Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Ajándékok a fa alatt
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-31, 15:02

Az ajándékozás lezajlott
Reméljük, örült mindenki! Ajándékok a fa alatt 2607835867  Ajándékok a fa alatt 841472469
Nem szórt rá senki csillámport


Ok Tae-Moon, Summer Sorensen and Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ajándékok a fa alatt JPbm1tY
Ajándékok a fa alatt C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Ajándékok a fa alatt 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-26, 23:49

Drága @Oliver Eivind Solberg Ajándékok a fa alatt 3726835930 Ajándékok a fa alatt 2440508350

Az én Jézuskám idén nagyot álmodott, de a technika, a család és a bejglisütés egyaránt felesküdött ellene. Remélem, hogy ettől függetlenül szeretettel fogadod, amit készítettem neked. Bár nem teljesen befejezett a fentiek hadjárata miatt, szeretettel készült a táblázat és a néhány szem kép is. Ahol csak forrás linkeket látsz, onnan válogass nyugodtan, és ha kinézel valami képet, az év bármelyik időszakában megvágom és szerkesztem neked ahogy csak szeretnéd. De ha úgy adódik kedved, akkor nyugodtan ments ide te is linkeket, amiket hasznosnak találsz.
Használd/nézegesd bátran, egészséggel, boldogan! Ajándékok a fa alatt 2426842179 Ajándékok a fa alatt 1504217148 Ajándékok a fa alatt 642527747

A táblázatért kattanj ide.

Boldog Karácsonyt!





Nem szórt rá senki csillámport


Jessamine Ambrose, Summer Sorensen and Oliver Eivind Solberg csillámport hintett rá


Sabra Nazari
Hercegnõ
Hercegnõ
Sabra Nazari
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt Tumblr_pilbqh66Gj1s0v7b0o2_400
Aladdin
Jázmin hercegnő
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
Naomi Scott
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
észak (Frostcall)
A tükör mögött :
Betianak

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-26, 20:39

Kedves @Ok Tae-Moon! Kedves Amerys!



Kérlek, ne neheztelj a Jézuskámra, amiért így megváratott, annál nagyobb szeretettel készült arra, hogy megajándékozzon téged. Hozott is neked néhány avatart. Ha bármelyikben bármin változtassak, csak szólj, mind megvan még munkalappal. Ajándékok a fa alatt 1311556981 Amennyiben pedig bárkiről szeretnél még, vagy véletlenül ügyesen nem ismertem fel valakit, és rossz arcot nyomtam az avira, azt feltétlenül jelezd. Azért remélem, van, ami tetszetősre sikerült.
(Plusz eredetileg crackshipeket akartam gyártani, de eléggé elvesztem a párosokat kutatva, így utólag, ha igényed lenne rá, és kisegítesz, mindenképpen pótlom. Ajándékok a fa alatt 1311556981)

Ajándékok a fa alatt JcnDjeE Ajándékok a fa alatt TACbtdQ
Ajándékok a fa alatt KVLRUMf Ajándékok a fa alatt U4icojH
Ajándékok a fa alatt VYLxhyQ Ajándékok a fa alatt EHOC4JI
Ajándékok a fa alatt 5ouAJLS Ajándékok a fa alatt L3tnQC5



Illetve egy vicces apróság, ha multiztatni akarnak, csak pörgess magad helyett egy más áldozatot! A miszlikkerék élettartama 3 pörgetés! Utána multi-time van!

Kellemes ünnepeket a továbbiakra (békéset karácsonyra, esetleg bulisat az új esztendőre)!
Nem szórt rá senki csillámport


Jessamine Ambrose, Summer Sorensen and Finnegan Wilson csillámport hintett rá


Oliver Eivind Solberg
Hõs
Hõs
Oliver Eivind Solberg
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5141516779746e584c61517550673d3d2d313032363238353435382e313636336362376134666663613734313330323631383535353736342e676966
How To Train Your Dragon
Hiccup
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
iii. hiccup horrendous haddock
A másik felem :
Ajándékok a fa alatt Tumblr_inline_p4ag39lBPT1st8lrx_500
I can't imagine a world without you in it.
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt 2287a13c861bbebc59ffb42e218cd1a2e13ddf76
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
andrew garfield
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
kelet - bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
Eret ✦ Dél
Halvér ✦ Észak
Takónypóc ✦ Észak
Felkészül: Hanga, Dagur, Mala és Bélhangos

✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt Df34c50bf5d9d5b4f61b1843bd1c48fef584ed34
A tükör mögött :
jinnyjoewish

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 17:48

Kedves @Sabra Nazari! Ajándékok a fa alatt 841472469

Engem ért a megtiszteltetés, hogy a Mikulásoddá válhattam! (Vagy inkább csak Sisunak köszönhető. Ajándékok a fa alatt 1149350199 ) Sokat gondolkodtam, hogy mégis mit adhatnék ezen az ajándékozós eseményen, és arra jutottam, hogy konkrétan ötletem sem volt.  Ajándékok a fa alatt 2732251548
Aztán mégis kipattant a fejemből, igaz nem valami nagy ajándékok, de remélem tetszeni fog. Ajándékok a fa alatt 2426842179
Úgyhogy egy Hatalmas virtuális ölelés keretében és persze sok sok szeretettel kívánok Boldog Karácsonyt, Kedves Jázmin! Ajándékok a fa alatt 3942121423  Ajándékok a fa alatt 1504217148  Ajándékok a fa alatt 841472469

Az első része egy válasz reag, picit megfűszerezve a karácsonyi hangulattal.  Ajándékok a fa alatt 1298976811
https://mirage-mirror.hungarianforum.com/t966-a-valosag-egeto-nyelve#7024

A második része pedig, pár AI-s kép Ajándékok a fa alatt 3726835930

*Karácsony*:

*Randizós est*:

*League of Legends Style*:

*Naomi és Mena*:



You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Sabra Nazari and Summer Sorensen csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Ajándékok a fa alatt 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Ajándékok a fa alatt 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 05:22

Eljött az ideje annak, hogy én is átadjam az ajándékomat @Baba Mirai számára.



o


Kedves Sisu!

Elsőkörben szeretnék köszönetet mondani neked, amiért odafigyelsz erre a közösségre, illetve hogy alapítója voltál ennek a csapatnak. Ahogy korábban meséltem már, megingott a hitem kicsit a szerepjátékos közegekben, de Te, Ti visszaadtátok nekem ezt.
Nagyon hálás vagyok, amiért meghallgatsz minket, odafigyelsz ránk és próbálsz úgy cselekedni, hogy mindenki számára megfelelő legyen. Köszönöm, amiért vevő vagy a hülye ötleteimre, vagy éppen rugalmas vagy, amikor az eszembe jut valami hatalmas hülyeség és nem csapsz le érte. Hálás vagyok a lehetőségért is, hogy a csapat számára karácsony alkalmával mesélhetek, nagyon izgatottan várom, hogy mi sül ki belőle.
Tudom, hogy elmúlt időszak nem volt számodra egyszerű, mégis le a kalappal a kitartásod előtt. Szeretném hinni, hogy egy napon minden vágyad teljesül majd, és visszakapod a világtól azt, amelyet Te adsz másoknak. Bármilyen nehéznek is tűnik egy-egy nap, vagy akad egy rosszabb időszakod, kérlek gondolj arra, - bár ezt szerintem te is nagyon jól tudod -, hogy itt vagyunk egymásnak és támogatjuk a másikat.
Továbbá csodálom a kreativitásodat, legyen szó akár karakterekről, ajándékokról, vagy készített kódokról. Nekem nem lenne hozzá türelmem, és időnként ajándékokban sem vagyok a legjobb, de bízok benne, hogy ez a néhány kedves sor megmosolyogtat majd és kellemes érzéseket ébreszt benned.
Izgatottan várom hát, hogy a jövőben miként alakulnak a dolgok akár az oldal, karaktereink szempontjából, akár useresen, a szerverünket tekintve.
Kérlek, fogadd el ezt a néhány apróságot ajándék gyanánt – igyekeztem a legtöbb karakteredet vagy párosodat megcsinálni, de sajnos az AI nem szeret mindenkit, én pedig nem vagyok olyan ügyes, mint Lyn, így nem tudok rajzolni -, mégis remélem, hogy elnyeri a tetszésedet! Illetve megérkeztem a korábban ígért kezdővel is: https://mirage-mirror.hungarianforum.com/t1622-everyday-is-a-fashion-show#7020

Ui: Tudom, hogy Szőke és Szörnyella épp nincs karácsonyi hangulatban, de nagyon szívesen karácsonyozok bármelyik párosunkkal és igyekszem Nakomával. <3

Kellemes ünnepeket kívánok!


