Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
sparkles ✦ joon & miyoung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 17:37


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Rengeteg dolog történt mióta megalapítottuk a céget. Rengeteg mindenen keresztülmentünk együtt Eliassal, Nabival és a többiekkel, és nagyon is jól tudom, hogy bízhatok bennük. Mégis, most, amikor el kellene mondani nekik, hogy barátok vagyunk Miyounggal nem is tudom, hogy tudnám ezt nekik úgy elmondani, hogy ne akarjanak kapásból a nyakamnak esni. Vagy a lányénak. Az se egy túl kecsegtető lehetőség, ami azt illeti. Valószínűleg nincs olyan lehetőség, ami mindenkinek jó lenne... szóval jön a jól megszokott gyorsan rántsuk le a ragtapaszt, akkor nem fog annyira fájni.
Igen, mondhatjuk, hogy Nabi a legnehezebb eset... szóval ha őt megnyered, akkor a többiekkel se lesz semmi gondod.
Majd lesz mással... mert mindig van valamivel. Például az érzelmekkel. Nem tudom, mi van most velem, de úgy jönnek elő belőlem a szavak, hogy én is csak nézek... oké, az őszinteség jó dolog. Persze. Azzal nincs is gond... azzal viszont már inkább, ha az őszinteségi rohama kellős közepén esetleg véletlenül hülyének nézik az embert. És még csak nem is ok nélkül, valljuk be. Miyoung kérdésére megint nem tudok felelni... vagy ha igen, akkor az szinte biztos mellőzni fog minden értelmességet. Hahó! Hol a fejem?
- Öhm... nem, ilyenről szó sincs. De azt hiszem ehhez nem kellenek kütyük meg mesterkedések. Vagy ha igen, akkor már baj van.
Kicsit megvonom a vállam, ezzel mintegy elintézettnek tekintve a kérdést... pedig tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. Koránt sem az. Amikor megfordul a karjaimban és megkérdezi azt, amit bár én nem öntöttem szavakba, de éreztem, hogy ott van köztünk, a levegőben. Hajlandó lennék rá? Amikor lesüti a tekintetét finoman felemelem a fejét az állánál, hogy megint rám nézzen. Elhiszem, hogy érdekes a labor, de akkor is.
- Hát persze. Miért, te talán nem?
Nem tudom, miért is kérdeztem meg tulajdonképpen, de ha már belementünk, akkor tisztázzuk a helyzetet.... most már nincs visszaút... vagy ha mégis, akkor is csak együtt.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 16:47

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Ha valamilyen módon megmásíthatom a véleményüket a jövőben akkor azt már sikernek fogom elkönyvelni. Mindenesetre nem szeretném tovább titokban tartani az itt létemet meg azt sem, hogy közel állok Joon-hoz. Lehet, hogy elsőre nem lennének oda érte, de nem fogom feladni. Egyszer már valaki áttörte a védelmi falaikat így talán nekem sem lenne olyannyira túlkomplikált.
- Azt hiszem a csípős megjegyzésekkel még elbírok többé-kevésbé. Úgyhogy majd mindent beleadok, hogy akkor még őt is meggyőzzem. Ezek szerint talán ő a legkeményebb dió a csapatban? - Mindig van egy valaki, aki nem igazán szereti a változásokat. Ebben semmi rossz sincs ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy minden nap valami változik. Semmit sem tapasztalunk meg kétszer ugyanúgy, semmit sem látunk ugyanabban a formában. Az idő múlásának köszönhetően folyamatosan változnak a dolgok körülöttünk. Vannak amelyek lassabb tempóban, akadnak amelyek gyorsabban. Ez pedig mondhatni mind-mind az élet rendje.
- Nem, de próbálom elképzelni, hogy milyen kép lehet a fejünkben rólam. - Gondolom már a foglalkozásom miatt sincsenek kifejezetten oda értem, de nem az egyetlen, ami teljes egészemben meghatároz. - Miért csak ilyen eszközök árán szerezhetnélek meg? - Nem tudom, hogy mégis miért merem feltenni ezt a kérdést, de az igazság az, hogy valamilyen formában már így is megszereztem őt magamnak tekintve, hogy behozott a laborba. Ha ilyesmikre fájt volna a fogam, vagy hátsó szándékom lett volna majdnem mondhatnánk, hogy könnyű dolgom volt. De azért jöttem ide, hogy keresztbe tegyek neki. Ez meg sem fordult a fejemben.
Mielőtt válaszolnék a kérdésére egy újabb kérdéssel nagyot nyelek, majd óvatosan megfordulok a karjai között, hogy a sajátjaimat a nyaka köré fonva a szemébe nézhessek. - Hajlandó lennél rá? - A kérdésem után szinte automatikusan lesütöm a tekintetem kerülve az övét. Nem tudom, hogy mégis mi is van pontosan közöttünk, de talán már a kezdetektől sem volt túl egyszerűen megbélyegezhető. Jól éreztem magam a társaságában szinte mindig csak sosem rágódtam túlzottan azon, hogy mégis ez mit jelenthet, mert a helyzet kölcsönösségétől még jelen pillanatban is rettegek. Mi van, ha csak egyszerűen nem akar elutasítani? Ugyanakkor ahhoz nem kellett volna átölelnie. Egyszerűen továbbléphetett volna attól, hogy megpusziltam és átöleltem. De ő volt az, aki a karjaiba vont újra. Talán mégsem olyan lehetetlen a helyzetem, a helyzetünk?  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 16:27


