Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Florencia Rivera
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFlorencia Rivera Empty2023-10-08, 01:26

Florencia Rivera
Play by: Sevda Erginci


Becenév
Flor
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Bruno titkárnője
Családi állapot
Házas ✦ @Hugo Rivera
Szexuális beállítottság
Brunoszexuális
Kedvenc mesehõs
Belle, Vanellope, Hamupipőke, Cornelia Hale, Húsvéti nyuszi
Mi történt velem?

Minden olyan hirtelen történt. Váratlan volt és egyben csodálatos is! Igazából, ha lehetek őszinte, sosem gondoltam volna, hogy mindez megtörténhet velem. Úgy voltam vele, hogy építgetem az életemet, a jövőben, dolgozok, és majd ha a sors úgy hozza, rátalálok a másik felemre. Álmomban sem gondoltam volna, hogy a főnököm lesz az, aki végül megérint. Lelkileg és fizikailag egyaránt. Nem kellett sok idő, hogy beadjam a derekam és engedjek az érzéseknek. De tudtam, mit kockáztatok: a munkámat. A pénz nem feltétlenül jelentett gondot, hisz a szüleim mindig is segítőkészek voltak, de már nem voltam gyerek. Nem akartam rájuk támaszkodni.
Végül nyertem – tudjátok, hogy van a mondás, ugye? Aki nem mer, az nem nyer. De mertem.
- Hozzám jönnél feleségül, Florencia? – Álmaim férfija előttem térdelve tette fel ezt a kérdést és a szívem csakis az igent kántálta. Nem mondhattam nemet. Nem akartam, hiszen szerelmes voltam belé.
- Igen! – Boldogan adtam tudtára a válaszom, majd mielőtt a gyűrűt egyáltalán az ujjamra húzhatta volna, megcsókoltam és megöleltem.
Aztán hetekkel később azon kaptam magam, hogy a terhességi tesztet szorongatom a kezemben. Leraktam a mosdókagyló szélére és fel-alá járkáltam. Aznap fontos tárgyalásai voltak Hugonak, így nem akartam telefonhívásokkal zavarni.
Késő este volt már, én a kanapén ücsörögtem, és csak a tévé képernyője adott némi vibráló fényt. Aggodalmaskodtam, képtelen voltam elaludni. Hallottam a kulcsot a zárban, majd az ajtó nyitódását, így felkaptam a fejem.
- Hugo? – Kitakaróztam, majd felkeltem a kanapéról és elindultam kifelé. Ő volt az, hála az égnek.
- Te még fent vagy, Flor? Kedvesem… - Magához ölelt, puszit nyomott a fejemre, miközben én szorosan átöleltem. Igazából tartottam attól, hogy nem fog örülni a hírnek. Nem rég kérte meg a kezem, minden annyira gyors volt és most itt álltam ezzel a hírrel, amit még ki sem mondtam neki.
- Én… Hugo… figyelj – Elszakadtam tőle. A mellkasára csúsztattam a kezem, végigsimítottam rajta, majd hátrébb léptem. Felnéztem rá.
- Mi a baj? Jól vagy? – Láttam rajta, hogy aggódik és tudtam, hogy nem kellene máris letámadnom őt, de nem bírtam magamban tartani.
- Terhes vagyok. – Kinyögtem végül és vártam az ítéletet, ami elsőnek csak a csend volt. A szemeit figyeltem és látszott rajta a döbbenet. Én meg, néhány hosszabb másodperc után egyre kínosabban éreztem magam. – Mondj már valamit… bármit. Tudom, nem így terveztük, de… vagy ha akarod, én… - Hebegtem-habogtam. Nem akartam elszúrni azt, ami kettőnk között volt. A legtöbb pasi hanyatt-homlok menekült volna, ha megtudja, a mennyasszonya terhes. Nem akartam így járni.
- Flor, ez… ez csodálatos! – Magához ölelt gyengéden, majd egyre szorosabban, én pedig kezdtem megnyugodni.
- Nem haragszol? – Nem mintha csak az én hibám lett volna! A kettőnk bűne…
- Dehogy, ne butáskodj! Csak meglepődtem. De örülök, nagyon! – Megcsókolt, időt sem hagyva, hogy tovább aggodalmaskodjak.