HercxMeg nagyon élvezik télen a színházat:

Spoiler:

ElsaxAnna karácsonyozik:

Spoiler:

ElsaxJack & Dark!Elsa&Dark!Jack ők is karácsonyoznak cuki vagy kevésbé cuki módon:
Spoiler:

AnasztáziaxDmitri sétál Szentpéterváron:
Spoiler:

ArielxEric korizik kettesben vagy Melodyval:

Spoiler:

Solomon tanítja a húgicát korizni:
Spoiler:

PerditaxPongó is élvezi a havat:


Spoiler:

HookxUrsula téli hajóútra mentek a Jolly Rogerrel:

Spoiler:

Judy befogta Nicket sütit sütni:

Spoiler:

Denahi is mackó lett, ettől tekintsünk el, de ők épp esküvőre készültek:

Spoiler:

Wednesday és Szőke leendő gyerekei is nagyon szeretik a karácsonyt xD

Spoiler:

Belle megszelídítette a Szörnyet így késő estére (belőlük azért van ennyi, mert őket szereti az AI)

Spoiler:

És a végére a Cicus fagyos rózsákat szed a Királynőjének, akit nem ismer fel az Ai :(
Spoiler:
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Evolet Yang, Nariel Winslow, Ok Tae-Moon and Summer Sorensen csillámport hintett rá


Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Életkor :
2
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Ajándékok a fa alatt 20231225_134803_0000

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 03:33

#Chapter2, mert nem a főkarimmal osztottam meg ügyesen.

No, én is megjöttem!  Ajándékok a fa alatt 2359898509 Igazából holnap akartam volna (vagyis ma délelőtt), de annyira sokan felrakták, hogy féltem, hogy lebukok.  Ajándékok a fa alatt 554922804  Ajándékok a fa alatt 554922804

Szóval kedves @Hyeong Kyung-Mi, remélem, hogy tetszenek ezek a kis szösszenetek, illetve a kezdő is!  Ajándékok a fa alatt 841472469 Igaz, nem olyan nagy szám, hiszen hajnali három van és hirtelen ennyit tudtam kipréselni magamból, de lesz jobb is amint kialakítjuk a kapcsolatukat.  Ajándékok a fa alatt 2426842179  Ajándékok a fa alatt 2426842179

https://mirage-mirror.hungarianforum.com/t1621-christmas-concert#7015

Isabela x Dae-Won
Ajándékok a fa alatt DerKqW5
Ajándékok a fa alatt IpVKxzg
Ajándékok a fa alatt ZONTpiW

Jihun x Kwang-Sun
Ajándékok a fa alatt 8rHFvXK
Ajándékok a fa alatt Vw5MAXs
Ajándékok a fa alatt UH1dyzY

Mézvirág x Fred
Ajándékok a fa alatt W1PHAHp
Ajándékok a fa alatt ViH99ZF
Ajándékok a fa alatt Zo9gcvB




I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Nariel Winslow, Ok Tae-Moon, Summer Sorensen, Astra E. Sovngarde and Hyeong Kyung-Mi csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Ajándékok a fa alatt Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Ajándékok a fa alatt 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 02:57

Ajándékok a fa alatt Fejl-c3
Ajándékok a fa alatt 2a1e1eb8-5d52-4079-ba65-a41352cdc01b-3
Ajándékok a fa alatt Lettertofedora
(külön lapon megnyitva, elvileg nagyobb lesz az olvashatóség kedvéért)
Ajándékok a fa alatt PC-8
Moodboardok (random áldozatokkal):
Ajándékok a fa alatt XkW6PMj

Ajándékok a fa alatt EzpQYYC

Ajándékok a fa alatt KeRMl0r

Ajándékok a fa alatt Y6TM55X

Ajándékok a fa alatt PC-8

Anna&Kristoff AI karácsonyi képek:
Ajándékok a fa alatt NnofJmP Ajándékok a fa alatt 273f8Uy
Ajándékok a fa alatt RUTjoGG Ajándékok a fa alatt LzPvCkn