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Sosem egyszerű, ha valaki új emberként érkezik egy már régebb óta meglévő, összeszokott csapatba. Tudom, mert tapasztaltam. Mondjuk lehet, hogy ebben az esetben nem pont én lennék a megfelelő interjúalany, ha valaki tényleg meg szeretné tudni, hogy milyen újnak lenni egy összeszokott társaságban. Esetünkben inkább Eliast kellene megkérdezni, biztosan tudna mondani érdekes dolgokat. Igen.... nálunk én is a fogadó oldalon álltam, méghozzá a rosszul fogadó oldalon. Na igen... én is megkérdeztem magamtól a szokásos kérdéseket: Minek jött ide? Mit akar itt? Mégis mit kezdünk mi egymással?. Én ugyan nem mondtam ki őket, de attól még megvoltak. Aztán persze szépen lassan változott a helyzet, és Eliast is bajtársunkká és barátunkká fogadtuk. Talán nem lenne ez másként Miyoung esetében sem. Ilyenkor azért sajnálom, hogy nem vagyok gondolatolvasó, vagy valami hasonló, és nem tudok segíteni a lánynak, hogy mit gondolnak róla a többiek. Jó, persze az is lehet, hogy azzal pont az ellenkező hatást érném el, és megpróbálna távol maradni tőlem. Azt pedig nem igazán szeretném.
- Akkor majd összehívom valamikor a többieket, és elmondjuk nekik. Ne aggódj, nem harapnak! Egyik se, bár Nabinak azért néha elég csípős megjegyzései vannak...
A mérgezéses ötletére csak felvonom a szemöldökömet. Nem tudom, hogy honnan jutott ez most eszébe, de remélem, hogy nincs igaza, és nem gondolnak róla semmi ilyesmit.
- Mégis miért mérgeznéd meg őket? Talán csak nem rám fáj a fogad?
Próbálom oldani a feszültséget... ez az egész nem egy könnyű téma, de egyszer túl kell esni rajta. És valószínűleg elég egyöntetű reakcióra lehet számítani a csapattársaim részéről. A fenébe! Néha úgy érzem, mintha valami különleges kapocs lenne köztünk az előttem álló lánnyal... vagy csak a véletlenek játszanak velünk. Mindenesetre, megint úgy jött ki, mintha össze lennénk kapcsolódva és ugyanarra gondolnánk. Fejemben visszhangoznak az előbbi szavai, és most már én is örülök, hogy háttal áll nekem.
- Miért? Szeretnéd, ha kisajátítanálak magamnak?
Azt hiszem jó lenne, ha mostantól kezdve legalább kétszer átgondolnám, hogy mit is akarok mondani, mielőtt engedem kiszökni a szavakat a számon... de most már ez van, nem tudom visszaszívni, úgyhogy csak kíváncsian várom a reakciót.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 15:43

