Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Tegnap 23:09-kor


Baba Shouta
Tegnap 00:55-kor


Nishihara Takuya
2024-05-12, 23:27


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


3 Hozzászólások - 15%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásThat secret I never tell, you know, you love me. xoxo Empty2023-08-14, 21:01

Tatiana Ziona Shelley
Play by: Emmy Rossum



Becenév
Tati, Ana, Shezi, GG
Mesehõs
Shenzi (Az oroszlánkirály)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Gossip Girl pletyka oldal vezetője,
szerkesztője és írója
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Hetero ✦ Mr. Lonely boy
Mi történt velem?


Gossip Girl
követem

Itt Pletykacica az egyetlen forrásotok Fata Morgana botrányos életéhez. A legújabb hírek nem hazudnak, valami készül Keleten, mintha a város megszépülne. Vajon a drága polgármester asszony felkészült a bukásra is? Az elődjei csak még romosabbá tették a várost. Képes lesz kitörni az ördögi körből?

1000 kedvelés
 1 órája
easty láttam a terveket, nem a legbíztatóbb...  :/
magicdragon22 biztos sikerülni fog neki! Hajrá Miss Witchcraft  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 841472469
tickertime Sose bíztam volna a város egy ilyen nőre...
goldenboy hatalmas költségvetés, ami sosem térül meg
circusmember úgy hallottam swinger partikat tart a polgármesteri hivatalban  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 3375341651
snowletitgo alig várom a következő bejegyzést *-*
Hozzászólás írása...

Íme a legújabb poszt, ami éppen a keleti szekcióról szól. Nyilvánvaló tények tudatában írom minden egyes bejegyzésem, amit a legkedvesebb olvasóim szolgáltatnak nekem, természetesen kizárólag privát üzenet formájában, hiszen senki se akar lelepleződni, nehogy megtudják milyen mocskos. A legtöbb ember undorító és kétszínű, bármikor hátba támadják egymást egy kis dráma után áhítozva. Én csak jót teszek azzal, hogy megírom mindazt a titkot, amivel megajándékoznak, hiszen így beszédtémával szolgálok. Általuk a nézettségem nő és a bevételem is, amiből nyugodtan dolgozhatok otthon és nem kell elhagynom a kényelmes otthonom. Néha lemegyek a helyi kisboltba, hogy vegyek magamnak ezt-azt, de a főnök sokszor kiborít. Mi az, hogy nincs mandula tej és rendelni kell?!? Milyen volt az ilyen? Valószínű Stan panaszkönyve az én bejegyzéseimmel van tele, nem mintha kezdett volna vele valamit. A következő posztom biztos erről fog szólni, hacsak nem kapok annál jobb tippet. Nem olyan egyszerű munka az enyém... Titokban kell tartanom a kilétem és hírt kell szolgáltatnom a város mind a négy égtájáról és szortíroznom kell a híreket is, mert túlságosan sokat kapok. Kelet megvolt, lássuk csak, most jöjjön Nyugat vagy Dél?

Gossip Girl
követem

Zira elvesztett valamit, amiről senki sem tudott, a szívét...

2000 kedvelés
 1 órája
prideland hahh, megérdemelte...
underthesea végre szingli?!? *_*
beasty ó, ez még nem lefutott kör o.O
whoopsy információim szerint kettőn áll a vásár
colorofthewind mindenképp számolj be a fejleményekről GG <3
Hozzászólás írása...

