Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Hangulatkeltő
te kit látsz a tükörben?

„A városban lévő tükrök az utóbbi több, mint fél évben aktiválódtak, annak köszönhetően, hogy a négy boszorkány elkezdett magához térni hosszú álmából - képletes álmából. Hiszen ők is a város életének részei voltak az elmúlt években, de ahogy mások, úgy ők sem emlékeztek arra, kik ők és honnan jöttek. Azonban, mivel a mágiájuk feléledt és elkezdték visszanyerni a tudatukat, az emlékeiket, így a városban lévő tükrök a lakók segítségére siettek. A tükörben mostanra már (2021. október 1-től) minden mesehős látja önmagát, a mesebeli alakját. Emlékeznek arra, kik is ők valójában.
Szakszerűen Ébredésnek nevezzük azt, amikor egy meseszereplő visszanyeri az emlékeit. Fata Morgana minden lakója átesett az Ébredésen.” – Részlet a Kiegészítő, ismétlő anyagokból.
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Kiemelkedő mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

Share

Partnerkereső
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-11-06, 20:28

Sziasztok, Drágik! Partnerkereső 1298976811

Váratlan módon én is játszópajtimat keresem Partnerkereső 543020205

Heathről:
✦ iszonyatosan karakán, büszke nő hírében áll, aki kertelés nélkül megmondja a véleményét bárkinek, de van benne ez a kettősség, aminek okán mindig higgadt, mindig hűvös nyugalom árad belőle
✦ nagyon sok ismerőse, barátja van a városban, pezsgő életet élt-, és él a mai napig; a szíve valósággal kőből van, már csak pár karátos csupán, és nagyon-nagyon keveseknek van benne hely, de, akiket befogad oda, azoktól rettentően nehezen mond le
✦ rettenetesen megviselte a házasságának utolsó szakasza, meg a válás is, de ezt nem veri nagy dobra, és nem is mutatja ki, csak hanyag eleganciával legyint; nem szeret erről beszélni, és, valószínűleg sokan azt hiszik, gőgös önhittségből, valójában azért, mert mind a mai napig roppantul fájó pont ez az egész számára
✦ extrovertált, olyan, mint a társaság fényesen izzó, ragyogó középpontja; igazi social butterfly, bárkivel, bármiről tud beszélni, nyitott személyiség (annak ellenére is, hogy a biztonsági zónájába nem enged be csak úgy, bárkit, szívesen társalog az emberekkel), intelligenciájából adódóan imádja az értelemtől szikrázó beszélgetéseket
✦ eléggé önzővé vált az utóbbi időben, nem áll tőle távol a gáncsoskodás sem, de azért igyekszik tiszta lapokkal játszani - több-kevesebb sikerrel

Ami fix:
✦ Heather Suncrest lakója
✦ korábban is ismert volt, ha máshonnan nem is, azért, mert Rourke polgármesterjelölt úr oldalán pózolt, díszfeleségként, együtt vettek részt különböző eseményeken
✦ előtte egyébként a múzeumban dolgozott kurátorként
✦ találkozgatott helyi úriemberekkel, de soha, semmilyen komoly dolog nem történt közöttük, viszont ezt a sajtó nem hozta le, mert Rourke jobbkeze, titkára, személyi asszisztense, vagy nevezzük, aminek akarjuk, szóval Mole kezeskedett róla, hogy a nő ne hozza kellemetlen helyzetbe az urat - pletyka szintjén persze terjenghet, mert valószínű voltak 'szemtanúk' is ezeken a randevúkon, aztán, mind tudjuk, hogy működik a köznyelv, meg a pletyka
✦ jelenleg pedig erélyesen fellépett Rourke ellen, akivel azóta elváltak, mégpedig - surprise! - polgármesterjelöltként

Ötleteim:
✦ első körben bárkit szívesen látok Heather baráti köréből; szóval lehetnek akár régi ismeretségek is, megbeszélés tárgyát képzi, hogy e barátságok mennyire sekélyesek, vagy mélyek, és hogy fog ez változni a (közel)jövőben
'nekem a fitness partizánok' szóval akár randizhatott Heath az adott úriember(ekk)el
✦ nos, és, ha már Heather is indult a választáson, hát neki is szüksége van szövetségesekre, támogatókra, de nyitott vagyok egy kampány-menedzser-, vagy asszisztens betoppanására is, vagy szimplán olyan karakterekre, akik valamilyen úton-módon őt támogatják a kampány ideje alatt
✦ ugyanitt keresem az ellenlábasait, az ellenségeit, akár a felültetett, messze híres, bátor, hős vitézeket, akik már csak azért is-alapon Rourke-ra fognak szavazni, de előtte persze borsot törhetnek Heather orra alá, revansot véve törött szívükön Partnerkereső 4223247255
✦ és ez igazából a te/ti ötleteiteknek a helye Partnerkereső 642527747 Partnerkereső 2108006646 Partnerkereső 1311556981

