Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2024-03-29, 18:02


Our Home

Leighton & Lincoln & Meredith

Túl jól sikerült az este és tönkrement minden egy pillanat alatt. Elképzelésem sem volt, hogy mikor és hogyan jutunk túl ezen a káoszon. Az a vízmennyiség és Lincoln… aggódtam, féltem, hogy baja esett, de a hangját hallva egy kis megnyugvásra leltem.
- Mindjárt megoldjuk… valahogy – Körbenéztem, azt keresve, mivel törhetnénk be. Azért hálát adtam az égnek, hogy Meredith elküldte Clara-t, mert őszintén szólva ő a legkevésbé sem hiányzott. Csupán nézőként ácsorgott itt, ahelyett, hogy segített volna. Tudom-tudom, idős már és ne kérjek tőle sokat. De a bámészkodásnak nem volt értelme. Találtam végül valamit, amivel betörtem az ajtót és bejutottunk.
A bátyámat látva nagy levegőt vettem. Jó volt látni, hogy épségben van, vagy legalábbis valami olyasmi. Azt nem értettem egyelőre, miért nem ébredt meg hamarabb arra, hogy baj van, de ezzel még nem foglalkoztam túlságosan. Csak a vizet próbáltam elállítani, amit nagyjából sikerült is.
- Igaza van Meredithnek, ülj le, ne erőltesd a lábad, mi pedig intézkedünk – Megköszörültem a torkomat. – Örülök, hogy jól vagy… a helyzethez képest – Magyaráztam, miközben meghallottam én is Clara hangját. Mi az már megint? Odafordulta, majd Meredith felé.
- Nyilván eláztak… - Eszembe jutott, hogy nem elég eltorlaszolni a szivárgást. Gyorsan megkerestem a főkapcsolót és elzártam a vizet a lakásban. – Egyelőre ezzel megoldjuk a mi gondunkat. Ami pedig a többit illeti… remélem van biztosítása az épületnek – Tényleg bíztam benne, mert nem volt annyi pénzem, hogy kifizessek nagy károkat. Nem is önhibánkból történt az, ami.
Lincoln és Meredith mellé léptem vissza, gondterhelten. A víz kezdett elfolyni, nyilván lefelé… az alsó szomszédhoz. Mondhattam volna, hogy jó hír nekik is: mert ennél több víz nem zúdul a nyakukba… de ez kinek lett volna vigasz? Senkinek.
- Lemenjek egyedül beszélni a szomszédokkal? Plusz a házmesterrel… és szerelőt sem ártana hívni – Sóhajtottam. Meredithhez intéztem a kérdéseimet és ha azt mondta, menjek egyedül, akkor el is indultam. Muszáj volt pontot tenni az ügy végére, de közben azon rágódtam, hova mehetnénk ma éjszakára, hisz láthatóan ebben a lakásban nem tudunk ma éjjel aludni.

ϟ 329 words ϟ i won't mind ϟ note:  drágáim Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 1149350199  Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 841472469   ϟ









Nem szórt rá senki csillámport


Meredith Hastings csillámport hintett rá


Leighton Lockhart
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Leighton Lockhart
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
48
Titulus :
☾ Dr. Lockhart ϟ
A másik felem :
Are we all addicted to
living by design?
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 6a41a6e6ccf410d9d6dc41cafbd18a454fcebf69
I won't be constricted
to stay between the lines ϟ
✦ ✦ ✦ :
☾ Death Before Dishonor ϟ
Életkor :
34
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☾ Matt Czuchry ϟ
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☾ Frostcall ϟ
✦ ✦ ✦ :
It never goes the way
that you planned
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln B9c6c80c23026c633d57f457f0070ece13fa2d60
Success is a door that
always slams
I'm trying to break it ϟ
A tükör mögött :

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2023-08-20, 12:39


Leighton & Lincoln & Meredith

382 words ♛ youtube' ♛ note:  Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 4145069626  