Ajándékok a fa alatt PC-8

"Egyszer volt, hol nem volt" karácsonyi szösszenet a múltból
(feat. Cherry új reagkódja):


to: Kristoff
from: Anna

A tél volt Anna kedvenc évszaka. Bár előfordulhat, hogy minden évszak beköszöntével tett hasonló állításokat, a télben mindig is volt számára valami különleges. Arendelle-ben csodálatosak volt a tél és az első havak mindig magukkal hozták a karácsony ígéretét, amikor minden szabad percét a családjával tölthette. A város és a kastély közösen készült az ünnepekre, az emberek folyton nyüzsögtek, gyönyörű dekorációk futottak fel az épületek falain és pihentek meg az ablakokban. Anna számára az egész azt kiáltotta, hogy varázslat.
A karácsony állt a legközelebb ahhoz, hogy ő is azt érezze a mágia ott bizsereg az ujjbegyeiben, készen arra, hogy alkosson vele. Nem tudta, hogy a nővére hogyan volt képes kordában tartani a sajátját, ő még a mágia metaforájával is alig bírt el. De ez nem akadályozta meg abban, hogy élvezze.
Szeretett a városban lenni és segíteni másoknak megtalálni a tökéletes ajándékot. Szeretett a kastélyban lenni és beosonni a konyhába, hogy belekontárkodjon a mézeskalácsok díszítésébe. De a legjobban azt szerette, amikor este minden egyes varázslatot, amit aznap látott megoszthatott Kristoff-fal, a kandallóval szemben lévő kanapén összekuporodva, pillecukorral és forrócsokival felszerelkezve. A vőlegénye talán más véleménnyel volt a karácsonyról mint ő, de Anna sosem érezte azt, hogy meg kellene zaboláznia az érzelmeit mellette, ezért minden este mesélt, olykor jeleneteket játszottak el Olaffal, vagy megversenyeztették a világ leggiccsesebb karácsonyi díszeit. (Egyelőre egy lila-arany rénszarvas alakú karácsonyfa (csúcs!)dísz vezette a listát. Bárki megcsodálhatta, aki elsétált a kandalló melletti fenyőfánál.)
Anna szívében nem egy napig tartott a karácsony - talán ezért is történhetett meg az, hogy mire elérkezett a szenteste, a tökéletes karácsonyi ajándék, még korántsem volt tökéletes.
- Olaf, ez így borzalmas... - A hóember, aki rögtönzött próbababaként funkcionált, azonban a méretei nem egyeztek meg egy megtermett felnőtt férfiéval, valóban kissé szerencsétlenül festett a zöld kötött pulóverben, amivel valami valóban nem volt rendben. Az egyik ujja pár centivel hosszabb volt, mint a másik.
A hóember tehetett valami megjegyzést az alakjával kapcsolatos verbális bánásmódra, de Anna már nem hallotta, túl hangosak voltak a kapkodó gondolatok a fejében, ahogy a tenyerébe temette az arcát és mérlegelt.
Az elmúlt hónapokban kötni tanult a városi szabó feleségétől, és bár nem volt reménytelen tanítvány, azért a tehetsége messze nem volt kiemelkedő, mint ahogy azt a mellékelt ábra illusztrálta.
- Éjjel még jónak tűnt, és nézd meg, tényleg ez lett a szebbik karja...! - panaszolta a hóembernek és ahogy segített neki kibújni belőle újra szemügyre vette a... művét. A pulóver nagyon finom gombolyagból készült, arra szánták, hogy a legnagyobb hidegben is melegen tartson egy jegesembert. Anna hitt abban, hogy a kézzel készített ajándékoknak lelke van, de ha ennek a pulóvernek lelke lenne, bizonyára nem lenne túl elégedett.
Ha lett volna ideje, hogy szépen visszabontsa, nem lett volna baj, de a városban vártak rá. Indulás előtt még el kellett köszönnie Kristofftól, mielőtt elment Svennel kiszállítani a mai csomagokat, őt utána a pékségben várták, majd a színházban és a városházán, este lesz mire visszaér. Úgy tervezte, hogy addigra már csak egyetlen napirendi pontja marad: Kristoff és ő, ahogy boldogan ünnepelnek. Meghívja, hogy menjenek el másnap korcsolyázni és hóembert építeni, vagy kipróbálhatnák közösen a lékhalászatot és Olafnak is megígérhetnék, hogy elmennek szánkózni.
A hóember most is biztos felajánlotta volna a segítségét, ha nem hallják meg Kristoff hangját a folyosó felől közeledni.
Anna még épp időben rejti el a szoknyája mögé a felemás sorsú ruhadarabot és ártatlan mosollyal az arcán állja a betoppanó Kristoff pillantását.
- Már indulsz is? Várj, csak egy pillanat és kikísérlek!
Olaf segítségével sikerül végül elterelni Kristoff figyelmét és Anna csalódottsága enyhül kissé, amikor a férfire néz és elképzeli a sikertelen ruhadarabban. Talán mégis lesz ideje kijavítani, ha nem ma, akkor majd holnap, miután megmutatta, de az is lehet, hogy Kristoff megbékél a ruha egyediségével.
Az életükben szerencsére rengeteg hely volt tökéletlen dolgoknak, nevetésnek és terveknek.


