Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Lorena Rivera
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLorena Rivera Empty2023-08-07, 19:04

Lorena Rivera
Play by: Demet Özdemir



Becenév
Lor, Lori, Rena
Mesehõs
Dolores Madrigal (Encanto)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
panziót vezetett Londonban recepciós a Beast Motelben és besegít a Mi Vida Resort & Spa-ban
Családi állapot
egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

"Én nem értettem miért adtak ennek a helynek 4,9-es értékelést. Hisz tudod! Ennyire jó semmi sem lehet! De a házi süteményük, amit az érkezésünkkor adtak? Na az tényleg valami isteni! Szerinted ha kérem, ideadják a receptet vagy..."

"Emlékszel az unokahúgomra? Tudod, Clarissa, Clare. Képzeld, férjhez megy és azt akarják, hogy itt legyen a lakodalom..."

"...elmondtam neki, hogy én ezt így nem akarom tovább folytatni, és ha nem hagyja abba akkor..."

"Miért, te mit hallottál? Nekem azt mondták, hogy Joanne-t fogják előléptetni."

"...nem akartam elvenni a kedvét, tudod te is, hogy milyen, amikor nem az van, amit ő akar. Nem, nem, kerülöm a konfliktusokat... Te ezt sosem értetted, az anyám nem engedné és biztos hogy mindenki más is..."

"...apu, szerinted ezt hazavihetjük?" "hagyd már abba!" "sosem figyelsz rám" "haza akarok menni" "miért nem maradhatunk még pár napig?" *szirénázás* "hova tettem a papucsomat" "én is kérek még" "már százszor megmondtam" "az apád majd befejezi" *tányércsörömpölés* "köszi drágám, szeretlek" "add át anyáéknak, hogy hiányoznak" "már megint mit csinálsz?!" "elegem van ebből" *valakinek rezeg a telefonja* "meghallgatnál végre?"

Én mindent hallok. És ez sosem marad abba.

"kapcsold azt ki" "köszönjük a vendéglátást, nagyon..." "gyere ide, Carrie" "nem hoztad magaddal a töltődet?" *kutyaugatás és egy macska felborítja az üres dobozokat* "szerintem a London Eye-nál most rengetegen vannak" "tegnap is ezt mondtad" "nem hiszem hogy ez illik ahhoz a ruhához" "nincs nálunk esernyő, mi lesz ha..."

- Eléggé beborult az idő. Szeretnének kölcsön kérni egy esernyőt? Mindig tartunk párat a vendégeinknek, vigyenek magukkal nyugodtan, nehogy megázzanak! - Ajánlom fel a lépcsők felé menet az ajtóban ácsorgó idős házaspárnak, megkönnyebbült mosolyukon látom, hogy élni fognak a lehetőséggel. Azt persze már én sem tudom, hogy vissza fogják-e hozni az esernyőt, vagy örökre nyoma vész, de mindig felejtenek itt egy másikat, amit a következő vendégünk magával vihet, ha szüksége van rá. Itt semmi nem vész el, legfeljebb új gazdára talál.

"Már tegnap is kértem új ágyneműt, mégis mit fognak gondolni, ha megint ezzel megyek le? Tudom, hogy nem tehet róla, de... Oh... Igen, tessék?"

- Jó napot, Dolores vagyok! Visszahoztam a kimosott ágyneműt a kiságyba, ha esetleg szükségük lenne rá!

"Már tegnap is elfogyott mire leértünk, nem hiszem, hogy ma többet tennének ki! Pedig egyre több embernek kell odafigyelnie a diétájára..."

- Julieta, kérlek, tennél félre egy tányérral este a mindenmentes sütijeidből? Köszönöm, angyal vagy!

"Tudom, hogy már vagy ezerszer elmondtam, de olyan gyönyörűek voltak azok a virágok a vacsoránál! Ez volt a kedvence. Neki is biztos nagyon tetszene ha itt lehetne..."

Leteszem a cserepet a kisasztalra és megigazítom a vörös gerbera leveleit, amit az előbb hoztam Isabela-tól. Felkapom a szemetet és távozom mielőtt a testvérpár visszaérne a reggelizésből.

Hallom az örömhíreket és hallok tragédiákról, hallom a kávészünetben megosztott pletykákat és tudom, hogy a családom épp kivel veszett össze vagy békült ki. Tudom, hogy a legtöbb konfliktus megoldása az lenne, ha mindenki szemtől szemben vállalná az érzéseit - tudom, az esetek többségében miért nem tesz senki semmit. Annyi hang kolompol néha a fejemben, hogy a sajátomat meg sem hallom.
Néha hiányzik a csend, de ha csend lenne, vajon nem vesznék el én is?


