Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Felisa Rivera
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFelisa Rivera Empty2023-08-28, 20:29

Felisa Rivera
Play by: Pinar Deniz



Becenév
Isa, Fel, Lisa
Mesehõs
Encanto - Isabela Madrigal
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall ✦ Bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
Virágboltot vezetett Londonban, Mi Vida Resort & Spa dolgozója
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?



you can't change the past, but you can change the present


A múlt… a valódi múltam kész kaotikus elmezavar mégis pont ideális a mi kis nagy családunkhoz. Egy összedőlt ház, elszúrt jegyesség, önmagam megtalálása és a mi drága varázslatunk újjáélesztése. Ettől vagyunk mi azok akik.
Olyan egyértelmű használni a képességeinket, mint beszívni a levegőt. Velünk születtek, velünk vannak, az én ébredésem elég furcsán alakult, egészen pontosan egy virág megérintésével. Nem tapasztaltam azelőtt semmit, emlék képeim sem voltak addig a pontig. Csak egyszerűen behozott az egyik vásárlom egy növényt, szegény haldoklott, nem tudta mihez kezdjen vele én pedig csak segíteni akartam. Így hát vittem a kis beteget, hogy megnézhessem rendesen és ahogy gondolataimba szökkent milyen gyönyörű lehetne ereje tejében új növény sarjadt. Pont olyan, mint gondolataimban.

Eddig is eléggé mardostak a kétségek, hogy nem tartozom ide, nem jó helyen vagyok… valami hiányzik és nem lehetek teljesen egész. Természetesen a családom itt volt. A szembeni panziót vezette Luisa és Mirabel, de azután a kis eset után mesebeli alak bukkant fel váratlanabbnál, váratlanabb helyeken. A parki tó tükrében, egy teljesen random kapaszkodó tükörképében vagy akár a telefonod üres képernyőjén. Ám mégsem mertem szólni eleinte senkinek, még arról sem, hogy élesztettem újjá a virágot. Még inkább úgy éreztem nem itt a helyem, ahogy pedig az emlékek elkezdtek tudatomba tódulni még inkább tudtam.
Annyira kényelmetlen volt, hogy váratlan helyzetekben tört rám egy-egy deja vu érzés. Majd jött is a múltbéli emlékkép filmje, ahol szintén nem találtam a helyemet. Megakartam felelni a családi elvárásoknak, olyanná válni, mint amilyennek az emberek elvárják. Tökéletesnek, hercegnőnek az édes kicsi Isabela-nak lenni.

Emlékeim folyama szöget ütött a fejembe, mi célja van annak, hogy mindent tudok? Mi a valódi küldetés, ami mentén el kell indulnom? Így kerestem meg Dolores-t, hogy beszélgessünk. Lehet nem csak én vagyok ennyire… fura. Fata Morgana valahogy megragadott, mintha húzna magához. Mégis bizonytalan voltam, de tudtam, hogy merre kell mennem. Rögtön Pepa néni és Felix bácsi jutottak eszembe, ám Bruno bácsit hajlandó sem voltam meghallgatni, mintha önkéntelen reakcióként lökte volna el tudatom ama opciót, hogy halljak a látomásáról.
Eldöntöttem, hogy útra fogok kelni, természetesen nem egyedül. Pepa néniékkel megyek el Fata Morganaba. Nehéz volt hátra hagyni testvéreimet és ami azt illeti Mirabel az, akire próbáltam hatni, hogy jöjjön. A mesevilágban martuk egymást, mint kutya és a macska, de itt teljesen megvoltunk. Jó testvérekként, számítva egymásra és bármit elmondhatunk a másiknak.
Döntésemhez kötve magamat mégis elszakadtam tőle és megindultam felfedezni mi várhat rám, jobban mondva ránk a családra. Magamat kerestem még ebben a világban is, elveszett gyermekként ki minden lehetőségbe belekapaszkodva próbál haladni az életében.
Hátra hagytam Londont, vele együtt a virágboltomat és letelepedtem északon a többiekkel Fata Morganaban. Gondolom mindenkinek megvan és volt a saját terve én most egyelőre Pepa és Felix spajában dolgozom. Gondozom a növényeket, besegítek itt-ott, amit csak rám mernek bízni én megcsinálom. Továbbra is azt kutatom kivé válhatok, nem akarok bizonytalanságban élni, megfelelési kényszerrel a családom felé. Szeretni akarom őket szabadon, megtalálva a saját utamat és az azokból nyíló lehetőségeket.