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Habár megértem a fenntartásokat velem szemben elfogadni valamivel mégis csak nehezebb. Sosem egyszerű kívülállónak lenni, de az utóbbi időben, mintha csak ezt a szerepet osztották volna rám. Sosem vagyunk igazán semminek sem a közepe egyszerűen csak egy külső szemlélő, akinek az a vágya, hogy elfogadják úgy, ahogy van. Ezért azonban meg kell küzdenem és semmit sem fogadnék el pusztán a két szép szememért, de ha nem nehezítenék meg mindig a dolgomat azt hiszem, hogy azzal valamelyest együtt tudnék azért élni.
- A legjobb lenne, ha minél hamarabb túlesnénk rajta. - Bár talán nem is kifejezetten azzal kellene indítani, hogy bejárok a laborba hanem, hogy barátok vagyunk. Ebben talán még semmi kifogásolható nem kellene, hogy legyen legalábbis a legjobb esetben. Aztán pedig valahogy rávezetni őket arra, hogy bejárkálok tesztelni ezt-azt. Ami nem akkora tragédia megint csak, mert végső soron én is egyike vagyok azoknak, akik használják, de közben megértem a vonakodásukat azzal kapcsolatosan, hogy beengedjenek ide. Megértem, de nem tisztelem. Egy percig sem tagadtam, hogy hibáztam inkább csak szeretném elkerülni a jövőbeli komplikációkat.
- Vagy még a végén megfordul a fejükben, hogy meg akarom őket mérgezni. Aztán pedig az ellenanyagért cserébe egy titkukat kérném cserébe. - Nem tudom, hogy milyen kegyelten kép alakulhatott ki a fejükben rólam, de talán ez nincs olyan távol a valóságtól. Viszont minden erőmet igyekszem majd abba fektetni, hogy megváltoztassam a véleményüket. Mert akármennyire se szeretném, de igen is érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások. Főleg, ha olyanokról van szó, akiket kedvelek.
Magam sem tudom, hogy miért jött ilyen ösztönösen a hálám, de szinte rögtön zavarba is jöttem az egésztől, aminek köszönhetően inkább igyekeztem lekötni a figyelmem valami mással és elterelni a történtekről Joon figyelmét is.
Azonban amint átkarol hátulról az összes levegőm egyszerre hagyja el a tüdőmet, de nem húzódom el. A kezemben lévő kütyüt inkább leteszem, mielőtt még akaratlanul is eldobnám és kezeimet az ő karjaira helyezem. Hamar megörülök, hogy háttal vagyok neki, hiszen az arcomra hamar kiül egy kisebb pír egy mosollyal karöltve. - Szeretnél kisajátítani magadnak? - Kérdezem halkan és egy kicsit szinte bele is dőlök az ölelésébe.   