Az uton - rohanas kozben - ezernyi filmet leporgettem magamban. Elkepzelni sem tudtam, mi az ordog tortenhetett. Megis mi az a nagy problema, amiert meg kellett zavarjon?! Ha az a no ennyire aggodik, akkor tenyleg jobb, ha belehuzunk.  Meg sem lepodok azon, hogy pont ma, pont most tortenik valami. Ez az en szerencsem. Pontosabban a Mienk.
Amikor sikeresen megerkeztunk es meglattam a vizet, majdnem en is kovettem Leighton peldajat, de  nem sokkolhattam le en is. - Leight!! - szolongattam, hatha eszhez ter, mert most nem volt idonk erre. Minel elobb cselekednunk kellett. - Nem tudom kinyitni. -  nezek ra ketsegbeesetten, amikor meghallom Lincoln hangjat. - Halisten.. - oke, ez a lenyeg. A lakast valahogy megoldjuk, de a ferfi a legfontosabb.  Mindketten attol tartottunk, hogy baja esett, ugyhogy hatalmas ko esett le a szivemrol. - Jol vagy? - erdeklodtem kiabalva.
- Be kell tornunk. - fordultam gyorsan Leight iranyaba. - Maskepp nem jutunk be. - szinte mar hadartam a szavakat. - Clara, ha mar itt acsorog, kerem lerohanna az alattunk levo  ferfihoz? Elore is koszonom!! - mar csak azert is adtam munkat neki, hogy ne legyen lab alatt, ha mar nem csinal egyebet, csak bameszkodik. Nem egy moziban vagyunk - sajnos.
Mikor vegre bejutottunk a lakasba, majdnem azt kivantam, maradtunk volna kint. Akkor nem lathattam volna meg.. EZT. Megis mi a fene tortenhetett itt? - Nem serultel meg? - fordulok Lincoln iranyaba, majd hirtelen a serulesere pillantok. - Nem lenne szabad raallnod.. - de persze ebben a helyzetben nem igen tehetett mast, ezzel tisztaban vagyok. Csak azt nem tudom, hogyan oldjuk meg ezt az egeszet. Lincolnnak le kene pihennie, viszont azt sem tudom, hova kiserhetnenk. Ebben a lakasban minden csurom viz.
- Onokkel szeretnenek beszelni! - hallom meg Clara cseppet sem kedves hangjat.  Fele fordulva, eskuszom, elegedett arcot latok, de mar az is lehet, hogy haluzom. Leightonra nezek. - Semmi jora nem szamithatunk.. - sohajtok egy oriasit. Le kell nyugodnom, meghozza surgosen. Ez az este ennel szornyubb mar nem is lehetne.. bar nem szeretnem elszolni magam. - Nem tudom, mitevok legyunk.. - felek attol, hogy penzt kernek majd, vagy akar ki is rakhatnak minket innen, es akkor jon a nagy kerdes: ugyan hova mehetnenk az ejszaka kozepen? Egyaltalan nem hianyzik egy koltozes, mar csak az kene. Hirtelen Jack is eszembe jut. Mi van, ha megtalal? Teljesen lefagytam.











Nem szórt rá senki csillámport



Meredith Hastings
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Meredith Hastings
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
One of the best nurses.
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Giphy
Életkor :
32
Akinek az arcát viselem :
Emily VanCamp
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Tumblr_p32xnyL5ij1rdq6qxo1_640
The best nurses are those that truly, and deeply, care for the patients they work with.
A tükör mögött :
Sid

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2023-05-27, 16:46


Meredith & Leighton & Me

Feelings change, but memories don't!



