ismet. Mar-mar tul szep. Ezek utan meg sem erdemlem..



242 words  ✦ note:  Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 3632391667   ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Thomas Greyson and Pandara Pierce csillámport hintett rá


Daniel Castellani
Ősi állat
Ősi állat
Daniel Castellani
Mesehõs :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 100bb72d2e3d3ad87b720185e7097344
101 kiskutya
Pongó
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
11
Titulus :
Old rascal
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 OWa
Akinek az arcát viselem :
Matthew Daddario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 F63053b9fc63aebb5755f80f44d435f6
A tükör mögött :
Sid

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty2022-05-05, 12:16




to: Daniel

Forgetting him was like trying to know somebody you never met

Hihetetlen ez az egész. Sosem gondoltam volna, hogy a mesevilágban dúló háborúból ez lesz. Azok a boszorkányok egy olyan helyre száműztek minket, ahol… éveken át azt sem tudtuk, kik vagyunk.
Most döbbentem rá. Nem az a lány vagyok, aki a tükörből visszanéz rám. Nem. Közel sem. Valójában egy négy lábon futkározó, pöttyös szőrű dalmata vagyok. Egy részem nem akar újra az lenni, aki voltam. Ez az emberi lét merőben más, mint a kutyalét.
Vajon az, akivel együtt vagyok, ő Pongó? Jó lenne ezt mihamarabb kideríteni, de mégsem tehetem meg azt, hogy odaállok elé és megkérdezem. Habár, ha jobban belegondolok, akkor nem lehet ő más, csakis a másik felem. Talán a boszorkányok szándékosan varázsoltak egy kutyamenhely élére engem, aminek még a neve is árulkodó lehet.  PAWS Brave Hearts *101. Ebből kiindulva biztos, hogy akivel együtt vagyok és akivel együtt irányítjuk ezt a helyet, az Pongó. Ma este meg kellene tőle kérdeznem valahogy. De mégis hogyan álljak elé ezzel? Szegezzem neki a kérdést csak úgy, miközben ezernyi teher nehezedik a vállunkra? Tudom, hogy mennyit dolgozik ő is a menhelyen és mennyi energiáját leszívja. Én meg letámadnám ezzel az egésszel. Mi van, ha ő nem is emlékszik? Vagy ha mellélövök és ő nem az, akinek gondolom?
És ha nem ő az, csalódnék? Pongóra vágyom, vagy arra, akivel együtt vagyok, amióta ez a világ az otthonom?
Egy kisebb sóhajjal pillantok fel a plafonra. Fekszem és az eddigi elmélkedéseim lassan el is illannak. A mai napom katasztrofálisan sikerült és le kellett pihennem. De most már elég ebből. Pongó hamarosan hazaér – vagy legalábbis az, akit én Pongónak vélek és tudom, hogy egyrészt fáradt lesz, másrészt éhes, így neki kell állnom főzni. Ma korán hazajöttem a menhelyről, miután összekaptam a kutyakajás szállítóval, akivel eddig teljes mértékben meg voltunk elégedve. Aztán beszéltem Dr. Sweettel, hogy az orvosi számlákat rendezzük. Habár ő nem nagyon kérne tőlünk semmit, azért bizonyos időközönként én szeretem rendezni a pénzügyi dolgokat. Nem szeretek tartozni. De a lényeg, hogy most minden gond nélkül sikerült fizetnem… meglepett. Hiszen néhány napja még úgy tudtam, a menhely elég rosszul áll pénzügyileg, de most hirtelen, mintha változott volna a helyzet. Nem mondom, hogy nem örülök ennek, de némi aggodalomra ad okot. Mégis mi történt? Pongó nem említette, hogy valaki ilyen nagylelkű adománnyal szolgált volna.
Talán több dologra kellene rákérdeznem nála ma, mint azt elsőre gondoltam. Ilyen az, ha az ember lánya egyedül marad a gondolataival és van ideje mindent is túlgondolni. Talán csak rémeket látok. Talán nem. Talán ő Pongó. Talán nem.
De majd mindenre fény derül, csak érjen haza.

❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁ ❁

Egy fél óra telik el maximum, mire hallom, hogy nyílik a bejárati ajtó. Egy teával a kezemben indulok el a folyosó felé, de útközben lerakom az egyik asztalra és így lépem át a hálószoba küszöbét. Kényelmesbe öltöztem, mikor hazajöttem, így egy kinyúlt, de szép póló van rajtam, meg egy cicanadrág. A hajam ki van bontva, a vállamra omlik, de igyekszem eltűrni az arcomból, hogy ne zavarjon. A sminkem már félig elmosódott reggeltől, de koránt sem zavar. Időm sincs kisétálni a bejárati ajtóhoz, mert már ütközök is össze Daniellel a hálószoba ajtajában.
- Dan… nem, nem feküdtem még le aludni. Inkább csak relaxáltam – Ahogy az arcát vizslatom, rájövök, hogy neki sem volt sokkal jobb napja, mint nekem. A számat húzom. Talán nem most kellene előrukkolnom a kérdéseimmel, pedig kíváncsi vagyok mindenre.
- Kérsz egy teát? Most akartam csinálni magamnak. És vacsorára mit kérsz? – Igen, tudom, neki kellett volna már állnom és meleg étellel várni haza a páromat, de a gondolatdömping elvette az összes időmet. A túlagyalás. Amúgy is, számít egyáltalán, hogy mesehős vagyok-e vagy sem? Most ez az életünk itt és nem az, ami volt. Ha ő nem Pongó, akkor is boldog vagyok vele. Az akarok lenni.
A konyhába sétálok és onnan szólok neki vissza, amennyiben nem követ.
- Egyébként, ma voltam 》Dr. Sweet-nél《 az állatorvosi számlák miatt – Egyelőre nem mondok többet, érdekel, hogy hogyan reagálja le ezt az információt.