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 15:04


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Ha őszinte akarok lenni sose értettem igazán, hogy mi baja van a többieknek Miyounggal. Egyikükkel sem tett semmi rosszat, vagy ha mégis, akkor én nem tudok róla. Amennyire ismerem a lányt azt biztosan állíthatom, hogy nem olyan típus akit a bajkeverés gondolata éltetne. Szerintem ha vennék a fáradtságot és kicsit nyitnának egymás irányába egész jó csapatot alkotnánk így heten. Persze senkire nem lehet ráerőszakolni az akaratomat, vagy ha mégis, akkor az valószínűleg nem lesz hosszú életű eredmény. Azért még megpróbálhatom közelebb hozni őket egymáshoz... örülnék, ha sikerülne.
Miyoung szavaira egy pillanatra megtorpanok, és csak figyelek. Igaza van, Eliast is befogadtuk. Bár korántsem övezte akkora egyetértés és közös öröm legújabb társunk csatlakozását, mint amekkora valószínűleg várható lett volna. Többek között én sem voltam oda meg vissza tőle. Ez viszont már a múlt, azóta pedig semmi gond nincs vele. Ha így nézzük a dolgot igazat kell adnom neki, a "nem vagyunk olyan zárkózottak" részben viszont már nem vagyok olyan biztos.
– Nem lesz semmi gond, ne aggódj! Én sem szeretném, ha megorrolnának ránk, úgyhogy tényleg el kell majd mondanunk nekik. Már csak az a kérdés, hogy mikor.
Nem szeretnék feleslegesen feszültséget generálni, azt hiszem az senkinek sem hiányzik. Viszont tudom, vagy legalábbis van egy olyan sejtésem, hogy nem lesz egyszerű menet. Nem egyszerű, de nem szabad feladni. Miyoung gyártja a lehetséges megoldási alternatívákat, hogy hogyan is közeledhetne a csapattársaim felé, akkor én hogy gondolom, hogy csak úgy feladom? Nem, ez a lehetőség egész biztosan nem játszik.
- Jó ötlet! Egyszer csinálhatunk egy közös sütögetést vagy valamit! Akkor hátha észreveszik, hogy nem kell tőled tartaniuk.
Mosolygok rá kedvesen és bátorítólag a lányra, majd ismét elindulok a labor irányába... ahol szerencsére tényleg nincs senki. Illetve de, most már mi. Sejtettem, hogy örülni fog, hogy hagyom szabadon garázdálkodni a kütyük között, de az öröm ilyen megnyilvánulására még csak nem is gondoltam, így aztán elég meglepetésszerűen ért az ölelése és a puszija.
- Nagyon szívesen! Együtt dolgozunk, ezen nincs mit köszönni... de azt hittem, ezt te is tudod. Egyébként pedig... nem, nem voltál túl tolakodó, bár... remélem másoknak nem így mutatod ki a köszönetedet!
Teszem hozzá egy halvány mosollyal arcomon, habár azt most, hogy háttal áll nekem Miyoung nem láthatja. Na nem baj, hangomból kiérezheti, hogy egyáltalán nem haragszom érte. Sőt, ha lehet ezt mondani én is ráteszek egy lapáttal a helyzetre, mert hátulról átölelem a lányt - persze csak ha hagyja. Nem igazán tudom, hogy miért tettem, csak valahogy ösztönösen jött... én pedig nem álltam az útját.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-24, 01:49

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Nem olyan hihetetlenül, érthetelten, hogy miért is nem bíznak meg bennem. Tisztában vannak, hogy kémként dolgozom, de ennek ellenére mégis csak egy szövetség húzódik az ő cégük és az enyém között. Vagyis amelyik alkalmaz engem. Ugyanakkor még ez sincs kőbe vésve, hiszen akármennyire is szeretnék bizonyítani valahogy pont az ellenkezőjét érem el. Jerry szemében talán többet érek, mint egy nagy rakás semmi, de Alex-et nem hiszem, hogy valaha is meg tudom győzni az ellenkezőjéről. Talán, ha megtalálom Clover-t. Máskülönben tényleg nem látok esélyt a helyzet változására.
- Nem olyan régen Si-Hyun-t is befogadtátok, nem? Nem tűnik olyan zárkózott közösségnek a cégetek. - Persze tisztában vagyok vele, hogy koránt sem vagyok egy szinten Si-Hyunnal és meg sem merném kísérelni még a gondolatát sem annak, hogy egy szintre helyezem magunkat. Mégis valamennyire ez reményt ad nekem ahhoz, hogy egyszer majd engem is képesek lesznek elfogadni, ha nem is túl egyszerű úton - módon.
- Az egyszer biztos, hogyha túl sokáig mászkálok a hátuk mögött azzal nem segítek magamon egy cseppet sem. - Szeretném megkönnyíteni a dolgunkat, de a kíváncsiságomnak köszönhetően már most sokkal nehezebbé tettem az egészet. Még ráfoghatnám Joon-ra is a helyzetet, hogy ő sem fogott vissza engem, de tisztában vagyok vele, hogy kettőnk közül, ha valakit hibáztatni kellene az nem ő lenne.
- Nem kellene legalább meghívnom őket valahová enni vagy valami? Csak, hogy valamennyire enyhítsük a dolgokat.. - Igazán a kedvükben kell járnom ahhoz, hogy ne akarják a fejemet venni. Sehol sem találom az utóbbi időben a helyemet így jó lenne, ha legalább valahol végre elfogadnának és nem akarnának kiüldözni a világból.
Mindig gyerekes lelkesedéssel lépem át a labor küszöbét, habár igyekszem visszafogni magam, hiszen nem akarok galibát okozni. Így is sokat kockáztat értem Joon, amit nem is igazán értek, hogy miért tesz, de nem fogom megkérdőjelezni, mert nem akarom, hogy véget érjen.
Mikor biztosít róla, hogy senki nem fog visszajönni úgy érzem, hogy majd kicsattanok az örömtől és mielőtt még rájöhetnék, hogy mit csinálok odasietek hozzá és átölelem majd egy hatalmas puszit nyomok az arcára. Amint tudatosul bennem, hogy mit csináltam egy pillanatra lefagyok, majd szinte kínosan lassan elhúzódom tőle és lesütöm a szemeimet és inkább megfordulok és az első szembejövő kütyüvel kezdek el babrálni. - Öh, szóval sose köszöntem meg igazán, hogy ezt teszed értem. Remélem nem voltam túl tolakodó.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-06, 19:12