Pm-ben, valamint discordon elértek, egyik ötlet sem kőbe vésett, teljesen más csapáson is elindulhatunk, imádok brainstormingolni, nyitott vagyok szinte bármire Partnerkereső 1149350199
Vigyétek, szeressétek! Partnerkereső 1623695724

Partnerkereső T06beiU
Nem szórt rá senki csillámport

Lázadó
Lázadó
Heather St. Clair
Mesehős :
Partnerkereső QjagZeV
atlantis
helga sinclair
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
storm with skin
A másik felem :
Partnerkereső Helga-and-Rourke-atlantis-34425691-245-160
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső NzzW2VK
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
charlize theron
Tartózkodási helyem :
suncrest
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső Ddc605e50b7f31c71e01c839d10e1b10421de67d
A tükör mögött :
thegoodvibeonly

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-10-23, 14:28

Figyelem!
--- Kihagyhatatlan ajánlat a Frostcallban élőknek!

Úgy döntöttem, hogy családom támogatásáért (értsd: csak hogy még egy okom legyen nem otthon tartózkodni) munkát vállalnék! Erős és kitartó, ambiciózus, valamint eltökélt vagyok, jó csapatjátékos, de még jobb vezető egyéniség. Képes vagyok önálló döntéshozásra, miközben kiállok a társaimért és csoportomért, ha szükséges. Ugyanakkor, ha átversz és mégsem olyan munkát adsz, mint ami a munkaszerződésben szerepel, biztos lehetsz benne, hogy pokollá teszem az életed!

Ötletek:
- Adhatsz nehéz fizikai munkát, de testfelépítésemből adódóan nem velem jársz a legjobban, én meg egy idő után feltehetőleg elfáradok és hisztis leszek.
- Adhatsz irodai munkát, de úgy érzem, sokszor fogok kávét főzni. Nyugi, csinálok neked is! ;-)
- Lehetek eladó, felszolgáló és amilyen elszánt tudok lenni, odacsábítom az összes ismerősömet és törzshelyükké teszem az üzletedet! *pénzeső hang* Cserébe viszont viseld el, hogy rosszabb napjaimon összeveszek a vendégekkel és balhét csapok.
- Vagy felbérelhetsz valamire önkezűleg, feketén. Jó pénzért sok mindent el tudok érni, apámnak úgyis láthatatlan vagyok.

Biztos vagyok benne, hogy én vagyok a te embered!
Csapj le rám most! A bérigényem mindössze csupán egy PM. Partnerkereső 1149350199

Köszönöm, azt hiszem felvettek. Vagy majd fognak :P

Seraphin Harthope, Jasper Bodhi and Evangeline Snow csillámport hintett rá

Ősi állat
Ősi állat
Evelyn Dearborn
Mesehős :
Partnerkereső A29c059001e3aefdaaf70051de4729fd14ccc8ef
Az oroszlánkirály
Vitani
18
A másik felem :
Partnerkereső LrZibu
Accidentally in love
We're never alone
Never alone
✦ ✦ ✦ :
Deep in my heart
I know I am a loner. I have tried to blend in with the world and be sociable, but the more people I meet the more disappointed I am.
Partnerkereső Maggie-lindemann
Zenedoboz :
Maggie ♥ Lindemann
Tartózkodási helyem :
Észak ♥ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső D6afde2572d19e76a15f7d73811d187cad03dbf0
Figure out who are you
separate from your family. Find who you are in this world and what you need
to feel good alone.