1 esküvővel és 9 hónappal később… immár feleségként

- Gratulálok, egy gyönyörű kislány! – Hallottam a szülésznő hangját, de kezdtem eszméletemet veszíteni. Kimerült voltam. Nem volt erőm felnézni, és hallottam a műszerek sípolását, és azt is, hogy a szülésznő nővérekért kiabál, miszerint azonnal jöjjenek.
Oké, nem így terveztem, de a szervezetem majdnem feladta – sürgős ellátásra volt szükségem a szülés után, de a lényeg, hogy túléltem, nem?
- Hugo! Annyira gyönyörű, ugye? – A karomban tartottam a csöpp kis életet. Én Hugo mellkasának voltam dőlve, a karjaiba bújva. Biztonságban éreztem magam és Otthon. Igen, amolyan nagybetűs Otthon. Mi többet kívánhattam volna még ennél?
Hugo a karomat simogatta és túlontúl is csendes volt. Zavaró volt.
- Hugo? Minden rendben? – Felnéztem rá, ő pedig rám, majd a kislányunkra. Mosolygott, de egyre halványabban.
- Van valami, amit még… sosem mondtam el neked.– Érdeklődve emeltem fel a fejem, hogy rá tudjak nézni. Reméltem, nem most akarja bejelenteni, hogy … oké, azt nem mondhatta, hogy nős, mert hát persze, az volt, mert én voltam a felesége! De más nő nem jöhetett képbe. Ugye?
- Igen…? És mit? – Próbáltam ezúttal nyugodt maradni, mert ahogy elkezdtem volna idegesebb lenni, úgy a kislány a kezemben mocorogni kezdett és görbült lefelé a szája, mintha csak megérezte volna, hogy az anyja frusztrált. Nagyot nyeltem.
- Nem tudom, hol kezdjem. Az igazság az, hogy én nem teljesen az vagyok, akinek megismertél. – Látszott rajta, hogy nagyon megrágja a szavakat, és fogalmaz. Máskor mindig annyira összeszedett, határozott, de most valahogy ez eltűnt belőle. – Nem vagyok… ember. – Hogy mi? Tágra nyílt szemekkel figyeltem tovább, mégis mit akar ebből kihozni. – Figyelj csak, múltkor megnéztük azt a mesét… emlékszel még rá? Az Encanto – Pislogtam.
- Amiben az a varázs gyertya volt? Persze, emlékszem, de ez hogy jön ide? – Már főleg ahhoz, hogy ő nem ember. Nem is értettem, mit akar ebből kihozni.
- Igen, az. Szóval ott volt egy Bruno nevezetű fickó – Keresgélte tovább a szavakat, de mintha csak eldöntötte volna, hogy lesz, ami lesz, kimondja, hát rám zúdította. – Ő én vagyok. Vagyis én vagyok ő. Egy mesehős vagyok – Sóhajtott és nem nézett rám, hanem a kislányunkat vizslatta, ahogy megsimította ujjbegyével a kis pofiját.
- Most ezt komolyan mondod? – Nem hittem a fülemnek. De tényleg nem. – Ne butáskodj már. – A fejemet csóváltam, aztán elmosolyodtam és felnevettem. – Egy pillanatra megijedtem, hogy valami komoly baj van, de ezek szerint felesleges volt aggódnom – A gond az volt, hogy ő nem nevetett. Hugo komoly maradt.
- Nem viccelek, Florencia. Bruno vagyok és látom a jövőt… - A szemeit kezdtem figyelni, majd frusztráltan fújtam ki a bent tartott levegőt.
- És én ki vagyok? Mirabell? Nem vagyunk már gyerekek, Hugo – Vállat vontam. Az a mese egyébként jó volt, tetszett, különösen az, hogy a családról szólt és az összetartásról. – Amúgy sajnáltam Bruno-t a mesében. Kitagadták lényegében azért, mert pont olyan különleges volt, mint a többiek… csak épp mindenkinek fájt az igazságot hallania – Ingattam a fejem. – Inkább átok volt a képessége, mintsem áldás.
- Te nem veszel komolyan, igaz? – Elszakadt tőlem és hirtelen állt fel.
- Hogy gondolhatod, hogy elhiszem, amit mondtál? – Már-már szikrákat szórtam a szememmel. Nem akartam veszekedni, főleg nem egy ilyen nap után.
- Azért, mert igaz! És szerettem volna, ha tisztán látsz, Flor, de úgy tűnik… - Azt hiszem, tovább veszekedtünk volna ezen a gyerekes ostobaságon, ha a nővér nem lép be a szobába és véget nem vet ennek.