Ajándékok a fa alatt PC-8

Bónusz:
Ajándékok a fa alatt Kupon2

Elhatároztam, hogy bárki is lesz a húzottam meglepem egy ilyen jelképes "kuponnal", adózva a multivonat-kultusznak, és a múltkori maratoni multizásod után úgy érzem, talán különösen kijár neked is egy lehetőség arra, hogy mást is felültess arra a vonatra - persze, csak ha szeretnéd! Ajándékok a fa alatt 1311556981
A kupon igény szerint bármikor felhasználható.

Csodálatos ünnepeket kívánok neked, @Baba Shouta!  Ajándékok a fa alatt 841472469


Thanks! That was like a crazy trust exercise.

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang, Nariel Winslow, Ok Tae-Moon, Axel Winchester, Astra E. Sovngarde, Hyeong Kyung-Mi and Emilia Joy Sweeney csillámport hintett rá


Summer Sorensen
Hercegnõ
Hercegnõ
Summer Sorensen
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt Dfd119424ddc90afa9c88a85722de702504ea8a8
Jégvarázs
Anna
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
Queen Anna of Arendelle
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Katherine McNamara
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
I know how fragile things can be
If I lost them, I'd lose me

Ajándékok a fa alatt Eb650e4896dda5c4ffa36584498b6f081d75781a
They're my ocean, they're my shore
I wanna give them more

They're my home
A tükör mögött :
Lharielle

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 01:35



Karácsonyi Tündérek

Ezernyi csillag hull most az égbõl,
Fagyos kis tündérek suttognak az éjrõl.
Nem is tündérek, hópihék talán.
Jeges csillagpor hull a Földre rá.

Karácsony éjjelén az ablakból látom,
Fehérbe öltözött a táj kint a határon.
Lelkem megnyugszik, s béke járja át,
Boldogan kívánok “jó éjszakát”.

De a millió tündér nem alszik el,
A világ reggel békével kel.
Csillámló táncukkal szeretet szórtak,
Az emberek arcára mosolyt varázsoltak.

Maradjon ez így egész éven át,
Ne csak ha csodáljuk a tündérek táncát!



Drága Cherry! @Evolet Yang!