Leightonnak mondtam nem egyszer, hogy nekem jó lesz egy egyszerű kanapé is, csak fekvésre használnám, mivel a lábam nem száz százalékos, így mindenképp pihentetném. De ő erősködött, hogy a szobájukban telepedjek le. Mit mondhat ilyenkor az ember, nem igaz? Persze, hogy elfogadja, még a végén kaptam volna tőle, ha nem megyek bele. Oké, nem rá vallana az ilyen viselkedés… legalábbis amennyit megismertem belőle.
Az ágyat nyomtam és próbáltam pihenni, mintha nem ezt csináltam volna a korházban, de ugyebár egy orvossal nem lehet vitatkozni… és ráadásul itt kettő is van... szerencsémre. Be kell tartanom, amit mondanak. Már többször is majdnem elaludtam, de hol egy szúnyog zümmögése, hol pedig valami más, egy zörgés vagy éppen pont Leighton zavarta meg az egészet. Jelezte, hogy majd este jönnek haza, mivel vacsorázni mennek.
És ilyenkor ne érezze magát az ember rosszul… tudom, az öcsém fogadott be, de nem csoda, ha úgy érzem csak zavarom őket. Már nem is emlékszem, hogy válaszoltam egyáltalán neki vagy sem, de az biztos, hogy valami hangot adtam. Csukott szemmel feküdtem az ágyon és éppen elaludtam volna, amikor ismét valami megzavart… – Az ördögbe! Mi az már megint! – Tört ki belőlem hirtelen. Kopogás hangja hallatszott, egyre erőteljesebben… már konkrét dübörgésnek hangzott. – Képes rá és betöri az ajtót. – Felhúzott szemöldökkel állapítottam meg a tényt. Meredith és Leighton nem lehettek azok, mert ők könnyen bejöttek volna a házba. Kénytelen voltam felkelni és magam elintézni a dolgot. Így is tettem az ajtó előtt túl hangos volt a zörej, belesajdult a fejem is. Kinyitottam és csak egy futár volt. Csomagot hozott, ami nem is lett volna meglepő, de nekem címezték. Fejrázás közben írtam alá a papírt, és vártam, hogy átadja a dobozt, azonban mást kaptam, mint amire számítottam.
Egy nagy üvegtartájt toltak be a házba. Vízzel teli volt… először nem is értettem miért kaptam ilyet… még a férfivel is beszélni akartam, hogy téves, én nem rendeltem, de eltűnt. Az ajtón túl is körbe néztem, de egyszerűen felszívódott. Becsuktam magam mögött az ajtót, majd egy újabb kopogás hangja késztetett, hogy ismét kinyissam. Charity jelent meg a szemem előtt. Hátul gombolt ruhában és rögtön a tartály felé vette az irányt. Olyan hirtelen történtek az események, hogy szinte felfogni sem volt időm. Addigra már bele is mászott, majd egy mutatványra készült. A pulzusom felment az egekbe, ahogyan a nőt láttam szenvedni odabent. – Charity, miért? – Térden csúszva közelítettem hozzá… a sírás határán voltam, a torkomban éreztem a szívem lüktetését. – Miért kellett Odette nyomdokaiba lépned? MIÉRT? – Üvöltve mondtam ki az utolsó mondatot. Charity csak mosolygott, de tudta, hogy közeleg a vég… egy halvány szó hagyta el a hangját. – Lincoln! – Figyeltem, hátha akar még mondani valamit, de eléggé furcsa kezdett lenni. Megváltozott a hangja, egyre mélyebb és mélyebb lett. – LINCOLN?? – Kikerekedett szemekkel néztem rá, ahogyan átváltozott az arca Leightonéra.
– Jézusom! – Riadtam fel az ágyból, és olyan löketet kaptam, hogy a padlóra estem. Egy kicsit puhább is volt a kelleténél… na, meg… nedves. – Ez víz? – Értetlenkedve tanulmányoztam a kezemet. Rögtön a tartály jutott az eszembe... egy kicsit még félálomban voltam és azt hittem az tört össze és folyt ki belőle a víz. – Leighton! Mi történt? – Kiabáltam neki és próbáltam érdeklődni. Ezalatt nem voltam rest és az ajtóhoz léptem. Próbáltam kinyitni, de a víz miatt, ami bokáig ért, nehezen akart bármerre is mozdulni. – Áhh… az ajtó.. beszorult. Nem nyílik! Most mit csináljunk, Leighton? – Általában jól bírtam a nehéz helyzeteket, de most talán még a hangomon is érződött, hogy egy pöppet megijedtem.





A bűvészet első számú szabálya:


legyél te a legokosabb ember a szobában.
Nem szórt rá senki csillámport


Leighton Lockhart and Meredith Hastings csillámport hintett rá


Lincoln Lockhart
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Lincoln Lockhart
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Xander Yosef: The Illusionist ℘
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Matt Ryan ℘
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ℘
✦ ✦ ✦ :
Nem tart örökké
semmilyen mágia...
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln E8cf06dadbbe0ffe3fc661dbe6a40167fc56f88e
...ami megszületett,
meg kell halnia.

