Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Asra Fellington
Tegnap 20:21-kor


Asra Fellington
Tegnap 18:00-kor


Carmilla Draco
Tegnap 17:17-kor


Seraphin Killian Harthope
Tegnap 17:11-kor


Tatiana Ziona Shelley
Tegnap 15:22-kor


Deliah S. Haden
Tegnap 11:47-kor


Deliah S. Haden
Tegnap 11:46-kor


Luo Zhongli
2024-07-14, 20:40


Cassiope Wolf
2024-07-12, 15:02


Cassiope Wolf
2024-07-12, 15:02


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 18%


2 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 12%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Daniel Castellani
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDaniel Castellani Empty2021-10-23, 17:37

Daniel Castellani
Play by: Matthew Daddario



Becenév
Dan, Danny
Mesehõs
Pongó (101 kiskutya)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Kutyamenhely tulajdonos
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Vilageletemben nagy allatbarat voltam es ahanyszor csak megpillantottam egy kobor kutyat, segiteni szerettem volna rajta, am akkoriban meg nem tehettem. Csak egy atlagos gyerek voltam penz nelkul, de annal nagyobb almokkal. Kesobb viszont nem volt kerdes, hogy mihez akarok majd kezdeni: menhelyet alapitani, barmi aron.
Mit is mondhatnek, elertem a celom - amire buszke lehetek -, raadasul egy gyonyoru not is megismertem, aki hamar belopta magat a szivembe. Perdita a legfontosabb ember az eletemben, a tamaszom, a szerelmem, akit sosem hagynek cserben. Mellette meg a nehez, rosszabb idok is szebbnek tunnek. Mazlistanak tartom magam, amiert ilyen parom van, hisz tisztaban vagyok vele, hogy ilyen no nem terem minden bokorban - foleg a mai vilagban -.
O a PAWS Brave Hearts *101 tarsalapitoja, aki a legtobb dologgal tisztaban van, am nem mindennel. Nehany honapja surgosen penzre volt szuksegunk ahhoz, hogy a menhely kapui tovabbra is nyitva maradhassanak, az ott levo kutyaknak pedig semmiben sem kelljen hianyt szenvedniuk. Ekkor hoztam egy - mint kesobb megtudtam - rendkivul rossz dontest. Hadesztol kertem kolcson egy nem eppen kis osszeget azert, hogy kihuzzam magunkat a csavabol. Hogy ezert cserebe kesobb mit ker majd tolem, az egyelore rejtely, de a hallottak alapjan semmi jora nem szamithatok. Ez az egyik titkom Perdita elott. Ha tudomast szerezne errol, szinte biztos vagyok benne, hogy maskepp tekintene ram, eppen ezert nem tervezem beavatni, raadasul tulsagosan feltem. Ez egy olyan ugy, amibe nem keverhetem bele. Biztonsagosabb, ha nem tud semmirol es kimarad belole.
Jo es tisztesseges embernek tartom magam, aki sosem lenne kepes artani masoknak. Inkabb az a tipus vagyok, aki ha tud, barmiben segit, nyugodtan fordulhatnak hozzam es megbizhatnak bennem. Az egyetlen hibam, hogy rossz embertol kertem segitseget, ezert pedig minden bizonnyal fizetni fogok - nem penzben -.
Es ha ez valakinek nem lenne eleg, nehany hete egy kutya fogadott a tukorben. Pontosabban egy dalmata. Azt hittem mindez a stressznek es a kimerultsegnek koszonheto, azonban a furcsa mesefigura kesobb sem tunt el. Perdinek errol sem meseltem. Nem tudtam, hogyan lehetne ugy talalni a sztorit, hogy ne nezzen klinikai esetnek. Legbelul meg mindig abban remenykedtem, hogy egy nap majd ismet a megszokott arc jelenik meg a tukorben, azonban ennel valami sokkal furcsabb tortent. Alomkent porgott le elottem egy tortenet az ismeros dalmatarol, parjarol es egesz pontosan 101 pettyes kolyokkutyarol. Ez nem csak egy egyszeru mesefilm volt, hanem az emlekeim egy elfeledett eletrol. Ujabb titok a parom elott, akit egykor mindenbe beavattam, egy arva titkom sem volt. Aztan jott Hadesz, a dalmata, majd az emlekek vagy barmik is legyenek azok.. Most pedig fogalmam sincs, mihez kezdjek, mi lenne a helyes dontes..