Később rá kellett jönnöm, hogy valami tényleg nem volt minden rendben sem Hugoval, sem a kislányunkkal… sokkal gyorsabban fejlődött és nőtt, mint azt szabadott volna.
Mi van, ha Hugo igazat mondott aznap, de én figyelmen kívül hagytam őt?

*Szándékosan írom Hugo-ként Bruno-t, hisz Flor így ismeri és később lesz a számára Bruno.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Felisa Rivera csillámport hintett rá


Florencia Rivera
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Florencia Rivera
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
MRS. BRUNO
A másik felem :
Életkor :
27
Zenedoboz :
•●• I have gathered so many
'I love you'
•●•

in my box of secrets
I have saved so many laughs
and so many kisses
Akinek az arcát viselem :
SEVDA ERGINCI
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
A tükör mögött :
Florencia Rivera A401214a90b7ea9feced7084eab0b54e6c167658
Sweet Panda
Eliffe

Florencia Rivera Empty
TémanyitásFlorencia Rivera Empty2023-10-09, 01:25

Csillámporos üdvözlet illet téged
Florencia Rivera ✦ Hitetlen


„Tiltott név itt a Brunoooo! Ugye? Florencia Rivera 3726835930

Kedves Flor!


Lenyűgöző! Florencia Rivera 2067867876  Florencia Rivera 2067867876

Nem csoda, ha ennyire rápörögtél a karakterre, a lapodon látszik, mennyire belemerültél. Florencia Rivera 321849167 Ha valamihez van ötleted/anyagod, vagy éppen fantáziád, akkor könnyedén magadévá tudod tenni az adott karaktert.  Florencia Rivera 2359898509
Te ilyen vagy, ez nagy erény, ne is változzon!  Florencia Rivera 1298976811 Szeretjük ezt benned!  Florencia Rivera 2426842179 (Bátorkodtam mindenki nevében beszélni. Florencia Rivera 1149350199  )

Komplett és összetett lett a karakter, úgyhogy csak annyit tudok mondani, hogy le a kalappal. Florencia Rivera 2108006646

Már csak annyit kérdezek, és most kimondottan Flortól. Mi lesz ezután?  Florencia Rivera 703152122
A csöppség hamar felnő, ami azért nem normális nem igaz?  Florencia Rivera 1542743629 Vajon visszamész B… akarom mondani Hugóhoz? Vagy nem veszel tudomást a megmagyarázhatatlanról és élitek az életeteket a férfi nélkül? Florencia Rivera 140082809

Bárhogyan is döntesz, egyet ne feledj… Gondold át alaposan. Florencia Rivera 3399021160
A gyermeknek szüksége van az anyjára és persze… az apjára is. Florencia Rivera 3375341651
Tudom… tudom. A varázslat… Florencia Rivera 803573226

Nos, hogy mennyire mondott igazat Hugó? Neked kell kiderítened. Florencia Rivera 2931394050



Fantasztikus lett az ET-d, mint mindig, Édes. Foglalózz, és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk.  Florencia Rivera 841472469  Florencia Rivera 841472469  Florencia Rivera 841472469  Florencia Rivera 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Florencia Rivera csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Florencia Rivera 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Florencia Rivera 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Florencia Rivera 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Florencia Rivera Empty
 

Florencia Rivera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorena Rivera
» Francisco Rivera
» Hugo Rivera
» Mellan Rivera
» Felisa Rivera