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-10-07, 21:10

Sziasztok!
Szeretnék én is partner(eke)t keresni egy-két kör vagy akár történetszál erejéig! Lehet ismerkedős kör, véletlen találkozós, ezer-éve-nem-láttalak-mi-van-veled féle vagy igazából bármilyen, ismerhetjük egymást futólag vagy már régről (keletiek előnyben), a munkám kapcsán, vagy csak a városból, ami neked kényelmes. ^^
(A fal sem akadály, akörül is sokat bóklászom, így ott is találkozhatunk.)
Ha elfér nálad egy kissé komor, kissé szarkasztikus de mindig őszinte és figyelmes barát, akkor nyugodtan írj rám itt vagy discordon és közösen kitalálunk valamit! Partnerkereső 1298976811
(Ui.: Nem vagyok egy rapid író, inkább a lassan de biztosan csapatot erősítem. Partnerkereső 1311556981)

Istennõ
Istennõ
Choi Ha-Rin
Mesehős :
Partnerkereső E8e0550e736b7a19175078b9e907b7c469b587b4
Fehér kígyó
Verta
6
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső Tumblr_puyqwt3PJ81ql6y74o1_540
Zenedoboz :
Lee Ji Eun "IU"
Tartózkodási helyem :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lharielle

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-09-12, 20:44

Helóka! Partnerkereső 1623695724

Még belefér az időmbe és a kapacitásomba egy-két játék a már meglévők/lebeszéltek mellé Partnerkereső 1298976811 Konkrét ötletem nincs, egyedül nem akartam semmit sem tervezgetni, úgyhogy kettőn áll a vásár, bárki is légy, kedves jövendőbeli játszópajtim Partnerkereső 642527747

✦ Celeste ugyebár Bloomcrown lakosa
✦ az ő tulajdonában áll a városrész vibráló központja, az Outcasts' Club
✦ de egyébként csóró! Bár ezt nem köti senki orrára sem
✦ viszont ez nem tartja vissza attól, hogy minden erejével és meglévő kapacitásával segítsen másoknak
✦ boldognak és önfeledtnek mutatja magát, vidám természetű nő, így valószínűleg mindenki ilyennek is ismeri
✦ kedvessége nem zárja ki azt, hogy önfejű és makacs, őszinte, de semmiképp sem bántón, ugyanakkor tud ravasz és számító is lenni, hazudni, ha a helyzet úgy kívánja; de alapvetően jó szándékú teremtés
✦ szeret jönni-menni, sok helyen megfordul Bloomcrownban, sok ismerőse van - már csak azért is, mert nála is sokan megfordulnak -, és szinte minden városi ünnepség/esemény nála zárul - és fut lájtiban a csinnadratta forgatagában

be the energy you want to attract.

Lázadó
Lázadó
Celeste Beaumont
Mesehős :
Partnerkereső Tumblr_onvczunrIL1w6qqnvo1_r2_500
the hunchback of notre dame
esmeralda
8
Titulus :
made of sunlight
A másik felem :
i keep you wild
Partnerkereső Tumblr_n8f9hgNOnQ1qghhsvo1_500
you keep me safe
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső Tumblr_inline_orjvtvNEGp1rifr4k_540
Zenedoboz :
gal gadot
Tartózkodási helyem :
bloomcrown
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső Tumblr_inline_p3e69b9IO21qlt39u_400
A tükör mögött :
thegoodvibeonly

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-09-05, 11:36

Jöjj, kergetőzzünk ősi, szűk csapáson,
Jöjj, néked nyújtja száz kincsét a föld,
Jöjj, hemperegj egy gazdagabb világban,
Haszon nincs, minden néked nyújt gyönyört.

Újra aktuálissá vált a felhívás. Minimum 1, maximum 2 új játékot vállalnék, lehetőleg Keleten. Akinek van kedve, ne fogja vissza magát! Partnerkereső 2359898509

Pandara
Vendég
Vendég

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-08-29, 02:18

Heyhey Partnerkereső 1149350199

Frissen, ropogósan a sütőből én is rabolható vagyok egy-két játékra. A munkából fakadóan számíts rá, hogy
a.) titkaim lesznek előtted;
b.) lenyomozlak, ha gyanúsan viselkedsz
c.) lenyomozlak, ha egyáltalán nem viselkedsz gyanúsan
d.) lenyomozlak csak úgy...