A tükör mögött :
Fedora ℘

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2023-05-02, 12:25


Our Home

Leighton & Lincoln & Meredith

Egyszerre volt átok és áldás, hogy közbeszólt ez az Isteni jel. Igen, valószínűleg, ha nem szakítja félbe semmi az esténket, talán valami meggondolatlan és visszafordíthatatlant tettem volna. Azt pedig semmiképpen sem akartam, de mégis, az érzelmek olykor el tudják ragadni az embert, nem? Főleg azt, aki régóta foglya egy bizonyos érzésnek. Szerettem Meredith, az életemnél is jobban, pont ezért nem volt szabad önmagammal terhelnem őt. Barátra volt szüksége, és én az voltam.
- Fogalmam sincs, de ha az a nő ennyire aggódik, jobb, ha sietünk – És magamban reménykedtem, hogy nem a bátyámmal történt valami. Most találtunk egymásra, nem volt időnk semmire. Még csak meg sem ismertem, és ezernyi bepótolnivalónk akadt.
Clara furcsa volt, nem beszéltem vele sokat, talán csak akkor, amikor beköltöztünk, ó, és igen, egyszer kért egy pohár tejet, hogy meg tudja sütni a kedvenc süteményét az unokának. Azt hiszem. Vagy mindegy is, lényeg, valami gyereknek.
Ahogy felértünk és szembesültem azzal, mi folyik itt… azaz szó szerint! Te jó ég! Ledermedtem. Meredith hangja el sem jutott a fülemig. Ha Meredith nem nyitotta volna az ajtót, biztos, hogy betöröm – megrémültem, hogy mégis Lincolnnak lehet baja… nem tudtam másra gondolni.
- Hm? – A nőre pillantottam a megkezdett mondat hallatán, majd körbenéztem és a fürdő irányába indultam. – Annak biztos, hogy annyi, de nem ez a legnagyobb gondunk… hanem ez – A csőre böktem, majd feltűrtem a felsőm ujját, hogy az ne legyen csurom vizes, de amúgy teljesen mindegy volt. Így is térdig… oké, bokáig úsztunk a vízben.
- Meredith, az alsó szomszéd… kopogj be hozzájuk, szerintem ők is eláztak és akkor jó kis dominó effektussal eláztattuk az egész házat – A csövet valamennyire sikerült eltorlaszolnom, elzárnom, de ezután rögtön a bátyám irányába indultam. Elméletileg a mi szobánkban volt, de ebben a káoszban már nem voltam benne biztos, hogy egyáltalán itthon van. Neki előbb kellett volna tudnia, ha gond van, mint a szomszédnak. – Lincoln? – Egyelőre az nem jut el teljesen a tudatomig, hogy semmi ruhánk sem maradt szárazon…

ϟ 323 words ϟ i won't mind ϟ note:  drágáim Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 1149350199  Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 841472469   ϟ









Nem szórt rá senki csillámport


Meredith Hastings csillámport hintett rá


Leighton Lockhart
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Leighton Lockhart
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
48
Titulus :
☾ Dr. Lockhart ϟ
A másik felem :
Are we all addicted to
living by design?
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 6a41a6e6ccf410d9d6dc41cafbd18a454fcebf69
I won't be constricted
to stay between the lines ϟ
✦ ✦ ✦ :
☾ Death Before Dishonor ϟ
Életkor :
34
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☾ Matt Czuchry ϟ
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☾ Frostcall ϟ
✦ ✦ ✦ :
It never goes the way
that you planned
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln B9c6c80c23026c633d57f457f0070ece13fa2d60
Success is a door that
always slams
I'm trying to break it ϟ
A tükör mögött :

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2023-04-02, 18:14


Leighton & Lincoln & Meredith

334 words ♛ youtube' ♛ note:  Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 4145069626  