"Fata Morgana, mi? Eléggé fura hely…"

Kiesik a kezemből az asztalterítő, amit az előbb hajtottam össze. Önmegrovó mosollyal nyúlok érte, hiszen ezt bárki mondhatta bárkinek. Csak egy kicsit hasonlított Camilo hang---

"Az ott… A mi gyertyánk?"

Hegyezem a fülem, hátha hallok még valamit, de semmi. Mennyire lehet messze? Biztos nem véletlen, hogy Bruno is erről a helyről beszélt. A jóslata óta semmi sem a régi, és bár mindenki tőle vár válaszokat, tudom hogy neki már új élete van.

"Drágám, szeretnél megismerkedni a családommal? Valami azt súgja, hogy a Pöttömnek hamarosan egész rajongótábora lesz" Egyszerre lettünk többen, és kevesebben.

Bruno megtalált minket, mi rájöttünk, hogy nem teljes a család, és hogy lehet, hogy nem ott vagyunk ahol lennünk kellene. Hogy valahol történni fog valami, amit talán nekünk kéne megoldani? Azt hiszem, ezt a sok kérdőjelet mindenki másként dolgozza fel.

"Mennem kell, meg kell találnom az utamat..."
"Abuela is örülne, ha tudná új helyre tartunk, ahol ténylegesen megtalálhatjuk magunkat. A varázslatunkat."
Isabela-ról mindig is úgy hittem, nála jobban senki sem tudja, mit vár az élettől. Belegondolni, hogy elbizonytalanodhat, legalább annyira ijesztő, mint a testvéreim hiánya. De tudom, hogy végül mindig azt teszi, ami szerinte helyes és hogy ebből a magabiztosságából kérés nélkül ad kölcsön nekem is, vagy bárkinek, akinek szüksége van rá.

Megjöttem, hol van az a 3 bőrönd, amit le kell vinnem?
Hééééj, sietek ám, mennem kell dolgozni! Áhh, megvannak. Ez… tizenöt darab.
Igen, tudom, hogy bármit jó szívvel rám lehet bízni, de akkor is sietnem kellene. Na mindegy, gyorsan lehordom őket, aztán már itt se vagyok…

Mindig is Luisa volt az, aki akkor is félredobott mindent, amikor neki is ezer más dolga volt, aki magára vállalta a nehéz feladatokat és aki kikapta a kezemből a munkát, ha túl magasra polcoztam az ágyneműket vagy a mosatlanokat. Most is ő volt az, aki rendíthetetlenül állt a változás elé, és csak a hangja árulkodott néha azokról a kételyeikről, amik titkon az ő lelkét is nyomták.
Persze, leviszem még azt az utolsót, de utána tényleg tépnem kell dolgozni, mert el fogok késni!

Aztán persze a panzió minden zugában hallottam Mirabel szóváltásait és elsuttogott aggodalmait. Legalábbis, eleinte. Olyan érzésem van, hogy amióta visszatértek az emlékeink és újra birtokunkban vannak a képességeink ő egy kicsit... szétesett. Nem tudom mi jár a fejében, hogy velünk akar-e jönni, kicsit olyan érzés, mintha nem is akarná hogy tudjam, mit gondol erről valójában. Az unokatestvérem, aki mindig nyitott könyv volt számomra, bezárkózott volna előttem? Szándékosan ügyel arra, nehogy véletlenül megtudjam, mit gondol erről az egészről? Talán titkolnia kell valamit? Látom, hogy bizonytalan, az arcára van írva. Mégis szeretném, ha úgy érezné, megoszthatja velünk amit gondol. Szükségünk van rá, de sosem akarnám, hogy azt érezze fel kell adjon ehhez valamit. Én meghallgatlak, Mirabel.

És meghallgatok mindenki mást is.

"Dolores vajon hall engem? Dolores, ne hallgatózz!"

"Ki az a Camilo? Hol van Camilo?"

"El kell mennünk megkeresni őt!"

"Abuela? Abuela, merre vagy?"

"Nem lesz semmi baj. Végig veled leszek."

"Oké, Dolo, légyszi, inkább hallgatózz, nagyon egyedül vagyok."


Hallok mindent, de válaszolni nem tudok.