Ezt leszámítva kedves vagyok, aranyos, megértő, nyitott és szívesen felmondok neked egy lexikont, kérned sem kell.
Itt és discordon is bátran meg lehet zaklatni játékügyben Partnerkereső 543020205
Nyugatiak előnyben, de ha már úgyis a falnál téblábolok, összefuthatunk. Esetleg egy kívülálló teljesen összezavarhatná az eddigi hipotéziseimet Partnerkereső 3375341651

Charity Callaway and Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá

Hõsnõ
Hõsnõ
Addison T. Carver
Mesehős :
Partnerkereső 0a226734e531c439b596a9cbed4de5a7fec9e32e
T O T A L L Y ✗ S P I E S
S A M
2
Titulus :
✗smart girl✗
Zenedoboz :
Fearless
Adore you
True Love
✗ ✗ ✗ ✗ ✗ ✗ ✗ ✗ ✗ ✗
Partnerkereső Tumblr_inline_p8oeq0Uzx51ricaxd_400
✗ Sophie Skelton ✗
Tartózkodási helyem :
✗ Stormreach, Nyugat ✗
✦ ✦ ✦ :
Partnerkereső Tumblr_pleci2hKos1w3uny5o5_400
A tükör mögött :
✗Cherry✗

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-08-19, 01:07

1-2 játékom kiadó, mert eléggé belassultak a köreim és alig-alig van hova írnom. Partnerkereső 703152122  Partnerkereső 841472469 Lehetsz ellenség, az egyik alkalmazottam, vagy egy érdeklődő a boltomban, netán egy régi cimbora, akivel volt már közös ügyünk... bármi jöhet, nyitott vagyok és csak egy pm az ára! Partnerkereső 3375341651
Nem mondom, hogy én leszek a legpörgősebb partnered, de igyekezni fogok! Partnerkereső 4028024232

A világ, ahogyan mi ismerjük, a végéhez közeledik, mégis...

...a múlt rejti a jövő kulcsát.

Gazember
Gazember
Seraphin Harthope
Mesehős :
Partnerkereső Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
27
A másik felem :
Zenedoboz :
Ian Somerhalder
Tartózkodási helyem :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Partnerkereső Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :
Eliffe

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-08-02, 20:16

Sziasztok!

A meglévő játékom mellé vállalnék még 1-2-t, ha érdekel nyugodtan keress meg üzenetben, vagy discordon. Partnerkereső 1149350199
Északiak előnyben. Partnerkereső 2732251548
Vendég
Vendég

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-07-14, 23:07

Sziasztok! Partnerkereső 1149350199
1-2 játékot mindenképpen szeretnék vállalni kezdésként, szóval ha valaki lehetőséget lát bennem ne féljen letámadni. Partnerkereső 2250790558 Partnerkereső 2067867876
Vendég
Vendég

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-07-07, 13:45

Jöjj, kergetőzzünk ősi, szűk csapáson,
Jöjj, néked nyújtja száz kincsét a föld,
Jöjj, hemperegj egy gazdagabb világban,
Haszon nincs, minden néked nyújt gyönyört.

Egy rendhagyó bevezető után... sziasztok! Lenne 2 1 db kiadó játékom, elsősorban Keletiek számára. Ha valakinek van kedve, írjon rám, együtt kitalálunk valamit! Partnerkereső 1149350199

Pandara
Vendég
Vendég

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-07-02, 15:03

Két derék férfiember eladó játékra Partnerkereső 1311556981

A nyugati oldalon ott áll Noah West (aka Timon), a színház díszlet és jellmeztervezője, zseniálisan béna humorával és ellenállhatatlan sármjával, míg a keleti oldal versenyzője Damien Howell (aka Koda), az Outcasts'Club pultosa, az éjszakai élet gyöngye a maga kisfiús bájával. Damien egy, míg Noah két játékra vihető, érdeklődni pm-ben vagy Discordon lehet. Ígérem, nem bánod meg Partnerkereső 3375341651
hipergyorsasággal raboltak Partnerkereső 841472469
Vendég
Vendég

Partnerkereső Empty
TémanyitásPartnerkereső Empty2021-06-25, 22:11

Sziasztok Partnerkereső 1149350199 !

Nem vagyok egy posztoló Usain Bolt, de 1 max 2 játékot még bevállalnék még ezzel a leányzóval, azt nagyjából még kényelmesen tudnám vinni. Elsősorban keleten, de ha valaki különös interfal-kommunikációt szeretne vele folytatni rajzokkal és némi pantomimmel karöltve, annak sem vagyok ellene  Partnerkereső 2067867876.

Ha valaki érezne kedvet a játékra, egy PM az ára, nem több  Partnerkereső 2426842179

Use your smile  to change the world but don’t let the world change your smile

Hõsnõ
Hõsnõ
Lilyn Hansen
Mesehős :
Partnerkereső 58491181a289b304323c6ff8e1c1826f
Így neveled a Sárkányodat
Astrid Hofferson
5