Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Boldog kezdet - te velünk jössz?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ÜzenetSzerző
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 22:55

Karakter neve: @Rashaude Anwar
Státusz: Aktív
Discord: Fedora
Partnert keresek: Egy tolvaj bármilyen kalandra kapható!  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3726835930
Tervek a jövőre nézve: És ha már kapható, akkor nem mehetek el amellett, hogy korábban szó esett egy négyes játékról Demóna, Hádész, Balto és jómagam személyében. A részletekről nem szeretnék elárulni semmit, de annyit mondhatok, hogy jó kis buli lesz. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2067867876
A forrófejű Főnivel, illetve Balt pajtással való játékot, mindenképp folytatnám. Mint ahogy Nalával is a rablós körünket. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199
Jázmin kedvessel, ha már befejeződött az első játékunk, szívesen folytatnék egy új kört, persze ha benne van. Én nagyon szeretném, hogy tovább bontakozzon ez a románc. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1298976811



You should do nobly even


if you weren't nobly born.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai csillámport hintett rá


Rashaude Anwar
Herceg
Herceg
Rashaude Anwar
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Aladdin
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Aladdin-being-charitable1
Aladdin
Aladdin
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
27
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Mena Massoud
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
A tükör mögött :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Original
The Thief
Fedora

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 22:29

Karakter neve: @Choi Ha-Rin
Státusz: Aktív
Discord: Lharielle
Partnert keresek: Keresem a nővéremet (Blanca) és a bolondos baráti körünket (Sean, Dudou), az elveszett kolléganőmet (Fényfúria) és a megfutamodást fontolgató páciensemet (Fogatlan) is, és bár az életemben keletkezett felfordulás eléggé leköt, egy feminista barátságra sosem mondok nemet és persze a rendelőm ajtaja is mindig nyitva áll bárki számára, aki úgy érzi, szívesen beszélgetne a gondjairól. De mivel nem vagyok egy könnyen barátkozó személyiség, akár olyan plotban is benne lennék, ahol annyira nem bírjuk egymást.  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2732251548
Tervek a jövőre nézve: Szeretnék rájönni, hogy hogyan került Baymax a fal túloldalára és persze arra, hogy miért nem emlékszik semmire és hogy mégis mihez kezdjek mindezzel - hogyan kaphatnám vissza? Ennek érdekében szívesen szövetkeznék bárkivel, akinek hasonló problémái vannak, vagy csak szimplán szereti a lehetetlen küldetéseket. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1311556981
A lappangó képességem talán még segítségre lehet fal-kérdésben - vagy csak még több kérdőjelet vet majd fel.
Megjegyzés: (Kedves Staff, légyszi kérhetnék majd egy új PB gifet az karakterlapomra?  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199  Köszönöm! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 841472469 )


Sit down. I'll tell you what you were like in my dream.

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Baba Shouta and Ok Tae-Moon csillámport hintett rá


Choi Ha-Rin
Istennõ
Istennõ
Choi Ha-Rin
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 88c06479d1a94d5dcd49e9c0b8b3b5e11d91b76c
Fehér kígyó
Verta
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Eye of the Snake
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Ji Eun "IU"
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Af646fb488a693f1f0c91b018bb5be42955bbeee
A tükör mögött :
Lharielle

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 22:03

Karakter neve: @"Raelyn Ravenclaw"
Státusz: Készülőben
Discord: eliffelixir
Partnert keresek: Egyelőre nem Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 841472469 amint elkészülök, úgyis lesz élből 2-3 játékom, számításaim szerint. De ha valaki mégis lát bennem fantáziát, írhat - de csak miután elkészültem!
Tervek a jövőre nézve: Calebbel, Elyonnal játékba kezdeni, kideríteni, hogy ők kicsodák... szóval valami... újra találkozás? Összeborulás? Efféle dolgok. Elyonnal kell is, mivel épp örök haragot fogadott irántam. Talán Caleb kell, hogy segítsen kibékülni vele. Hmm. És ahogy itt már olvasgattam más terveit... Csingilinggel is össze fogunk futni. Valamint Hay Lin-t sem hagynám ki, de egyelőre elválaszt minket egy fal egymástól.
Megjegyzés: Készülök, de előbb a többi karakteremet élesztem fel. Igyekszem! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2426842179


Átalakulás: érkezik a Bolond Macska Csodaországból! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3375341651



I'm not CRAZY

My reality is just
different than yours.