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Jobban belegondolva nem igazán értem a többieket, hogy mi bajuk lehet Miyounggal. Mármint egyrészt értem, hiszen az, hogy a lányt is beengedem a laborba azt jelenti, hogy az már nem csak a mi helyünk lesz. Másrészt viszont nem értem, mert őszintén? Szerintem semmi rosszat nem csinálunk azzal, hogy néha beengedem Miyoungot oda. Ráadásul én is ott vagyok vele, szóval igazán nem szólhatnak semmit. Elnevetem magam a lány megjegyzésére.
- Még nem. Majd a többiek idegrendszere, ha kiderül, hogy lassan közülünk valóként tekintek rád!
Tényleg nem értem, mi bajuk lehet azzal, hogy eggyel többen vagyunk néha a laborban. A kémek és mi összedolgozunk, tehát igazság szerint nem mondhatnának semmit a helyzetre, mégis úgy érzem, hogy ha nem is mindenki, de egyesek biztos húzni fogják az orrukat miatta.
- Őszintén? Fogalmam sincs. De előbb vagy utóbb biztosan megkedvelnek majd... vagy legalábbis megszokják, hogy elég sokat vagy itt. Nem lesz semmi baj.
Igazán remélem, hogy tényleg így lesz, mert nem szeretek feleslegesen hiú reményeket kelteni senkiben sem. Márpedig ha esetleg nem kedvelik, vagy nem fogadják el, hogy ő is itt van, én pedig azt mondtam neki, hogy de, el fogják fogadni, akkor bizony pontosan ezt csinálom. Viszont Miyoungnak igaza van, jobb lenne elmondani nekik, még mielőtt ők maguk jönnek rá. Mert akkor nagyobbat robbanna, mintha tőlem, illetve tőlünk tudnának róla.
- Rendben... akkor legközelebb elmondjuk nekik. Jó lesz így?
Nem tervezek örök életig bújkálni előlük, hiszen tisztában vagyok vele, hogy abból semmi jó nem származna. Na meg joguk van tudni róla, hogy mi a helyzet... csak nem tudom hogy fogadnák.
A laborba érve elmondom Miyoungnak, hogy most kiszórakozhatja magát kedvére, mert senki nincs a laborban rajtunk kívül. Látom rajta azt a gyermeki örömöt, amit a kütyük közelében szoktam látni rajta, de az is látszik rajta, hogy nem mer hozzányúlni a dolgokhoz. Addig nem, amíg biztos nem lesz benne, hogy senki nincs itt rajtunk kívül.
- Ne aggódj, nem lesz semmi gond! Mindenki el van foglalva a saját dolgaival, szóval most egy ideig biztos nem jön ide senki!
Legalábbis nagyon remélem, hogy tényleg így van, és egyikük se tervezi kijátszani a rendszert és a bizalmamat.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-06, 18:23