Elkepzelni sem tudtam, megis mi lehet az a nagy baj, amiert annyira rohannunk kell, de azert siettunk. Persze az is lehet, hogy Clara tuloz, mert hat nem ez lenne az elso alkalom, de biztos ami biztos alapon, komolyan veszem. Gyorsan lehuztam a maradek italomat es Leighthez hasonloan hamar magamra kaptam a kabatomat. - Pont ezen az esten.. - sohajtok egy nagyot. Mit is vartam.. en es a nagy szerencsem.. Az lett volna a kulonos, ha nem tortenik semmilyen katasztrofa.
- Szerinted megis mi tortent? - lesek Leightonra kisse aggodva. - Remelem semmi komoly. - egy ujabb gond nagyon hianyzik az eletunkbol. Mikor vegre azt hittem,  nyugodtan elengedhetem magam, tessek.. Talan nem csak a mult tart vissza a szorakozastol.
Clarat messzirol kiszurom, mivel szokas szerint az ablakbol lesi az utcat. Ez a no kicsit remiszto, az is lehet, hogy klinikai eset. Amint O is meglat minket, azonnal el is tunik, aggodo hangon fogad minket. - Siessenek!! - na ekkor mar tenyleg kezdek aggodni. - De mi tortent?? Mondjon mar valamit! - turelmetlenul varom a valaszat, mikozben turbo sebesseggel kutatok a taskamban a kulcsert. Megvan! Es ekkor erzek valami furcsat. Azonnal a foldre pillantok. Viz. Nagy mennyisegu. Lesokkolok. - Leighton..... - mar tudom, korulbelul mire szamithatunk, pusztan a latvanytol felek. Megis mennyire lehet sulyos a helyzet? Milyen ostoba kerdes. Ha mar ide is kifolyik, semmi jora nem szamithatunk..
Nagy levegot veszek, benyomom a kulcsot a zarba, majd elforditom azt. Kell egy kis ido, mig feldolgozom a latottakat, de igyekszem gyorsan cselekedni. Honnan folyik? - Leight.. A cso.. - mutatok az iranyaba, mikozben allok a legalabb bokaig ero vizben. Mi johet meg, de komolyan?! Mi?
Mikozben a ferfi intezi a csovet, szetnezek a lakasban, szinte mindenem elazott. Hat ez johet meg. Megkeresem Leighton holmijait, O sem all jobban, mint en. Mit is mondhatnek, csodas. - Mihez kezdjunk? - nezek ra tovabbra is a vizben allva, gondolom eleg erdekes arccal. A lenyeg vegul is az, hogy Lincoln jol van. Bar nem ismerjuk tul jol egymast, aki Leightnek fontos, az nekem is!











Nem szórt rá senki csillámport



Meredith Hastings
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Meredith Hastings
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
One of the best nurses.
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Giphy
Életkor :
32
Akinek az arcát viselem :
Emily VanCamp
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Tumblr_p32xnyL5ij1rdq6qxo1_640
The best nurses are those that truly, and deeply, care for the patients they work with.
A tükör mögött :
Sid

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty2023-04-02, 00:01

Our Home
Meredith && Leighton && Lincoln










Nem szórt rá senki csillámport


Meredith Hastings csillámport hintett rá


Leighton Lockhart
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Leighton Lockhart
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
48
Titulus :
☾ Dr. Lockhart ϟ
A másik felem :
Are we all addicted to
living by design?
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln 6a41a6e6ccf410d9d6dc41cafbd18a454fcebf69
I won't be constricted
to stay between the lines ϟ
✦ ✦ ✦ :
☾ Death Before Dishonor ϟ
Életkor :
34
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☾ Matt Czuchry ϟ
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☾ Frostcall ϟ
✦ ✦ ✦ :
It never goes the way
that you planned
Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln B9c6c80c23026c633d57f457f0070ece13fa2d60
Success is a door that
always slams
I'm trying to break it ϟ
A tükör mögött :

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
TémanyitásOur Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty

Ajánlott tartalom

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln Empty
 

Our Home ♡ Meredith && Leighton && Lincoln

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» once upon a time✦ meredith & leighton
» Back To You ♡ Meredith && Leighton
» Leighton Lockhart
» Our new home
» New home