A szüleim szóváltását máskor vicces volt elkapni, tele volt "Szerencséd van hogy nem egy hurrikánról lettem elnevezve, mert akkor már tető se lenne a fejünk fölött!" féle színpadias megszólalásokkal, amiket apa és én is szelíd mosollyal hallgattunk. Anya mindig is drámai volt, apa pedig menthetetlen romantikus, most azonban ők is féltek. Én is féltem. Camilo messze járt, Antonioról pedig még én sem hallottam semmit.

Mindannyiunkat kétségek gyötörtek, idegenekké váltunk a saját életünkben és hirtelen senki se tudta, mi lenne a jó döntés.
Én úgy tettem, mintha tudnám, mert a testvéreim megtalálása tűnt az egyetlen helyes válasznak. Camilo egyedül volt és azt akarta hogy megtaláljuk. És míg az otthonunk elvesztésekor és Mirabel eltűnésekor nem támaszkodhattam a képességemre, most minden eszközt bevetettem, hogy megtudjam, merre van.

"Baromira hideg van északon. Nem vagyok én ehhez hozzászokva..."

Szerintem anya kiakadna, ha közölném vele, hogy induljunk el "északra". Inkább idehozza nekünk a hóvihart ha arra vágyunk, de szerette az egyenes válaszokat. Bruno vajon tudja, hol van Fata Morgana? Camilo, mondj valamit! Áruld el hol vagy!

Persze én sem mindig azt hallom, amit szeretnék...

"Az a csaj elég jól néz ki. Vajon mit szólna hozzá, ha udvarolnék neki?" Köszönjük Camilo, örülök, hogy jól szórakozol (amíg nyakon nem csíplek), de ennek a csajnak esetleg vannak koordinátái is? Most jól jönne.
Meg egy ölelés is jól esne.

"A szerelem annyira nehéz. Mert, ha ő el is fogad mi van, ha a családja nem?"

Tekintve hogy a családomból mindenki tudta, hogy többet is meghallok, mint azt ők szeretnék, úgy vettem, hogy nem fognak olyan dolgokról beszélgetni, amikről nem akarják, hogy tudjak, és ezért otthon nem is féltem elengedni magam. De Mariano titkai után hallgatózni már más lapra tartozott. Helytelennek tűnt, amire csak akkor vettem rá magam, amikor egyedül ültem éjszaka a recepción és nem volt velem a jobbik énem, hogy közölje: nem hallgatózhatok egy pasi után csak azért, mert láttam párszor és történetesen tetszett a hangja.
Az nem tetszett, hogy őt is bizonytalanság gyötörte.
De még mielőtt nyugalomban tovább hallgatózhatnék és romantikusan sóhajtozhatnék álmaim pasija után, mint valami szerelmes regény hősnője, kinyílik a panzió ajtaja és a huzat (vagy a beözönlő társaság) óvatlanul nekilöki a falnak. Összerezzenek a hangos csattanástól és a füleimre tapasztom a tenyerem, ahogy a nevetgélő társaság bezsúfolódik az előtérbe.

"Jó estét, elnézést, van még szabad szobájuk? Lekéstük a buszunkat." Miután a fülem csengése elhalkul és megkértem őket hogy legyenek kicsit csendesebbek, mert a vendégeink már pihennek, biztosítom őket arról, hogy minden vészhelyzetet meg tudunk oldani.  

"Nem, ha mi megyünk, akkor én fogok vezetni és nem fogadok el ellenérveket."

Mert mi minden vészhelyzetet meg tudunk oldani. Ha kell romokból építünk várat vagy útra kelünk egy ismeretlen helyre, hogy megtaláljuk azt, akit elvesztettünk. Apától tanultam, hogy még ha lemondással, vagy áldozatokkal jár, akkor is a család az első. Anyától tudom, hogy néha kézbe kell venni a dolgok irányítását, ha szeretnénk, hogy történjen valami.
Ezért írok egy levelet mielőtt elindulunk.

Remélem, ahova megyünk, ott a saját hangomat is megtalálom.

"Hé, Dolo… Lehet nem mondtam mostanában, de amúgy hiányzol."
Te is hiányzol, öcskös. Ígérem, már nem kell sokáig várnod.