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Van benne valami, amikor tilosban mászkál az ember. Talán ezért is lettem részben kém, hogy olyan helyekre tévedjek be ahová nem feltétlen lett volna szabad. Mondjuk most itt semmi hátsó szándékom nem volt, de ettől függetlenül nem lesz jobb a helyzet a szemükben. Habár kémként dolgozom azért mégis csak arról van szó, hogy a két szervezet kapcsolatban áll egymással és egyik sem árulná el azért a másikat, de megértem, ha a foglalkozásom miatt egy kicsit vonakodnak velem szemben a társai. Nem ők az egyetlenek, akik anélkül tartanak unszimpatikusnak, hogy megismernének.
- Pedig, ha tudnák, hogy már jártam ott és még semmi nem égett le.. - Minden egyes alkalommal olyan fegyelmezett vagyok, hogy néha magamat is meglepem. Csak úgy, mintha valami bevetésen lennék igyekszem odafigyelni a környezetemre, hogy véletlenül se okozzak kárt semmiben, hiszen ha már megengedni nekem Joon, hogy titokban be-be osonjak a legkevesebb, hogy ennél nagyobb bajba nem keverem.
- Miért olyan rossz barátjelölt lennék a szemükben? - A labor dolgot még megértem, de talán azon sem kellene meglepődnöm, hogy még a barátságunkat sem támogatnák. Már tényleg kezdek hozzászokni ahhoz, hogy sehol nincs meg igazán a helyem. - Örökre azonban nem rejtegethetjük, hogy be-be járok a laborba, szóval még azelőtt kellene bevallani, vagy nyíltan beszélni róla, hogy esetleg lebukhatnánk. - Igazán akkor nevezhető ez az egész árulásnak, ha hosszútávon elhallgatjuk előlük és elég közel állunk ehhez azt hiszem. Akarva-akaratlanul is.
A laborba élve próbálom visszafogni a gyerekes lelkesedésemet, de közben mégis csillogó szemekkel figyelek mindent. - Biztos vagy benne, hogy nem fog most senki visszajönni? - Nem szeretném, ha valaki hirtelen beállítana, mert akkor hirtelen azt se tudnám, hogy mégis hova kellene elbújnom. Bár már töltöttem épp elég időt a laborban ahhoz, hogy eligazodjak itt, ha arról van szó, de mégsem szeretném túlzottan elengedni magamról és elkényelmesedni, hogy aztán ne kelljen rágódni azon, hogy mégis, hogyan hozzuk fel a csapata előtt az egész helyzetet.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-07-02, 00:05


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Olyan a csapatunk mint valami nagy, néha őrült, de mindenképp zsenikből álló család. Viszont néha úgy tudják védeni a területünket - legfőképp a labort -, mint valami mindenre elszánt őrzővédő kutya, akinek az az életcélja, hogy megvédje a gazdáját. Nem haragszom rájuk emiatt, hiszen én is ugyanezt csinálom, na meg a legtöbb időmet a laborban töltöm, de néha akkor is úgy érzem, hogy kezdik túlzásba vinni.
- Hát... nem, valószínűleg nem igazán tetszene nekik a dolog.
Rázom meg a fejem Miyoung megjegyzésére reagálva. Van, amikor abban sem vagyok biztos, hogy engem beengednek a laborba. Főleg amikor Nabi van bent. Nem tudom mi lehet vele, de néhányszor észrevettem már, hogy figyel engem. Még nem kérdeztem rá nála, hogy mégis mi a helyzet, de azt hiszem egyszer rá kellene szánnom magam, és el kellene beszélgetnem vele. Tudja, hogy mindent elmondhat nekem, bármiről is legyen szó, ahogy a többiek is. Én is bármiről beszélhetek velük, ha arról van szó. Aha... bármiről beszélhetnék, csak épp pár dologról elfelejtek. Véletlenül. Persze.
Néha olyan, mintha Miyoung képes lenne a gondolataimban olvasni. Most is így áll a helyzet. Ezért is kapom fel arra, hogy egyszer el kellene mondani nekik mi a helyzet. Fura, mit ne mondjak.
- Őszintén elmondani nekik, hogy mi a helyzet? Mármint... azt, hogy barátok vagyunk, vagy azt, hogy beengedlek a laborba? Mert nem tudom, te hogy vagy vele, de azt hiszem, egyiket sem fogják valami kitörő örömmel fogadni.
Ráncolom össze a homlokomat elgondolkozva. Mindegy... azt hiszem, ezt ráérünk még pontosítani, hiszen most biztosan nem lesz ott egyik csapattársam sem a laborban. A lány válaszát hallva széles mosoly terül szét arcomon. Sejtettem, hogy ez lesz a válasz, de azért biztos ami biztos alapon minden alkalommal rákérdezek mielőtt lemegyünk a laborba. Nem sokat kell várnia, hiszen lifttel gyorsan odaérünk. A labor ajtajához érve beütöm a számkódot és belépünk az ajtón. Úgy döntök nem mutatom meg neki rögtön a legújabb tervezést, viszont nyugodtan szétnézhet és kiélheti a gyermeki énjét, ha szeretné. Most elővigyázatos voltam és mindent elpakoltam ami olyan, hogy csak mi tudhatunk róla, nyúlhatunk hozzá. Így nem nagyon van más elől csak azok a kütyük amiket már ismerhet a lány.
- Elpakoltam ami olyan, úgyhogy most nyugodtan kiszórakozhatod magad... egész biztos nem fognak szólni!
Mosolygok rá kedvesen, majd félreállok a fal mellé, és hagyom, hogy kiélje magát.
Remélem tetszik   sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 1504217148    
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-06-30, 22:37