Mélyet sóhajtok és bele nyúlok a zabpelyhes dobozba, de legnagyobb bánatomra üres. Francba! Erőt veszek magamon és felkelek a pihe-puha székemből, magamhoz ragadom a kabátom egy mokaszinnal és a kulcsom, hogy egy hatalmas csapódással záruljon mögöttem az ajtó. Egy ideje nem vagyok hajlandó a tükörbe nézni, mert egy elviselhetetlen hiéna néz vissza rám, míg álmaimban a szavannán járok egy elefánt temető az otthonom, sebhelyes oroszlánnal üzletelek és egyfolytában nevetek két másik dögevővel. Szimba és Nala a két kölyök oroszlán neve, akiket kergetek. Tudom, hogy ezek nem csak álmok, ahogy azt is, hogy régen ez volt az életem. De nem akarok emlékezni, se tudni róla, hiszen ez a mostani sokkalta jobbnak bizonyul. Szeretek a magam ura lenni és bármit megenni, amihez csak kedvem szottyan. A farkas éhség hű társam volt, amit soha többé nem akarok érezni. De vajon hol lehet Banzai és Ed? Ők egy picikét hiányoznak, nincs kinek parancsolgatnom, vagyis...
- Hello! Csak ez lesz - teszem a szalagra az árut, majd a hátsó pultot stírölöm - Nincs véletlen mandula tejetek? A főnök mostanra ígérte - teszem hozzá, mire a kis vörös, Wendy? megrázza a fejét és egyből hátra megy az irodába, hogy szóljon az előbb említettnek. Mostanság szeret kimaradni a vitás helyzetekből és egy körrel lerövidíti a beszélgetést, amit valahol nagyon is tudok értékelni. Hallom, ahogy a férfi morogva jön ki, mintha annyira fontos dolga lett volna, pedig biztos vagyok benne, hogy a féltve őrzött pénzét számolgatja az a zsidóskót tapló.
- Stanny drágám, hol van a mai napra ígért mandula tejem? Gondolom nem akarsz egy újabb panaszkönyvet venni? Az előző már majdnem betelt - nézek rá nagy szemekkel, közben keresztbe fonom magam előtt a kezeimet. A testtartásom elutasító, míg a hanglejtésem irritáló, negédes. Imádok az idegein táncolni, mintha ez lenne a második kedvenc hobbim a munkámon kívül, természetesen.
- Tudod mindkettőnk dolgát megkönnyítenéd, ha nem lennél annyira kapzsi és végre rendelnél a boltodba egy készletet csak nekem... Nem járnék két naponta a nyakadra. Vagy ennyire kedveled a társaságom? - felnevetek és a gondolatra is elkap a röhögőgörcs, kibukik belőlem akár egy vihogó hiénából. Ezt követően megered a férfi nyelve, mintha egy igazság szérumot ivott volna... Ezt én csináltam volna?

Képességem

✦ Fel tudja venni a hiéna alakját.
✦ Ha röhögőgörcsöt kap az emberek önkéntelen elmondják a titkaikat neki.
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport



Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

That secret I never tell, you know, you love me. xoxo Empty
TémanyitásThat secret I never tell, you know, you love me. xoxo Empty2023-08-17, 11:01

Csillámporos üdvözlet illet téged
Tatiana Ziona Shelley ✦ Shenzi


„There's only one true thing you ever said,
Scar: a hyena's belly is never full!”

Kedves Tatiana!

Megérkezett a mi kis Pletykacicánk! Hát én odáig vagyok meg vissza - annyira jó, hogy mindenki ilyen kreatív a kis közösségünkben...! Imádom! That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2250790558  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 1149350199  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2359898509 Be vagyok zsongva! De tényleg. Ez a karakter úgy érzem, sokat hozzá fog dobni a fórumhoz és a játékbéli eseményekhez, főleg, ha mindenki más is csatlakozik ehhez a kis projekthez. Kellenek a pletykák, Shenzi éhes rá... és nem csak erre, hanem a mandulatejre is That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 703152122 Stan, én nem szívóznék a helyedben egy hiénával, deeee te tudod, természetesen... That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 1542743629
Tényleg örülök neked és mint mondtam, szerettem is volna valami hasonlót Fata Morgana-ba, de így, játékosi kézben szerintem még menőbb és ebből is látszik talán, hogy együtt építjük a világunkat. That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 4028024232
Apropó... Zordonnak ki ekkora haragosa, hogy azt terjeszti, megcsalja Zirát? Bár, ki tudja, elég Cloveresen néz ki a csaj, akivel épp csókolózik...  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 140082809 Vagy hallucinálok? That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2732251548 Jó-jó, nem tippelgetek, majd Zordon tisztára mossa magát, ha akarja...
De Solanával mi a baj? Kinek van baja vele? That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 554922804 Most került polgármesteri székbe, kell adni neki esélyt és támogatást!! That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 1571939237  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 3632391667


A foglalózás után szerintem csináld is meg az instagram profilját Gossip Girlnek, aztán az üzeneteknek is nyiss egyet. That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2067867876 Lehet csinálok egy üres sablont, hogy csak az üzenet látszódjon, amit a többiek írnak ugye Neked... szerintem azzal úgy jól nézne ki a dolog. That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 1115489239  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 841472469  Egy szó mint száz, örülök, hogy itt vagy ezzel a nőstény ördöggel! That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 3726835930  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2426842179  That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 2607835867






Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
That secret I never tell, you know, you love me. xoxo D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

That secret I never tell, you know, you love me. xoxo 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

That secret I never tell, you know, you love me. xoxo Empty
 

That secret I never tell, you know, you love me. xoxo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I know your secret - Balthazar & Rashaude
» i'm telling you a secret ✦ charity && zinnia
» My love, my ex and who is she?
» I can't help but love you
» Love is a pain in the ass