from: Pandara

652 words ❁ love Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 841472469




Touching him was like

realizing all you ever wanted was right there in front of you

Nem szórt rá senki csillámport


Daniel Castellani csillámport hintett rá


Pandara Pierce
Ősi állat
Ősi állat
Pandara Pierce
Mesehõs :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Tumblr_n92d0flj431td2pdjo1_250
101 kiskutya
Perdita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
♡ PERDY
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
♡ VICTORIA JUSTICE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♡ FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Tumblr_opb5rzZ8R11qhphz2o6_r1_250
Wondering why we bother
with love if it never lasts...
A tükör mögött :

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty2022-05-05, 11:11


Pandara && Daniel





Egy hosszu nap utan ismet kimerulten, meleg kaveval a kezemben setalgatok hazafele. Nem tudom, voltam e valaha ennyie tanacstalan. Fogalmam sincs, mihez kene kezdenem. Nyakig vagyok a szarban es nincs aki kihuzzon belole. A kerdes mar csak az, hogy meddig birom a nyomast. Hadeszhoz fordulni be kell ismernem, irto nagy hiba volt, de ez sajnos mar megtortent, nincs mit tennem. Errol nem hogy Pandanak, de meg Thomasnak sem meselhetnek. Ugyan hogyan, es minek mondanam ezt el Pandanak? Csak csalodna bennem.. Na meg.. talan nem eleg, hogy en aggodom? Nem, nem.. nem kell tudnia rola, ez az egesz csak elszomoritana. Valahogy meg kell oldanom, es meg is fogom. Feltalalom magam, ahogy mindig. Remelem...
Nem figyelem az utat, csak jarnak a fogaskerekek, igy sikerul megcsusznom es maris a foldon landolok. - Hogy az a... - inkabb nem folytatom a mondatot, csak figyelem azt a szep kis foltot a kabatomon. - Csodas. Mar csak ez hianyzott. - felallok, tovabb haladok, az ures poharat pedig az elso kukanal kidobom. Kezd erdekelni, ez a nap lehet e meg ennel is szornyubb. Nehezen, az hiszem. Mar semmi rossz nem tortenhet. - Megjottem, ci.. - amm, nem. A cicam mar nem hangzik tul jol, talalnom kene valami uj becenevet. Hirtelen nem jut eszembe semmi, ugyhogy csak lazan - nem tul boldog keppel - megszabadulok a kaves kabatomtol. Kulcsaimat az asztalra dobom, nagyot sohajtok, majd leulok az egyik szekre. Ossze kell kapnom magam, mert ha ez igy megy tovabb, dilihazban kotok ki, az biztos. Megpillantom Pandara kabatjat a fogason.. vajon mar alszik? Ketlem, ahhoz azert meg tul koran van. Igyekszem minden eromet osszeszedni, majd besetalni a haloba. - Maris agyban? - gombolom ki fekete ingem elso ket gombjat.



279 words  ✦ note:  Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 3632391667   ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Balthazar Doherty and Pandara Pierce csillámport hintett rá


Daniel Castellani
Ősi állat
Ősi állat
Daniel Castellani
Mesehõs :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 100bb72d2e3d3ad87b720185e7097344
101 kiskutya
Pongó
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
11
Titulus :
Old rascal
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 OWa
Akinek az arcát viselem :
Matthew Daddario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 F63053b9fc63aebb5755f80f44d435f6
A tükör mögött :
Sid

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty2022-05-05, 09:56

Who are You?
Pandara && Daniel

Nem szórt rá senki csillámport



Daniel Castellani
Ősi állat
Ősi állat
Daniel Castellani
Mesehõs :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 100bb72d2e3d3ad87b720185e7097344
101 kiskutya
Pongó
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
11
Titulus :
Old rascal
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 OWa
Akinek az arcát viselem :
Matthew Daddario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 F63053b9fc63aebb5755f80f44d435f6
A tükör mögött :
Sid

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
TémanyitásWho are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Who are You?  ✦ Pandara&Daniel - Page 2 Empty
 

Who are You? ✦ Pandara&Daniel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» zinnia & daniel ❖ i have something to tell you
» Daniel Castellani
» what's that look on his face ✦ daniel & nomi & amelia
» Pandara Pierce
» If i never knew you ― Hadrian && Pandara