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
Annak örülök, hogy még mindig vannak dolgok, amivel le tudom magam foglalni. Ha nem így lenne, akkor valószínűleg már rég megőrültem volna és kényszerzubbonyban tölteném az időmet. Ki tudja az is lehet, hogy már most is így van és titkon abban a helyzetben fantáziálok egy életről, amikor nem kergetett teljesen az őrületbe a megválaszolatlan kérdések tömkelege.
- Gondolom továbbra sem lennének oda egy kívülállóért, aki bepofátlankodik a laborba. - Mindenkinek megvan a maga személyes tere, amit nem szívesen oszt meg másokkal és természetesen ezt teljes mértékben tiszteletben tartom. Ezért is igyekszem kerülni az ő dolgaikat és tényleg csak arra figyelek, amiket Joon hajlandó megmutatni nekem. Vele jött létre ez a kisebb titkos partnerség. Meg aztán van valami abban, hogy néhány dolog titokként lebeg közöttünk. Azt hiszem a bennem lakozó kém csak boldogabb ettől az aspektustól.
- Mondjuk talán jobb lenne majd egyszer őszintén elmondani nekik, hogy mi a helyzet, mintha lebuknánk, mert annak nem tudom mennyire lenne jó vége. - Jobb, ha tőlünk tudják meg, hogy a hátuk mögött lemászkálunk egy ideje. Vagy igazából nem is így kellene megfogalmazni, hanem egyszerűen csak úgy döntöttünk, hogy együttműködünk az új kütyük gyártásában, tesztelésében. Az, hogy az egész dolog mióta tart nem kell elmondani. Talán még annyira nem volt nyilvánvaló, hogy bárkinek is feltűnjön.
- Ennél jobban nem is lehetnék kész. - Széles mosoly terül el az arcomon, amely most nem feltétlen Joon részére szól, habár mellette nagyon gyakran mosolygok, de különösebb figyelmet nem tanúsítok neki. Azonban az koránt sem titok, hogy oda meg vissza vagyok minden egyes kütyüjéért. Mondhatni gyerekesen lelkesedni kezdek minden egyes alkalommal, amikor levisz engem a laborba. De önuralmat tanúsító gyerek vagyok és nem nyúlok ahhoz, amire nem kapok engedélyt. Hatalmas bajban lennénk, ha nem tartanám magam ehhez.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-06-29, 20:00


Miyoung & Joon
〥How can I help you?〥
Tudom, hogy valószínűleg jobb dolga is lenne Miyoungnak, mint hogy itt tesztelgesse az általam kitalált kütyüket. Oké, szívesen csinálja, meg ezzel az együttműködéssel csak nyerhetünk, de akkor is. Persze ezeket az aggályaimat inkább nem adom a lány tudtára, mert a végén még meggondolja magát és többet nem jön ide. Ami azért sajnálatos dolog lenne, hiszen bár nem vallom be sem neki, sem a csapatomnak, talán még magamnak sem, de a segítsége nélkül valószínűleg teljesen szét lennék esve a sok egyéb dolgon való agyaláson. Szóval igen... azt hiszem kifejezetten örülök neki, hogy itt van, és összedolgozunk.
- Gyere csak be nyugodtan! Mindjárt mehetünk és láthatod, csak nem szeretném, ha bárki megneszelné, hogy mit is művelünk odabent.
Na persze semmi rosszra nem kell gondolni, csak épp tényleg elég védelmezőek tudnak lenni a többiek, ha a technológiai kutatásokról van szó. Márpedig most pontosan azokról van szó. Illetve egészen pontosan a legújabb kutatásomat tervezem neki megmutatni. Addig nem mondom el Mézvirágéknak se, hogy mi a helyzet, amíg Miyounggal ketten nem teszteltük le, hogy minden tökéletesen működik -e. A lényeg a precizitás...ebben azt hiszem eléggé hasonlítunk a lánnyal. A kémek munkájában sem ildomos hibát véteni, mert elég nagy baj lehet akár csak egy icike picike hibából is. Szerencsére elég maximalista vagyok ahhoz, hogy biztosan ne engedjek ki a kezeim közül semmit egészen addig, amíg nem működik tökéletesen.
- Szerintem mehetünk! Kész vagy?
Halvány mosollyal, érdeklődve figyelem őt. Már nem is tudom, hogy mikor és hogy kezdtünk mi együtt dolgozni, de azt hiszem, határozottan jó ötletnek bizonyult. Jó csapat vagyunk, és ez remélem így is marad.
Ha jelez, hogy készen van, akkor elindulunk a laborba, hogy megmutassam neki a legújabb találmányomat. Szerencsére most senki nincs bent, így biztosan nem zavarhatnak meg minket a tesztelésben.
Remélem tetszik  sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 841472469   
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty2021-06-29, 15:47

