Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
what a nice ass you are ✦ niran & nomi
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
Témanyitáswhat a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty2021-04-23, 23:24

Live a little crazy Nomi & Niran
So trade that typical for something colorful
And if it's crazy, live a little crazy
You can play it sensible, a king of conventional
Or you can risk it all and see
A találkozás a különös lánnyal nem úgy zárult, ahogyan kellett volna, de legalább megtudtam, hogy mégsem annyira áthatolhatatlan az áthatolhatatlan fal, mint amennyire eddig sejtettük. Bár áttörni eddig nem lehetett, úgy tűnik, valakik... vagy legalább egy valaki képes úgy átsétálni rajta, mintha nem is képezne egy különös határt a város többi része felé. A miértek most is kevésbé tűntek fontosnak, mint a hogyanok, meg mikorok… és a merre, merre bújhatott el az a kismadár, akinek a szárnyai igencsak erősek? örökké nem rejtőzhet, hacsak nem marad a fal túloldalán… hibázott, hogy hagyta magát észrevenni, hibáztam, hogy hagytam megszökni, de legalább azt már tudom, hogy van mód az átkelésre. Már csak meg kell szerezni…
Az idő elteltével a háttérbe szorult, pillanatokra, percekre vagy órákra, de az elképzelés gyakran előmászott legalább egy gondolatnyi időre, lehetőségek és esélyek, valami, ami jó lenne, ha a megfelelő kezekbe kerülnének, valaki megbízhatóéba, mondjuk a sajátomba, akiben még hihetek is, nem úgy, mint másokban, mondjuk Chengben, aki feszengve zavarja tovább az amúgy is zavaros gondolataim fellegét, azzal, hogy egy… igencsak határozott hölgy toporog odakint, és az ábrázata alapján attól tart, hogy feltépi az ajtót, a tekintete alapján pedig azon tűnődik, hogy mit tettem már megint… de igazából már valahol a nő és a csinos szavak közt eldöntöttem, hogy igen, beszélni szeretnék vele, még akkor is, ha fogalmam sincs, hogy mit szeretne részleteiben a szép kis pofijával.
Amikor a tekintetünk összetalálkozik az érkezővel, és a zaklató szó is elhagyja az ajkait, széles vigyorral üdvözlöm. Igen, ez én vagyok, de a kérdés az, hogy ő kicsoda… és meddig tervez maradni. – Nem rossz hízelgéssel kezdeni. – Valóban úgy nézek rá, mint aki bóknak vettem, végig az alakján, mint aki csak az emlékei közt kutakodik éppen, és nem a testén legelteti a szemét éppen.
A látszólagos illem kedvéért adok neki egy kis időt, hogy megszólaljon, mondjuk úgy öt másodpercet, amíg a türelmetlenségem arra nem késztet, hogy megtörjem a friss csendet, ha csak meg nem előzött vele. - Eddig jó... - Teszek egy pár lépést felé, már csak az arcát figyelve, de azt töretlenül, várva, szinte már követelve, hogy mondja, miért akart látni, mert... mert azt hiszem nem ismerem? De az ilyenben sosem lehetek teljesen bíztos... egyelőre viszont nem úgy tűnt, hogy a dühösebb rajongóim egyike, bár lehet, hogy a vihar csak várat magára? De szeretem a viharokat. - Szóval, zaklató? - Én tudom, hogy igaz, a kérdés inkább arra szól, hogy ő honnan tudja. Főleg, hogy személyes vagy nem, és ha nem, mi a terve estére... bár, ha igen, akkor is aktuális lehet. Milyen erős pofont tud adni? Nem mintha változtatna bármin is, csak puszta kíváncsiság. A kiállása alapján nem hezitálna. - Jobb vagy bal kezes vagy? - Nem lepődnék meg, ha bal lenne... vagy esetleg mindkettő.
 what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 1571939237  ⇜ You run with me ♪what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 1623695724
Vendég
Vendég
Anonymous

what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty
Témanyitáswhat a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty2021-04-21, 16:08

Nomi & Niran
the evil purpleness: druun
the little bitch: nomi
Ha végtelen idővel rendelkeznék sem tölteném azzal, hogy feleslegesen bámészkodom. Mégis nagyon sokszor állok meg, hogy egy-két személy interakciójának tanúja lehessek, ha csak egy rövid időre is. Legutóbb sem volt másként. Szórakoztató volt nézni, ahogy próbálja kimagyarázni magát a helyzetből, hogy ő aztán nem ment át a falon, de átmentél, hisz láttam.. Ahh, olyanok voltka, mint a civakodó kisgyerekek. Eleinte szórakoztató utána már unalmas.
Ugyanakkor még így is hosszútávon csak nekem kedvez a helyzet. Tekintve, hogy valószínűleg sikerül egy újabb személyt bekebeleznem magamnak. Nem tudom és nem is érdekel, hogy mégis miért létezik ez a láthatatlan határ, ami úgy tartja őket fogva, mintha csak egy állatkertbe csöppentem volna. Egy számodra semmisnek tűnő határ az, ami elválasztja őket egymástól és a saját szabadságuktól. Bár talán még azt sem tudják igazán mi az igazi szabadság. Ugyanakkor engem ez nem érdekel egészen addig míg hasznukat veszem. Vagyis lényegében ők veszik hasznomat többé-kevésbé. Semmi garancia nincs arra, hogy amit szeretnének az meg is történik. Leellenőrizni úgy sem tudják. Na, nem mintha eddig túlságosan meg kellett volna erőltetnem magam. Akkor túl sokszor hitetném el pusztán azt, hogy valamit megtettem, miközben igazából eszem ágában sem volt.
Most azonban nem csak egyszerűen azért vagyok itt, mert egy újabb pénzforrást zsebelnék be, amiből hadd mondjam el, hogy soha nem lehet elég, vagy lehet csak én vagyok ilyen. Upsz, na mindegy. Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy bárkinek is sikerül különösebben felkeltenie a figyelmemet annak ellenére, hogy ez a város elmenne egy cirkuszi előadásnak is néha, mert nem az áthatolhatatlan fal az egyetlen furcsaság errefelé. Viszont igazán kíváncsivá tett ez a figura, hogy mégis miért is szeretne annyira a fal túloldalán kikötni. Talán nem az ő stílusa a tavasz? Bevallom nem hibáztatom érte én magam is inkább tél párti vagyok, de ez igen aprócska indoknak tűnik egy zavarodott lány zaklatására.
Nem tartott sokáig kiderítenem, hogy ki is ő valójában meg hol találhatom. Láthatóan nincs túl jó hírneve a többség körében, de míg valaki számára ez negatívumot jelentene, számomra inkább a pozitívumok közé tartozott. Rólam sincsenek túl jó véleménnyel, mégis imádom magam.
Mikor a tekintetem végre az ő alakján pihen meg mosolyra húzódnak az ajkaim és úgy sétálok oda hozzá. - Üdvözletem, Mr. Zaklató.
 what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 3375341651
Vendég
Vendég
Anonymous

what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty
Témanyitáswhat a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty2021-04-21, 16:08

what a nice ass you got there are
druun & nomi

Vendég
Vendég
Anonymous

what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty
Témanyitáswhat a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

what a nice ass you are ✦ niran & nomi  - Page 3 Empty
 

what a nice ass you are ✦ niran & nomi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» the things we do in the dark ♦ Nomi & Niran
» Nice work, gentlemen. You found the Hun army.
» ✦ niran & mei
» Niran Saelim
» I have a job for you - Nomi & Constance