Képességem

✦ Képes vagy felvenni a mesebeli alakod: a kutyát.
✦ Könnyen kiszimatolod/megérzed, hogy ki jó szándékú és ki rossz.
Meredith Hastings

Sid

Nem szórt rá senki csillámport


Balthazar Doherty csillámport hintett rá


Daniel Castellani
Ősi állat
Ősi állat
Daniel Castellani
Mesehõs :
Daniel Castellani 100bb72d2e3d3ad87b720185e7097344
101 kiskutya
Pongó
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
11
Titulus :
Old rascal
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Daniel Castellani OWa
Akinek az arcát viselem :
Matthew Daddario
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Daniel Castellani F63053b9fc63aebb5755f80f44d435f6
A tükör mögött :
Sid

Daniel Castellani Empty
TémanyitásDaniel Castellani Empty2021-10-25, 19:11

Csillámporos üdvözlet illet téged
Daniel Castellani ✦ Pongó


„The most beautiful creature on four legs!”

Kedves Daniel!

Olyan jó látni, hogy ilyen lelkes kis csapat gyűlt össze az oldalon és sorban kelnek el a karakterek.  Daniel Castellani 2607835867
Kissé szégyellem magam, hogy bennem nem hagyott olyan mély nyomot ez a mese, ha előugrana valaki egy sötét sikátorból azzal a kérdéssel, hogy miről szól... hát, valószínűleg csak annyit tudnék felidézni, hogy "dalmaták" és "Szörnyella", ezt leszámítva pedig hebegnék-habognék. Ettől függetlenül persze a végtelenségig cuki, mert hát mégis csak kutyikról van szó.  Daniel Castellani 2426842179
A lapod szuper lett, de ezt már megszokhattuk tőled.  Tetszett az a Hádészos csavar, és előre is sajnálom szegény Pongót. Perdita biztosan nem fogja megveregetni a vállát, de nem hiszem, hogy a magánakcióval lesz a legnagyobb gondja, inkább a hazugságot lehet nehéz megbocsátani egy ilyen helyzetben. Bár, ha Hádész behajtja az adósságot, még bármi megtörténhet.  Daniel Castellani 2732251548  Kíváncsian várom. Már csak azért is, mert Tekergő énem is ott van a páholyban és ha a menhely bukik, ő is megszenvedi a dolgot. Azt hiszem, lesz itt pár itt pár igazán izgalmas játék.  Daniel Castellani 2067867876



Foglald le ezt az ennivaló pofit, ne felejtsd beírni magad a foglalkozásokhoz és aztán sipirc a játéktérre. Remélhetőleg Perdita is hamarosan megérkezik hozzád. Jó szórakozást!  Daniel Castellani 841472469







You will never be alone
Nem szórt rá senki csillámport


Daniel Castellani csillámport hintett rá


Jasper Bodhi
Hõs
Hõs
Jasper Bodhi
Mesehõs :
Daniel Castellani Jack-frost-icegif-1
Az öt legenda
Jack Frost
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Guardian of Fun
A másik felem :
Queen and King of the snow
Daniel Castellani A30432579911e86c7560a75ce2e54237
Életkor :
30
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Thomas Doherty
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Daniel Castellani 61e3fb8c788405c69537320851298fea2e23facc
A tükör mögött :
Daniel Castellani 2Cudhdy
Cherry

Daniel Castellani Empty
 

Daniel Castellani

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zinnia & daniel ❖ i have something to tell you
» Who are You? ✦ Pandara&Daniel
» what's that look on his face ✦ daniel & nomi & amelia