Miyoung & Joon
✦ every little spark can turn into a fire
A legutóbbi önálló bevetésem is kudarcba fulladt, hogy valaki keresztbe tett nekem. Talán könnyebb lett volna a csapattal a hátam mögött, de ha ténylegesen mind megjelenünk, akkor aznap mindannyiunk álcájának lőttek volna. Jelen esetben csak én kerültem veszélyeztetett állapotba. Szeretném az utánam osonó alakot okolni miatta, de az én figyelmetlenségemnek köszönhetem, hogy egyáltalán lehetősége volt keresztbe tenni nekem. Most pedig sosem tudom meg, hogy volt ott valami, vagy sem. De sajnálatos módon a bukásomat is jelenteni kell, mert a jövőben befolyásolhatja a küldetést. Ezzel pedig szereztem magamnak azt hiszem egy fekete pontot, ami nem túl jó tekintve, hogy nem biztos a helyem a csapatban. Aminek valószínűleg Alex nagyon is örülne, ha tudná.
Minden teherrel rendelkező gondolatot igyekszem kitörölni a fejemből, ahogy az ajtón kopogtatok. Majd miután meghallom Joon hangját belülről be is nyitok és be is csukom magam mögött hamar az ajtót.
- Szia! - Köszönök rá egy széles mosollyal az arcomon, ami anélkül jelenik meg, hogy egyáltalán gondolnom kellene rá. Felüldőlő a társasága Joon-nak az utóbbi időben egyre többször veszem észre magamon, hogy szinte akaratlanul is mosolygok a közelében. De hát ő az, akinek a megannyi kütyü köszönhető, amivel dolgozunk és bevallom, hogy mindegyikbe egytől-egyig szerelmes vagyok. Szeretem az apróságokat, amiknek köszönhetően könnyebben megoldhatunk valamit.
- Mi a helyzet? Akkor mégis milyen új kütyüvel rukkoltál elő és mikor láthatom? - Nem tudom, hogy van-e valaki a laborban és nagy port kavarna-e, ha ott látnának. Általában akkor megyünk oda, mikor nincs ott senki, mert habár semmi rossz nincs abban, hogy ott találkozunk, de érthető, hogy a labort illetően kicsit védelmezőek a társai. Bár sosem nyúlnék semmihez, amire nem kaptam engedélyt.
Meg aztán azt sem tudom pontosan, hogy mégis milyen véleménnyel vannak a kapcsolatomról Joon-nal. Mármint barátok vagyunk és ebben nincs is semmi rossz, de tény, hogy a többiekkel nem állok ilyen kapcsolatban, meg a többi kém sem jelenik meg túl gyakran itt. Mondhatni én vagyok a tökéletes különc minden téren.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
Témanyitássparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

sparkles ✦ joon & miyoung - Page 2 Empty
 

sparkles ✦ joon & miyoung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» you're ruining it! ✦ leo & miyoung
» need your help ✦ chin-sun & miyoung
» confrontation✦ nabi & miyoung
» where's your boss, friend? ✦ cray & miyoung
» Strike up a friendship! ✦ Miyoung & Cody