Képességem

✦ Azon szerencsések közé tartozom, akiknek Fata Morgana belső határai nem okoznak akadályt. Ugyanolyan átjárásom van, akár a kívülállóknak, azaz az embereknek.
✦ Bármilyen messzire elhallok... ha valahol titkokat suttognak, vagy épp a világ másik felén ordibálnak, én mindent meghallok. Ez egyszerre áldás és átok is... Persze, képes vagyok arra, hogy befolyásoljam a képességem aktívságát, de néha így is kicsit túl sokan vannak a fejemben.
✦ Képes vagyok olyan kilincs megalkotására varázslattal, ami pontosan illeszkedik azon különleges ajtókhoz, amiket Geppetto készít. Az ajtó csakis így működik, ez nyithat átjárót más világokba.
Summer Sorensen

Lharielle

Nem szórt rá senki csillámport


Mellan Rivera and Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Lorena Rivera
Lázadó
Lázadó
Lorena Rivera
Mesehõs :
Lorena Rivera 3f907cd2b3b674d0b6360f5b49d964f5bd3ec52f
Encanto
Dolores Madrigal

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Miss Knew-It-All
A másik felem :
Lorena Rivera Dolores-madrigal-encanto
He told me that the man of my dreams
Would be just out of reach
Betrothed to another

Lorena Rivera Dolores-madrigal-encanto
✦ ✦ ✦ :
Everything is way too loud
The roar of whispers in every crowd
Lorena Rivera D83b2b77e370bd46ad52c1e9ff3abcb0c2c9a9ea
I'm sick of all the noise right now
Oh, can someone please just
turn it down?

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Demet Özdemir
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
London ~ Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
And I'm seizing the moment,
Lorena Rivera D496a46450cbde0673c69e0fa330b10f7a8fea0e
so would you wake up
and notice me?

✦ ✦ ✦ :
Candle, won't you just keep
burning bright?
The prophecy
won't be our demise
Lorena Rivera 34e153329e39f8a561a2fb5c923b529257fceee3
Clear blue skies,
no rain, just shine
If we stick together,
we'll be alright

A tükör mögött :
Lharielle

Lorena Rivera Empty
TémanyitásLorena Rivera Empty2023-10-07, 14:38

Csillámporos üdvözlet illet téged
Lorena Rivera ✦ Dolores Madrigal


„Szenved a család, hisz a jóslat furcsa.
Bruno szava lehet talán a fordulat kulcsa,
Nem értettük, mit akart és aztán köddé vált.
Ne is említsd hát!”

Kedves Rena!

Wáó! Csak ámulok és bámulok.  Lorena Rivera 2250790558  Lorena Rivera 2250790558  Lorena Rivera 2250790558 Annyira, de annyira hoztad a mesebeli Dolorest, hogy leborulok előtted! Lorena Rivera 2359898509 Nem is tudom, hol kezdjem.
Az elején... talán ott jó lesz, nem? Lorena Rivera 1542743629 Ahogy érzékeltetted, hogy folyamatosan hall másokat, eszméletlen volt! Igazából az egész et-d olyan mesésen pörgött le előttem. Láttam magam előtt Dolorest, és hallottam én magam is a tengernyi szóáradatot. A hangzavart, a szirénát, a macskát, ahogy felborít valamit, és így tovább. Nekem nagyon tetszett! Lorena Rivera 2607835867
És persze az, hogy minden tesótól kiemeltél egy mondatot és reagáltál rá. Ez a koncepció nagyon egyedi volt, ilyet még nem nagyon láttam - csodásan kidolgoztad az egészet és ezzel megadtad azt a kis fűszert, ami kell Doloreshez! Lorena Rivera 2067867876  Lorena Rivera 2067867876
Le a kalappal!  Lorena Rivera 1115489239 Bárcsak nekem is mindig így működne a fantáziám, mint egyeseknek...!  Lorena Rivera 2250790558 Köszönöm az élményt és ennek hatására... igen, nem bírom ki, hogy én ne csatlakozzak valamilyen módon a Madrigal családhoz, így Bruno felesége már csomagol és úton van a társasághoz. Lorena Rivera 2732251548  Lorena Rivera 3726835930  Lorena Rivera 841472469


Hess, foglalózz és érezd jól magad ebben a bőrödben is! Lorena Rivera 3942121423 Köszönöm, hogy olvashattam ezt az előtörténetet és remélem, játéktéren is ütközünk majd! Lorena Rivera 2067867876  Lorena Rivera 1149350199  Lorena Rivera 841472469  Lorena Rivera 841472469  Lorena Rivera 841472469






Nem szórt rá senki csillámport


Lorena Rivera csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Lorena Rivera D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Lorena Rivera 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Lorena Rivera Empty
 

Lorena Rivera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Francisco Rivera
» Hugo Rivera
» Mellan Rivera
» Felisa Rivera
» Florencia Rivera