Nem szórt rá senki csillámport


Baba Shouta and Lina Wong csillámport hintett rá


Celian Lysander Yaxley
Lázadó
Lázadó
Celian Lysander Yaxley
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
Alice in Wonderland
Cheshire Cat
Egyszer volt, hol nem volt... :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_inline_o5xcbgypiY1rifr4k_500
I’m freaking out,
where am I now? Upside down
and I can’t stop it now

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_n1bwbauRas1trmkp7o1_400
I, I’ll get by I, I’ll survive
When the world’s crashing down
When I fall and hit the ground

Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Silent Storm
A másik felem :

Queen of Hearts
The lies reflect in your eyes,
Guinevere Crimson-Quinn

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 QjK
Can't sleep at night Not breathing light
Trying to find Where I lost my mind
Going insane It's all a game
Don't know my name

Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_m5ddch1LGV1qivndso1_500
I found myself in Wonderland
Get back on my feet,
on the ground

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_msvlamhg641sh0pf9o1_500
Is this real?
Is this pretend?
I’ll take a stand until the end

A tükör mögött :

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 21:50

Karakter neve: @Felix Wright
Státusz: Aktív
Discord: Fedora
Partnert keresek: Az ajtóm nyitva áll  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3375341651
Tervek a jövőre nézve: A Hookkal való második felvonásos információcserés vonalat folytatnám. Mindenképp azt, hogy mit is derítettünk ki a lopással kapcsolatban. Ariellel viszont egyértelmű, hogy a kapcsolatuk építését, illetve a jövőben egy olyan játékot, ahol már nem csak szalvétán kommunikálnak.  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199



Forgive your enemies,


but never forget their names.
Nem szórt rá senki csillámport


Laeriel Coral Nicchi csillámport hintett rá


Felix Wright
Herceg
Herceg
Felix Wright
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_psfw4movbf1wqo9d3o1_400
A Kis Hableány
Eric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
Dylan O'Brien
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Nem tudom hol, hol és mikor,
Valahogy visszahúz a szívem
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_nrwsbdFXLY1tjeclto7_400
Hidd el nekem, tiéd leszek
Vár rám a Föld!
A tükör mögött :
Fedora

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 21:42

Karakter neve: @Seraphin Harthope
Státusz: Aktív
Discord: eliffelixir
Partnert keresek: Nope, van elég köröm jelenleg és tervben is van egy új játék, így mondhatom, hogy "tele vagyok".
Tervek a jövőre nézve: Hú, ha én azt mind leírnám... igazság szerint a meglévő köreim folytatása elsősorban. Demónával jó lenne lépnünk a kapcsolatunkban - már ha lehet annak nevezni. Zordon kapcsán tudni akarom, hogy a múltunk ellenére lehetünk-e igazán barátok, vagy várhatjuk azt, hogy vagy én, vagy ő, de hátbatámadja a másikat. Vitanival jó lesz együtt dolgozni, de biztos, hogy rajta fogom tartani a szemem, hisz mégis csak egy valódi kincsekkel teli boltban fog dolgozni. Pongót nyúzni akarom tovább, a szó átvitt értelmében, mert miért ne? Segítettem neki rendezni egy nagy adósságot és most jár egy szívesség nekem (vagy a pénz, választhat!). Hookkal is voltak még régebbent terveink, de azokat át kell beszélni, menjen-e vagy mi legyen. És utolsó sorban megemlíteném Nick Wilde-ot, akivel tervezünk egy szép kis játékot... Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3375341651  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 841472469
Megjegyzés: Féljetek! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3404093883



A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Shouta csillámport hintett rá


Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 21:24

Karakter neve: @Meredith Hastings
Státusz: Aktív
Discord: Cocoa
Partnert keresek: Nem
Tervek a jövőre nézve: Tovabbra is igyekszunk radirozni a fajo multat, megismerjuk es remelhetoleg megkedveljuk Lincolnt, aztan Leighton-nal egyutt szinte szo szerint uszunk az arral, melynek koszonhetoen neki es Mer-nek akadnak majd "kellemetlen" perceik. Es ez meg messze csak a kezdet... to be continued.
Megjegyzés: L. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 841472469









Nem szórt rá senki csillámport


Leighton Lockhart and Baba Shouta csillámport hintett rá


Meredith Hastings
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Meredith Hastings
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
One of the best nurses.
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Giphy
Életkor :
32
Akinek az arcát viselem :
Emily VanCamp
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_p32xnyL5ij1rdq6qxo1_640
The best nurses are those that truly, and deeply, care for the patients they work with.
A tükör mögött :
Sid

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 20:33

Karakter neve: @Abigail Morgan
Státusz: Aktív
Partnert keresek: Igen, bár elég specifikusan! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2931394050
Tervek a jövőre nézve: Izgatottan várom Rozettát és Zúzmarát, valamint a jövőben meghirdetésre kerül majd a csapat többi tagja is. Nagyon szeretnék játszani Elsával, Annával, Pán Péterrel és a W.I.T.C.H. jelenlegi és jövőbeli tagjaival. Hamarosan levadászlak titeket, egyesével! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199
Vendég
Vendég
Anonymous

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 19:45

Karakter neve: @Evolet Yang
Státusz: Aktív
Discord: Cherry
Partnert keresek: ha nem zavar a csigatempó, jöhet
Tervek a jövőre nézve: Rayával drámázás, majd egymás karjaiba omlás, persze csak miután megbocsátotta minden vétkem, többek között azt, hogy Sisut is megpróbáltam ellopni, látványos karakterfejlődés... egyelőre ennyi.
Megjegyzés: a dolgok még elég kaotikisak, szóval határidőket és gyors reagokat nem tudok ígérni, de igyekszem, ahogy tudok.


Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Baba Shouta and Jade Razali csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 18:10

Karakter neve: @Ok Tae-Moon
Státusz: Aktív
Discord: Ame
Partnert keresek: Jelenleg nem, de ha valaki szeretne, itt leszek  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199
Tervek a jövőre nézve: Jelenleg Vertaval való érzéseket kéne tisztázni, rájönni pontosan ki is ő pontosan. Elő kéne kerítenem Hirot, mivel mégis csak a legjobb barátom! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1311556981 Fényfúria meg hivatott egy kávéra általam. Későbbiekben pedig jó lenne, ha ki tudnék szakadni egy kicsit a baráti körből és új embereket megismerni.
Megjegyzés: Április középén valőszínűleg lassabb leszek, mint bármikor, ugyanis beindul a hajsza az egyetemen. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3399021160
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Baba Shouta and Choi Ha-Rin csillámport hintett rá


Ok Tae-Moon
Hõs
Hõs
Ok Tae-Moon
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Tumblr_nodq5wIZDt1t0rpy4o2_500
Hős6os
Baymax
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
The Helper
A másik felem :
If I miss you any harder, my heart might come looking for you.
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Fc2d4948e464a772877c895580e18f58917cc570
Akinek az arcát viselem :
Yeo Jin-goo
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Amerys

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 17:47

Karakter neve: @Baba Shouta
Státusz: Aktív
Discord: Fedora
Partnert keresek: Nem, de nem zárkózok el attól, ha valaki szeretne velem Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 3726835930
Tervek a jövőre nézve: Sisuval a tetsvéri kapcsolat erősítése lesz a fő motiváció, na meg persze nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi vezetett oda, hogy munkahelyet váltott. Vaiana és köztem a barátságot fogjuk inkább előtérbe hozni, legalábbis nem is mondhatnék mást főleg, ha még gondolni is merek bármire tudom, hogy Shinju egy fejszével fog rám támadni. És ha már róla esett szó, amilyen különlegesen alakult a találkozásunk, remélem, hogy pont ilyen különlegesen fog alakulni továbbra is a kapcsolatunk. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2426842179



You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 15:41

Karakter neve: @Baba Mirai
Státusz: Aktív
Discord: eliffelixir
Partnert keresek: Nem, most van elég játékom.  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199
Tervek a jövőre nézve: Namaarival dűlőre kellene jutnom, hogy mit akar tőlem és Rayával mit tett... utóbbi lánnyal meg most fogtunk játékba, a mi történetünk tehát még csak most kezdődik igazán. Mushuval a kibontakozó barátságunkon dolgozunk, aminek örülünk. Izaya pedig egy új ember az életemben, akivel temérdek terv van a jövőre nézve. Kezdve azzal, hogy Shinju bele akar majd rondítani a kezdődő kapcsolatunkba. Nem is írok részleteket, de nagyon izgalmas, jó játékok lesznek! :3 És Pengu is a részese lesz, ezt majdnem kihagytam!Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 2607835867
Megjegyzés: Remélem, sokan maradunk! Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199



Nem szórt rá senki csillámport


Baba Shouta csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty2023-03-19, 13:15

Ki tart velünk?
Ez a boldog kezdet!

Felmérjük, ki marad velünk

Mivel most tervezzük újra feléleszteni a fórumot, így mindenképp tudni szeretnénk, kik azok, akik velünk maradnak. Értelemszerűen azok, akik nem jeleznek vissza a határidő végéig, sajnos törlésre kerülnek - azonban bármikor visszatérhetnek hozzánk! Ára csupán egy regisztráció és egy pm, ha a régi ET-jét is vissza akarja valaki kapni. Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 1149350199  Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 841472469

Kérjük, az alábbi sablont használjátok és töltsétek ki karakterenként, valamint posztoljátok nekünk ide, hozzászólásként:

Kód:
[i]Karakter neve:[/i] @"Karakter Neve"
[i]Státusz:[/i] Aktív ✦ Jegelés ✦ Törlés ✦ Készülőben
[i]Discord:[/i] Fent vagy-e? Ha igen, milyen néven? (A fő neved, nem a főkarakteres, sokneves név :D)
[i]Partnert keresek:[/i] Igen vagy nem, ha igen, mifélét, írd le nyugodtan az elképzeléseid
[i]Tervek a jövőre nézve:[/i] Milyen terveid, ötleteid vannak a karakterhez? Kicsit fejtsd ki nekünk, hogy lássuk. (Lehet itt szó a meglévő játékokról, jövőbeni játékokról, karakter hirdetésről a karidhoz, bármi.) ✦ Ha jegelésre vagy törlésre kerül a karid, ez a sor jelentéktelen.
[i]Megjegyzés:[/i] Bármi, amit még megemlítenél.


Visszajelzési időpont: április 19.
Törlési időpont: április 20.


A staff nevében: Sisu
2023.03.19.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Shouta and Meredith Hastings csillámport hintett rá


Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 JPbm1tY
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
TémanyitásBoldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty

Ajánlott tartalom

Boldog kezdet - te velünk jössz? - Page 7 Empty
 

Boldog kezdet - te velünk jössz?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7