Mondhatnám, hogy napra pontosan 7 éve annak, amikor megismertük egymást, de igazából azon túl, hogy 2016. decemberében hozott minket össze a sors, pontosabb dátumot már nem tudok... Ajándékok a fa alatt 2732251548  Ajándékok a fa alatt 841472469 De roppant mód örülök a ténynek, hogy már legalább 7 éve egymás életének részese vagyunk! Emlékszem, elején volt köztünk némi távolság, olyasmi rémlik, hogy tartottam kicsit tõled, de aztán leküzdöttük az akadályokat és most már... hát, szeirntem egész magasan áll a kapcsolati mérõnk, vagy hogyan is fogalmazzak! Ajándékok a fa alatt 1504217148 Imádlak, mindenféle értelemben és néha annyira jó lenne, ha a közelben laknál... ezer éve találkozni akarok veled. Ajándékok a fa alatt 2732251548  Ajándékok a fa alatt 3726835930 De egyszer majd csak sikerül most már, ugye?! Ajándékok a fa alatt 1149350199  Ajándékok a fa alatt 1623695724  Ajándékok a fa alatt 841472469
Amikor elkezdtem neked összerakni a karácsonyi meglepetést, õszinte leszek, nosztalgiázásba fogtam. Visszaemlékeztem arra, honnan indultunk - Theo és Damon, aki mára már Theo és Hádész lett a jelen változataikban... mennyi kalandunk volt akkor - és mennyi lesz most! Ajándékok a fa alatt 3590078731
Szeretem az ötleteidet, a fantáziádat és ezen felül azt is, milyen ember vagy - kedves, empatikus, figyelmes és türelmes, fõleg velem/hozzám! Ajándékok a fa alatt 3942121423 Amit köszönök neked!
Nos, nem húzom tovább az idõt, íme, néhány apróság Tõlem - Neked! Ajándékok a fa alatt 1149350199

Ha végre találkoznánk, megölelgethetnélek...



...együtt díszíthetnénk a karácsonyfát...



...átadhatnám élõben az ajándékomat...







...kimehetnénk hógolyózni, feltéve, ha esne a hó...





...együtt szerkeszthetnénk Mirage Mirror-t!



...ötletelhetnénk Hádész és Theo kapcsolatát illetõen - már megint Whiskyznek!





...ábrándozhatnánk Elsa és Jack Frost szerelmi életén...


Szóval, tervezzük meg végre a találkozónkat, Renim Cherrym! És persze...

Nagyon boldog karácsonyt kívánok
Neked és Családodnak!

Eliffe





Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang, Nariel Winslow, Ok Tae-Moon, Summer Sorensen and Astra E. Sovngarde csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Ajándékok a fa alatt 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-25, 00:12


Kedves @Ila Nakai jött számodra egy új üzenet!

Kis manó azt látom, toporog egy szánon
Nem tudja mit tegyen, hisz a Mikulás csak úgy lészen.
Segíteni kell tudja, hát úgy döntött ezt hozza.
Nem mond mellé egyebet csak azt, hogy Boldog Karácsonyt Kívánok Neked!

Az én kis plusz segítőm @Evolet Yang volt, innen is nagyon szépen köszönöm a segítséget!





Elyon & Cedric
Ajándékok a fa alatt OPxlseWAjándékok a fa alatt WTkxswi

Merida & Camilo
Ajándékok a fa alatt TuYkHOq Ajándékok a fa alatt OvqRHk9

Victoria & Victor
Ajándékok a fa alatt 8vpOXdY Ajándékok a fa alatt Ih1r9RN

Pók & Bartek
Ajándékok a fa alatt 4YO9IRr Ajándékok a fa alatt SOCxgqu

Mavis & Johnny
Ajándékok a fa alatt JLbIhzs Ajándékok a fa alatt OoC6jes


The most powerful symptom of love is a tenderness which becomes at times almost insupportable.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Nariel Winslow, Summer Sorensen, Astra E. Sovngarde and Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Hyeong Kyung-Mi
Ősi állat
Ősi állat
Hyeong Kyung-Mi
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt Light-fury-httyd
Így Neveld a Sárkányodat
Fényfúria
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
11
Titulus :
Light Fury
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt Jo-bo-ah
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Jo Bo Ah
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt Jo-bo-ah-wow
A tükör mögött :
Ajándékok a fa alatt 0fe46a3465c2704d73333565eeff306b58a53664r1-268-177_hq
Dracarys

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-24, 23:59

Nem is tudom mit írhatnék igazán Ajándékok a fa alatt 2732251548 Annak ellenére, hogy a játékok még nem sodortak minket össze annyiszor, de azt elmondhatom, hogy egy hullámhosszon vagyunk Ajándékok a fa alatt 1311556981

Nagyon boldog, békés ünnepeket és kitartás a vizsgákhoz, @Cha Woo-Jin Ajándékok a fa alatt 2780304454

Készítettem "pár" avatart, nem nagy dolgok, de remélem hasznodra válnak Ajándékok a fa alatt 2426842179

Leeyao:

Ajándékok a fa alatt K-p-2023-12-24-191614583Ajándékok a fa alatt K-p-2023-12-24-191957245
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-253b350ca1Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-5e1159828c
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-bc1e5551c0Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-bafc7cf3d8

Mei:
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-5451fda9e7Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-63f20f4bff
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-82c048e0b2Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-b45f8f06bb
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-c613940d3f

Nezha:
Ajándékok a fa alatt Ezgif-3-5d5cb0891bAjándékok a fa alatt Ezgif-3-979627ade4
Ajándékok a fa alatt Ezgif-2-7c9ae6d4e6
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Nariel Winslow, Summer Sorensen, Astra E. Sovngarde, Hyeong Kyung-Mi and Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Ok Tae-Moon
Hõs
Hõs
Ok Tae-Moon
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt Tumblr_nodq5wIZDt1t0rpy4o2_500
Hős6os
Baymax
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
The Helper
A másik felem :
If I miss you any harder, my heart might come looking for you.
Ajándékok a fa alatt Fc2d4948e464a772877c895580e18f58917cc570
Akinek az arcát viselem :
Yeo Jin-goo
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Amerys

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-24, 20:54

Kis karácsonyi csodával, na meg egy cuki  @Baba Mirai-nak hála még sem maradok ki az ajándékozásból! Ajándékok a fa alatt 2359898509
Nem jár át annyira a karácsonyi hangulat, de miközben a húzottam ajándékait gyártottam (3 is van!) kábé úgy izgultam, mint gyerekként, mikor mindenkinek rajzoltam valami karácsonyi képet. Hát, bízom benne, hogy nem csak szerintem lettek jobbak ezek, mint a pálcikaemberkéim, hanem neked is tetszeni fognak, drága Vic! Téged kaptalak  Ajándékok a fa alatt 841472469

Három kódocskával készültem három lányodnak és nagyon, nagyon remélem, hogy sikerült mindenkihez olyasmit alkotnom, amit szívesen használsz  Ajándékok a fa alatt 2931394050
Ha bármin szeretnél módosítani, csak szólj és megoldom!  Ajándékok a fa alatt 1149350199

Boldog karácsonyt neked!

u.i.: a spoiler egy picit módosít az arányokon, de szerettem volna valahogy érzékeltetni, hogy meglepi, a festővásznamnál ott lesz a teljes méretében  Ajándékok a fa alatt 2732251548



*csomagolópapír letépése*:

*masni kibontása*:

*karácsonyi cracker pukkantása*:



Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Jessamine Ambrose, Nestia Suralu, Nariel Winslow, Summer Sorensen and Hyeong Kyung-Mi csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Ajándékok a fa alatt 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty2023-12-24, 20:17

Nálunk még korán van hozzá, de nem akartam tovább húzni!  Ajándékok a fa alatt 1623695724
Boldog Karácsonyt Kívánok @Summer Sorensen

Amennyi időm volt örülök, hogy sikerült befejeznem. Csak egy kis apróság, de remélem tetszeni fog Ajándékok a fa alatt 2426842179

Ajándékok a fa alatt R6JZjMS


You know you’re in love
when you can’t fall asleep because reality
is finally better than your dreams.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Baba Shouta, Nariel Winslow, Summer Sorensen, Finnegan Wilson, Hyeong Kyung-Mi and Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Axel Winchester
Lázadó
Lázadó
Axel Winchester
Mesehõs :
Ajándékok a fa alatt 253ef5ff58b1468961fec47471f2b326d70e12c0
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Milo
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
The Optimist Historian
A másik felem :
Ajándékok a fa alatt CWLK
Hey Pretty girl
Ajándékok a fa alatt Ce3f077cb1a491807830ab857693761fae9c0423
✦ ✦ ✦ :
Ajándékok a fa alatt Tumblr_ng5903dCCn1skl362o2_400
Together we must learn how to compose difference, not with arms, but with intellect and decent purpose
Ajándékok a fa alatt 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f57325370696e6158555a554e67773d3d2d3935383639333233312e313633383638383239666364643039333236323130303537333732302e676966

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Brenton Thwaites
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lyndriana

Ajándékok a fa alatt Empty
TémanyitásAjándékok a fa alatt Empty

Ajánlott tartalom

Ajándékok a fa alatt Empty
 

Ajándékok a fa alatt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next