Camilo pedig még mindig csavarog, senki nem tud róla semmit. Titokban még én is próbáltam kideríteni hátha megtudhatjuk mi is történik vele pontosan. Hiszen számunkra a falak nem akadály, de mégis elkeserítő a tudat, ha keresel valakit esetleg valamit és nem találod. Egyesek a nagy sikereket, nagy szerelmet esetleg a kibúvókat keresek. Míg én saját magam mellett azt keresem, hogy családom végre együtt lehessen, mint mindig, boldogan és egészségesen. Abuela még, ha szigorú is volt ezt szeretné, támaszkodjunk egymásra.

always take advantage of opportunities, even if you are afraid


Én mit fogok találni? Nem tudom. Stressz mentesen próbálom kiélvezni az előttem álló perceket, virágba borítani a spa-t, ki tudja még számomra is tartogat herceget a jövő. Aki egyértelműen nem Mariano lesz. Őt meghagyom másnak, talán pont Dolores botlik bele? Ki tudja.
Most pedig, ideje dolgozni! A vendégek sem szolgálják ki magukat, gyerünk drága olvasó te is tedd a dolgod. Vagy talán segítsek némi virágba borulással, hogy intézhesd a dolgodat?



Képességem

✦ Azon szerencsések közé tartozom, hogy Fata Morgana belső határai számomra nem okoznak akadályt. Ugyanolyan átjárásom van, akár a kívülállóknak, azaz az embereknek.
✦ Képes vagyok bárhol, bármikor virágokat teremteni, növeszteni. Olyan gyönyörűek, mint amilyen ÉN magam vagyok.
✦ Képes vagyok olyan kilincs megalkotására varázslattal, ami pontosan illeszkedik azon különleges ajtókhoz, amiket Geppetto készít. Az ajtó csakis így működik, ez nyithat átjárót más világokba.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Felisa Rivera
Lázadó
Lázadó
Felisa Rivera
Mesehõs :
Felisa Rivera 3c1b66d44f427ec48372a1b7d54d0a6cacd6d39f
Encanto
Isabela Madrigal
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Flower Girl
Akinek az arcát viselem :
Pinar Deniz
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall ✦ Bárhol, akár egy kívülálló
A tükör mögött :
Dracarys

Felisa Rivera Empty
TémanyitásFelisa Rivera Empty2023-08-31, 12:10

Csillámporos üdvözlet illet téged
Felisa Rivera✦ Isabela Madrigal


„I've been stuck being perfect my whole entire life and literally the only thing you've ever done for me is MESS IT UP!”

Kedves Felisa!

Váó! Így kell aztán áttörni azt a bizonyos negyedik falat! Felisa Rivera 2607835867
Köszönöm a tanácsot, és épp teszem a dolgom, ugyanis elfogadlak. Felisa Rivera 3375341651
De persze egy kis virágba borulás sosem árt. Azt szívesen elfogadom.  Felisa Rivera 1571939237

Hű, a lapod egyszerűen fantasztikus lett. Felisa Rivera 2067867876  Felisa Rivera 2067867876  Jól átjött maga Isabela lénye, főleg abból lehetett érzékelni, hogy neki is a család az első. Persze a másik része, az az volt, hogy keresi az útját. Felisa Rivera 321849167
Nos, ezekre a kérdésekre csakis saját magad találhatod meg a válaszokat. Oké-oké, azért tanácsokat vagy tapasztalatokat meg lehet hallgatni, és majd abból mazsolázgat az ember. Felisa Rivera 3726835930

Viszont annak nagyon örülök, hogy a munka téren megtaláltad a hivatásodat. Felisa Rivera 1149350199  Nem véletlen, hogy érzéked van a növényekhez. A véredben van az effajta tudás… vagy mondjam úgy, hogy ez az erőd? Felisa Rivera 2359898509
Mivel magadhoz tértél és a képességedet is visszanyerted, így talán már mindent értesz és tudsz. Felisa Rivera 3942121423

Jó, persze értem én, hogy a célodat még nem ismered, de ne aggódj… majd annak is eljön az ideje. Felisa Rivera 642527747



Engedlek is tovább, hiszen eleget vártál. Foglald le a csini arcodat és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk.  Felisa Rivera 841472469  Felisa Rivera 841472469  Felisa Rivera 841472469  Felisa Rivera 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Felisa Rivera csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Felisa Rivera 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Felisa Rivera 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Felisa Rivera 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Felisa Rivera Empty
 

Felisa Rivera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorena Rivera
» Francisco Rivera
» Hugo Rivera
» Mellan Rivera
» Florencia Rivera